0 oy
1,108 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Hiç sevmedi beni ben de onu. Siz derim anne baba diyemem çünkü kaynanam ve kankası yüzünden neredeyse çocuğumu düşürüyordum sakat mı diye hastane hastane dolaştım. Neyse kaç aydır sürekli ama sürekli kocamla kavga ediyoruz. Hergün bir şey çıkıyor. Ama birbirimizi de çok ama çok seviyoruz ben onla kavga edecek kadın değilim o da aynı şekilde. Ama nedense hergün kavga. Kaynanam büyü mü yaptırdı dlcem ama bilmiyorum öyle yapacak kadın da değil gibi emin olamıyorum bilime inanır daha çok avrupaidir elli yaşında mum eşliğinde içki hazırlar kocasına.. Yani hep de bize erik suyu yapar getirir acaba bir şey yapıyor bu erik sularına bilemedim. Sizin başınızdan geçti mi böyle şeyler? 

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Nazara geliyorsunuzdur ya da aranızdaki sorunları konuşmak yerine tartışıyorsunuzdur, ne gibi kavgalar hep aynıysa çözmeye çalışabilirsiniz konuşarak bi konu üzerineyse mesela 
(220 puan) tarafından
Aslında bir halası var hiç bana gelsin istemiyorum hergün geliyor ve inanılmaz haset herkesten bahsediyor hatta tek konuştuğu şeyler başkaları başkaları başkaları
-Reklam-
+1 oy
(8,082 puan) tarafından

Öncelikle sakat değil engelli canım. Avrupai büyü içki bilim. Bunların alakası sıfır. 

Bence otur bir sakince düşün 
(220 puan) tarafından
Alakası sıfır mı. Nerde yaşıyorsun sen uzayda mi
(8,082 puan) tarafından
Bilemedin mars.
+1 oy
(33 puan) tarafından
Kayınvaliden naptı etti bilmem ama şu modern kadın yapmaz heralde düşüncen için yazayım dedim.

Çocukken bizim mahallede bu işlerle uğraşan bi kadın vardı. Gelen gidenleri bir görsen ağzın açık kalır izmirin en tepe sosyetesi zengin avrupai tipli genci yaşlısı bissürü kadınlar jiplerle özel şöförlerle gelir girerlerdi o çöplük gibi eve. İçerde ne işler çevrildiğini az çok tahmin edersin.
+1 oy
tarafından
Yorumlarındaki gibi kocana da ters cevap veriyorsan kavga etmen normal zira ağzın çok bozuk
(220 puan) tarafından
Sen gibi
tarafından
Yok sen gibi
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Canım herkesin yasansi kendine ama şöyle bişey varki Alkolün içkinin olduğu yerde hayır bereket olmaz. 
0 oy
tarafından
Valla burda tuğba vardı kaynanası görmüş geçirmiş kıza bir büyü yapıldı ben onun kadar evliliğinde mutlu olan görmedim yıkıldı resmen kız kimin ne yapacağı belli olmaz 
(6,668 puan) tarafından
Hangi tuba cnm
tarafından
Pardon derya ya tuba nerden çıktı
(6,668 puan) tarafından
Kullanıcı adı neydi cnm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,351 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde dnef (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 688 göst.