0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Maksat muhabbet

Benim aynı yerde çalıştığım bı kız vardı eşime ilgi duydugumu biliyodu

Meğer benim eşimde onla benim aramı yapması için konuşuyormuş diyormus işte ben seviyorum onu falan kizada ben eşime karşı ilgim olduğunu her fırsatta dememe rağmen gidip eşime dememiş tam tersi hakkımda atıp tutuyomus hep banada geliyor ben böyle şöyle söyledim diyor seni ovdum diyor

Neyse bugün koşarak odama geldi dedi bak hakan . Eşim olur... Bana günaydın yazmış dedi ben şok başımdan kaynar sular aktı 

Adamın yüzüne üç gün bakmadım konuşmadım eni sonu geldi benle konuştu boldu bende dedim kıza günaydın yazmışsın hemde bana Ilgın varmış gibi davranıyorsun ne ayaksın meğer günaydın Meral meltemle konustunmu ne dedi yazmış kocam devamını kız bana okumamış fesat ondan sona kızı sildim ... Öyle biseydi işte :D

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Bı kerede adam evli parmağında yüzük var bir kız takılmış peşine ille benle sevgili ol numarasini bulmuş kocama mesajlar atiyoken gördüm adam demiş ben evliyim git başımdan karımı seviyom yüzsüz surtuk ben evlenelim demiyorum ki zaten yazmış başımdan aşağı kaynar sular aktı gidip yolacaktim kocam onun yüzünden işinden ayrıldı sapik gibi takmıştı kocama bida dedim mesaj atsın ben gidip ağzına sicmazsam surtuk garinin numarası hala ezberimde 
(2,849 puan) tarafından
Allah böyle insanlardan korusun bizleri
tarafından
Amin kız amin ne günlere kaldık vallahi
(2,849 puan) tarafından
Sorma ya adam evli git bekarlara bulas
tarafından
Kız kocamda demiş evliyim.karimi seviyorum git başımdan anlamıyor
(2,849 puan) tarafından
Yok bacım anlamaz onlar pislikler
-Reklam-
0 oy
(13,662 puan) tarafından

Yok CNN oyle kimse olmadı bizde :)

tarafından
Bbi bana mı denk gelmiş :))
0 oy
tarafından
Olmadi olsaydi esime oyle bi patlardim ki  o kizlara bakmaz bnm gonlumu almya calisirdi 
tarafından
Ay valla bogacaktim adamı ama Allah'tan adam akıllı ki mesajları silmemis
tarafından
:)) akilliymis  valla silse daha fenaydi durum
tarafından
Silse şuan evli değildik kesin:))
tarafından
:))))
0 oy
tarafından

Olsaydı onuu çiğ çiğ yiyerdimm:D

tarafından
Yiyemedim ya la:)))
0 oy
tarafından
Biz evlendik adam kıymete bindi ya.. kaynanamın komşusu kayinbabama işte benim kızla senin oğlanı yapardukda sevdiği var demiş. Kızda buna benimde sevgilim var die konusuyomustu baya eski komsular bi gün gelmiş kız biz ayrıldık bak gör o kızda seni bırakır falan demiş eşime biz evlendik kız haftasına başkasına kaçtı:)
tarafından
Vii hele bak iyiki fırsat vermedin:))
tarafından
Evlendikten snra evimizi soranlar mi dersin.. Senin kocan benim pesimde koşuyo diyenler mi evde olan kocama bu akşam benim peşindeydi diyen mi :)
tarafından
Aman salla kız pis garı cokk
0 oy
tarafından
Sadece sildin mi 
tarafından
Sildim derken ağzına edip sildim:)) hayatımdan sildim cano
0 oy
tarafından

