0 oy
326 göst.
Aile kategorisinde (942 puan) tarafından
Dün eşimle kavga ettik. Bugün annesi gelecek. Annen geldimi bana öyle artist artist davranma dedim aynı sen gibi dedi bana. Ben hiçte bile dedim sonra başladı annenler gelip 3 gün kalıcak misafir dediğin 3 gün kalır dedi bende burası benim de evimse annemlerde istediği zaman istediği kadar gelir kalır kaç gün kalmak isterse aynı şekilde seninde annenler dedim. Bide ben kaynanamla altlı üstlü oturuyrum onlar yayla da şimdi. Sonra beni kandırdın sen evlenmek için ben kandirildim dedi bana bende geri giderim o zaman merak etme dedim.  Bırak aldığın yere o zaman dedim hiç bişey demedi sonra başladı kusurlusin sen demeye anneme surat yapman kusur dedi ya ben daha yeni taze anneyim. Bide doğum yapmadan 2 ay önce annem geldi kaldı 1 hafta gidince bana yapmadığını demedigini bırakmadı niye geldi kaldı 1 hafta diye sizce kaynanama anlatim mi bu durumu oğlun böyle böyle yapuyo diye

5 Cevaplar

0 oy
(1,073 puan) tarafından
Stres yapma takma kafana canım ınş düzelir sen bebeğine odaklan 
(942 puan) tarafından
Nasıl yapmim
(1,073 puan) tarafından
Haklısın canım ama sütün gider
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlat eğer kaynanan anlayışlıysa anlat 
0 oy
tarafından

Eğer ki kaynana anlatmam sorunu cozecekse tabiki anlat ...

(942 puan) tarafından
Oda gidip oğluna dicek başka ne olcak ki bilmiyorum
0 oy
(1,331 puan) tarafından
aynı bnm esim aybı cümleleri kurmuştuk birbirimize  seninde havalandıgından değil haklısın ve bunu kabullenmk istemiyor sana laf atıyor biz bunu çözemedik taa ki anasından sağlam kazık yiyene dek simdi bnden önce sövüyo. Önceden havalanrdı heke anasının yanına gidelim yüzüme bakmazdı evlendk evleneli her hafta ta da ay ailesindeydik memleketinin hiçbir yerini görmedim gezdrmedi şimdi hepsini yüzüne vuruyorum susup kalıyır. Eşin daha beterini görmemişvalla otursun sana şükretsin yemin ederim
(1,331 puan) tarafından
sen derdini söyle bence kaynana da olsa ayıp bişey yeni doğum yapmış lohusabi kadına böyle davranılmaz
zorakimi verdiniz bana de öyle söylüyo de anası ilgilensin sen bak keyfine eşinde ayıp etmiş annen  sonucta kızı alana dek miydi hey yarabbim
(942 puan) tarafından
Konuşmuyorum onunla şimdi sabah ben gidiyorum dedi güle güle dedim böyle yapiyosun bu eve gidipte gelmeyesim geliyo dedi hiç bişey demedim. Saat kaç dedim bı bana diyo eşeğin bilmemnesini geçiyor güle guleyi de10 geciyo diyo böyle sinirli sinirli
(1,331 puan) tarafından
Valla tam dayaklık şiddete karşıyım da şımarık çocuk gibi sanki benim eşimde böyleydi her hatayı bende bulurdu valla o zamanlar hep derdim allahım sen ıslah et diyeallah sanır versün o konussun dursun sen duyma görme koca gibidavranınca kadınlar çiçek açıyır kusura bakmasınlar sıkma canını sende özellikle yapıyor bazı erkekler bebekleri kıskanıyormuş benğmkide bana bebek dopunca bebeğe ilgini kıskanıyorum demişti belki onunda etkisi vardır
(942 puan) tarafından
Şimdi dişi agriyormus dicektim ki yaptıkların dan ağrıyor ama demedim sustum ben susunca sinir oluyo zaten
(1,331 puan) tarafından
Anlasın hatasını konussanda canını sıkacak bazen ne kadar konussan da anlamazlar hiç yoktan enerjisi gidiyor insanın valla bebeğin var ne mutlu size sağlıkpa büyüt inşallah en güzel sey vallahi sallama hiç sinir olsun iyice o da :)
0 oy
(258 puan) tarafından

Kocan lohusalik sendromuna girmiş :D kaynana anlat oğlunu düzeltsin.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 246 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,235 göst.
26 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nz (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 456 göst.