0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Ben asla biberon vermem alışmasın beni emsin diyodum erken doğduğu için bibeonla beslediler alıştı :) asla ayakta sallamam kendi kendine uyumalı diyodum gaz sancıları ağlaması başlayınca yarım kundak yapıp ayakta sallıyorum :) daha 27 günlük bakalım daha neler yapıcam :) sizde durum ne?

28 Cevaplar

+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Tv izletmem telefonu elletmem hayır dediysem dinlicek fln hepsini yutuyom yavaş yavaş :D

(983 puan) tarafından
Valla dediklerimizi yutturuyolar bize yaramazlar  :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Asla kucağıma almam derdim , şimdi kucagimda inmio

(983 puan) tarafından
Valla dediklerimizi yutturuyolar bize yaramazlar  :)
0 oy
tarafından

Söylemeye utaniyorum :( hangisinu saysaaam ki birisi duysa hic bir sekilde sozume inanmazdi..d.d ama ben yapamadim cogunu esimle annem yaptı kaynanayla damat bir oldular cocugumu ele gecirdiler

(1,472 puan) tarafından
Kız yok annesiyle eşi alıştırmış yapmam dediği şeylere onu demek istemiş güldürdün beni ya :D
(2,623 puan) tarafından
Kiz ole bi yazmiski beynim error verdi :Dd
(1,472 puan) tarafından
Hahahhaha nasıl bıktıysa bu durumdan öyle yazmış :D :D
tarafından
Hayiiir durun sakin oluun .d
tarafından
Allah korusun yavrusum yanimda suan bana bakıyor .d yok oyle bisey arkadas guzel açıklamış annemle esim ogretti emzgi ayakta sallamayi o manada dedim .d
0 oy
(13,702 puan) tarafından
 Asla telefon vermem diyodum
(983 puan) tarafından
Biz hala diyoruz ama veririz buyuyunce kesin dediklerimizi bir bir yutucaz :)
0 oy
tarafından
Ben deil de eşim yaptı ya alıştırma dedim kucağa alıştırdı şükür smdi vazgectide ondan sallamam dedim ama sallamaya basladigim da 5 dakikada uyur :)
(983 puan) tarafından
Ah bu eşler hiç söz dinlemez ki bende salliyorum ya sussun diye anca sallayinca susuyo :)
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Asla ayağımda sallamam diyordum şimdi uyusun da nasıl uyursa uyusun :D
(983 puan) tarafından
Bende sussun aglamasn diye mecbur salliyorum uyanikken gazi cikaramiyo uyurken pirt atiyo masallah:) su anda da ayaklarimda :)
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Hazır yiyecek ve içecek vermek istemiyordum eşim sagolsun ben vermesem o veriyor bende bıraktım artık.. yine de dikkat etmeye çalışıyorum ama yapacak birsey yok 
(983 puan) tarafından
Annelik öncesi konusmak kolaymis canim uygulamak zor :)
0 oy
(119,355 puan) tarafından

Dizimde sallamam dedim :ermm: 

Kucaga alistirmam dedim :ermm:

Hepsinide yapiyom kucaktan inmiyo baby boyum :'(

(983 puan) tarafından
Ah sevda benimkide su an bacaklarimda gazdan dolayi huzursuz anca boyle duruyo kuzey kac aylik oldu ?
(119,355 puan) tarafından
4 gun snr 7 aylik olcak teyzesiii gaz icin damla kullan nurse harveys cok iyi
(983 puan) tarafından
Masallah canim doktora gitmeden kullanmal istemedim erken dogduya benim kiz korkuyorum  birsey olr diye
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Valla henüz şunu yapmam dediğim bişey olmadı çünkü her çocuk bir şekilde büyüyor sen ne kadar kural koy olmaz yani o yüzden büyük konuşup şunu asla yapmam demedim hayırlısı olsun dedim hep :D