Esimin eski sevgilisiyle ayni mahallede oturuyorduk görüştüğümüzu duymus bana tehdit mesajlari atti birakmazsan seni mahallede rezil ederim ailene soylerim felan diye esimede cika cika o o..puylami ciktin yazmıştı esimde calistigi yere gidip kizi rezil etmişti:))) nisanlandik gene duymuş bana yazdi sosyal medyadan beddualar etti eşimide çıkarken aldatmış yani inanmiyordu nisanli olduğumuza yalan seni almaz o felan dedi bende pat pat nisan resimlerimizo gondermistim mort olup emreye cok iyi bak onu uzme diye sacmalamisti ay sinir oldum bak simdi :) arada mahallede goruyorum evlenmis oglu olmus beni görünce dusman görmüş gibi cinli cinli bakiyor :)

tarafından
Zor kurtuldum kiz takinti yapmisti esim bile cok uğraştı ay gitsin gelmesin o gunler behhh
tarafından
Aman benim kocamada bı garı takilmisdi gel gönül eglendirek diyee la
tarafından
Nasil kariler var ben anlamiyorum :)
tarafından
Zor kurtulduk surtuk den
tarafından
Aynen bizde canim evlendide kurtulduk cok şükür esimw mesaj atardi baska baska numaralardan esim direk bana verirdi ben yazardim
0 oy
tarafından
Hayır olmadı benden öncesi bile olmadı bibkere sevdi bikerede aldı,;))
tarafından
Ohh menhos la benimkinin sevdiği aşık olduğu olmamış ama takıldıkları varmis
tarafından
Yok dikkat ederdi bizimki gönül eylendirmek için olamazdı yani hep ciddi düşündü hayallerimiz gerçek oldu yani .ayy burdaki yeni evliler aşkımızı deprestiriyor eskileri acipta
tarafından
Ben beş yıldır evliyim kocamla onun ilk askıda benim kimseye aşık olmamış benim.icin aşk önemli
tarafından
Tabikide benim içinde öyle benden önce olmamamsi bı avantaj ilk ve son olmamız yani .aşkımız hep tazedir cnm seneler gecsede o durur
tarafından
Aynen canım ben çok takmadım.benden öncesini herkesin düşüncesi farklı tabi
0 oy
(772 puan) tarafından

Bizimkine çok yazan olmuştu ya ama ozaman daha sevgili diildik biri gelir bi derdini anlatıedı ona diğeri gelir yok sevgilimden ayrıldım fln fıstık anlatırdı benimde parmağımda kendim aldığım alyansım vardı oda sewgilisi varmı die düşünüomuş fln kendi kendime aldığımı söyleyince yüzündeki rahatlama ifadesi çok komikti  bi gün yine bi kız ona asılırken vermiştim ağzının payını oh olsunn 
tarafından
Gebertseydin
(772 puan) tarafından
Yok o kadar yapamazdım ya çıkmaya başlamamıştık :)) onu yapsam direk ilanı aşk gibi bişi olurdu :)
0 oy
(48,617 puan) tarafından
olmadi canim biz nasil sevgili olduk nisanlandik evlendik anlamadik bile  ☺️
tarafından
Ohh en güzeli:))
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Olmadı olamazda paralardm onu :) :) 
tarafından
Ben paralayamadim:))
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Esimle sevgili olmadığımız icin aramizada kara kedi olarak kimse girmedi

Yani bir kisi haric oda kara kedi degil mübarek deve deve:D

(27,351 puan) tarafından
Sorma sorma bide benim.cici yengem olur kendisi.ahahah
tarafından
Berdermi yaptınız kizz
(27,351 puan) tarafından
Yok la 15 sene once biz gelin aldık sonrs kardesine beni istediler ele iste
tarafından
Haa anladım canım çok ayıp ediyor
(27,351 puan) tarafından
He sorma
0 oy
(119,225 puan) tarafından

Benim basimda bi zombi var meltem :ermm:

tarafından
Ay Allah'ın cezası o kız
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Eski sevgilisi mesaj atmıştı yeniden başlamak adına benim de eski sevgilim sürekli karşımıza çıkardı yani hep aynı mekânlarda karşılaşırdık  
tarafından
Allah'tan bozulmamış iliskiniz
(12,854 puan) tarafından
Yok kuzum bozulmadı hiç kavga edip tartışıp üçüncü insanları mutlu etmeye hiç gerek yok diye düşündük :)
tarafından
Aynen öyle canim
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ara bozma deilde Nisanliyken eşimin yanına gitmiştim abisi pazarcı neyse orda bi kadın vardı işte emre nişanlın mı dedi oda evet abla dedi sonra pazarcı bi abla vardı bnm de uzaktan akrabam olur onun doğum günüydü eşimde pasta yapmış işte beni soran kadın eşime eğilerek ah gül gibi oğlanı kaçırdık dedi meğerse eşim bunun kızıyla eskiden görüşmüş ama ayrılmışlar kadın kızını eşime vermeyi çok istemiş biz evlendikten sonra kız başkasına kaçmış 
(2,849 puan) tarafından
Ooo daha çok var kaynanam her geldiğinde bn istesem şu kızı alırdım bu kızı alırdım eşimin eski sevgilileri bitmiyo en kötüsü de ne çocukken bi kızla cikmis ama 4 siniftalarmis ama çıkmışlar sonuçta kızla aynı apartmanda Otryz komşuyuz onun anasida bana laf söyler sen şükret bizim oğlumuz iyi şöyle böyle saçma sapan konusur
tarafından
Gerizekalılar aranızı bozmayami çalışıyorlar geçmiş gitmis
(2,849 puan) tarafından
Bozamazlar cunki bnde lafımı söylerim kaynanamın yapmak istediğini anlayamıyorum ama nedense her geldiğinde eski mevzusunu acar 4 yıllık bi sevgililik hayatı olmuş habire onu acar
tarafından
Kız benimki ilk evlendigimde açardı ben artık tepki koydum amacın oğlun la aramı acmakmi dedim.simdi yapmıyor
(2,849 puan) tarafından
Bn bisey diyemiyorum cunki hemen ağlıyo o zaman çok üzülüyorum o anlatiyo bn dinliyorum artık napiyim eşime de söyledim annen hep ondan bahsediyo diye çok sinirlendi sakin annene laf deme yoksa bana laf söyler dedim biliyorum kaynanam biraz kincidir
0 oy
(76 puan) tarafından
Bizde sevgiliyken ben firma elemaniydim migrosa gitmistim esimde oraya geldi bana uzaktan selam verdi bende reyonda urunlerimle ilgileniyordum sonra diger taraflara gitti cok sinir oldugum bi firmaci kiz vardi beni her gordugunde emre ye slm soyle cok ozledim onu opuyorum fln derdi sala.k iste sonra yanimdaki firmaci arkadas dediki pinar seninkini goturuyorlar die ayyy bi baktim kiz migrosun ortasinda esimi öpuyor nasil sinirlenmistim gunlerce esime trip atmistim sonra bir iki derken birdaha asla konusmalarina musade etmemistim sadece uzaktan slm verebilirdi esim.zaten evlendikten sonrada kizin beklentisi bitti demekki dahada aramamisti :-))))
(76 puan) tarafından
Ay yok kavga cikarmadim ama cok sinirlenmistim gunlerce agzindan burnundan getirdim adamin ama kiza bise yapmamistim cok salakti ya gordugu yerde yapisir esimi sorardi ustunden 8 sene gecti **** hala bekar evlenememis milletin sevgllisine asilmaktan evlenemedi bile :-)))
tarafından
Ayy pis garı oylelerine sinir oluyorum
(76 puan) tarafından
Aynen aynenn bende vallahaa
tarafından
Eşini mi öptü resmen ****** ben olsam hey hızıyla gider yere öptürurdum
(76 puan) tarafından
Ay napim kalakaldim valla oha fln oldum yemin ederim noluyo fln dedim bide arkadas seninkini goturuyor deyince dahada bi hos oldum. Ama sonra oldu adam benim oldu o ugrastigiyla kaldi :-)))
0 oy
tarafından
Ooohooo olmaz mı? Hem de kaç tane? Hatta nişanlıyken bile geldi bi kaç tanesi ben de sırf bozmak için o zamanlar benim peşimden koşuyordu ben kabul etmedim falan dedim ki gerçekten benim peşimden koşuyomuş adımı numaramı bulmak için uğraşıyormuş tabi morardılar. Bi tanesi eltimin düğününde benim başörtümü yapyı kız kuafördü ben o zaman nişanlıydım. 
tarafından
Kız heryerede var demmekki
0 oy
(179 puan) tarafından
Olmamı kız eltim yuzunden düğüne r 1 hafta kala yuzuk atmayı bile dusundum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 329 göst.
0 oy