(983 puan) tarafından
En iyisini demissin valla :D bnde iyle diycem artik :)
(3,823 puan) tarafından
De valla çocuk bu hergün farklı bir huy geliştiriyor o yüzden büyüyene kadar kasmamak lazım :-)
(983 puan) tarafından
Evet dogru bir sekilde buyuyecekler nasil olsa :)
0 oy
(55 puan) tarafından
Ayağımda  sallamam kendi uyucak diyordum yeyerki sussun da uyusun diye ayagimda salladim 4 yasinda hala arada salliyorum :) dediğimi  yapacak hayir dersem o orda bitecek diyordum simdi o bana hayir diyor daha usteleyemiyorum :) ayri yatacak odasında  diyordum ortamizda uyuyor :) cocukerkil olduk yani :)
(983 puan) tarafından
Valla dediklerimizi bir bir yutucaz o belli onceden konusmassi kolaydi :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Renkli kıyafet almıcam sade renkler alıcam dedim ama her renk alıyom :D 
(983 puan) tarafından
Iyi gunlerde giysin minik :)
0 oy
tarafından
Yapmam dediğim şeyleri yapmadım ayakta sallamam diyordum sallamadım :) başka da bir şey demiyordum zaten :)
(983 puan) tarafından
Masallah ne guzel :)
0 oy
tarafından
Ne asla dedim ne de başkasını kınadım. :)  insan başına gelmeden anlamıyormuş hani derler ya bekara karı boşamak kolay o hesap 
(983 puan) tarafından
Gercekten bu söz cuk oturdu halimize :)
0 oy
tarafından
Olmadı öyle biseyim sartlandirmadim kendimi yani .iki çocuğumda kayinvalidemin yanında oldu büyüklerin tecrübeleri daha çok tabi onları dinledim hasta vs olduklarında zorlanmadım öyle  banada karismadilar .ilk cocugumfa sarılık olmuştu şu vermişlerdi benimde bilgim yoktu tabi dinledim bişey olmadı ama ikincide 6ay su bile vermedim hep emzirdim sütünde çok yaradı kızımda çok topakti saglikliydi  halada öyle çok şükür 
(983 puan) tarafından
Masallah Allah bagislasin buyukleri dinlemek iyidir tabi :)
tarafından
Yani burada kızıyorlar ama onlar yaşamış büyütmüş biz daha yeniyim acemiyiz dinlemekten bişey kaybetmeyin yani
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Asla telefon vermezdim verenlere kızardım çocuğunuzu başımızdan salmak için veriyirsunuz teli vereceginize onunla ilgilenin oyunlar oynayın diyordum şimdi kızım telefon manyagi 
(983 puan) tarafından
Bizimkide ayni olucak kesin esimde cok kixiyo verenlere:)
0 oy
tarafından

Ben yapmam hiç demedm ,kaynanam yapmayacak dedi ,

Hastahane çantama biberon koyiyodum koydurmadi çocuk hemen mama mi içecek diye 2 gün sütüm gelmedi bildiği halde MMA aldırmadı 

Çocuğu ilk doğdu sevihim diye yanıma koydum oğlumu yatağından mi edecen çocuğu yanına alistiryon dedi sert bı sekilde elimden alıp besigine koydu aynı akşam yanıma verdi çocuk açlıktan agliyo al ben diye 

Mama verme dedi verdim cocugun aç kaldığına inanmadı inandirmadi mama aldırmadı çocuğa eşime de sustu var emzirmiyo dedi yoktu sutum çocuğuma kucuvk couga inek sütü icirdim ertesi gün annem aldı 

Çocuğa kısa kollu giydirmeyecen dedi giydirdim tunik tarzı seyelr giydircekmisim diğer torunu afedersin totosunu acıyı azgzini acmiyo 

Ayağında salla dedi dikisim çok olduğu hal de dikislerimin üzerine oturttu 

Yani ben hiç bişey demedim yavrum sağlıklı olsun da 

Yani herşeye karisiyo herşeye ediyo ama benim dediğime geliyo sonuç olarak 

Kızım çok sıkıntılı bı bebek ti hep gezdiriyosun dedi gezdirme dedi dedi de dedi 
(983 puan) tarafından
Allah sabir versin canim isin cok zormus
0 oy
tarafından
Oyokto sollomom bon kondok yopmom bon omzok vormom bon şimdi hepsini yapıyorum 
(983 puan) tarafından
Daha neler yapicaz bakalim Allah biliyo :)
(15,244 puan) tarafından
Kendiyle bu kadar güzel dalga geçen birini hiç görmedim :))))
tarafından
Hahahaha teşekkürler
0 oy
(450 puan) tarafından
Hahaha  sallamam dedin salladim tv ye baktrkam dedim baktrdim telefon vermem dedim mecburen arada dursun die verdim
(983 puan) tarafından
Daha neler yapica bakalim Allah biliyo :)
(450 puan) tarafından
Auenen valal ya
0 oy
tarafından
Ben çok şeye asla dedim ama gel gör ki şimdi hepsini yapıyorum :))
(983 puan) tarafından
Daha da yapicaz canim emin ol :)
tarafından
Kesinlikle :))
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Sofradan bişey verirken tattirmam herşey kuralına ayına uygun olsun dedim. Memlekette babam azıcık ver dedi. Bende kıyamadım verdim çok az. Şimdi biz ne yesek veriyorum tadımlık bu benim için devrim resmen :D
(983 puan) tarafından
Ah ah kurallar bebek olunca anlamsiz kaliyo :)

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 472 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde mastikaa (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 228 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 168 göst.
0 oy
10 cevap 310 göst.

380,331 soru