0 oy
608 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşinizle sevgililik döneminde hiç büyük ayrılık yaşayıp tamamen ayrıldığınızı düşündünüz mü ? Ne kadar sürdü kimden ilk adım geldi ? 

44 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Evet yaşadık 3 ay falan aramadım onu engele aldim sonra da dayanamadım ben kendim aradim bu sefer 
tarafından
Ne tepki verdi
tarafından
Hiç bir şey yokmuş gibi ilk söylediği şey kurban olduğum nasılsın dedi bende ağladım o an sesini duyunca teselli etti mutlu oldu aradığıma
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Evet askere giderken ayrıldım o geri dönüş yaptı silah dayadı kafasına:)
(671 puan) tarafından
Nefret ediyorum askere giden sevgiliden ayrılma durumundan öncesinde aklın nerdeymis..
(7,122 puan) tarafından
Tatlı biranne herkesin kendince sebepleri vardır kimin ne yaşadığını bilmeden konuşmayalım
(671 puan) tarafından
Ne yaşanırsa yaşansın bunun için sebep olamaz kaç asker bu yüzden intihar ediyor..orası o kadar zorken onlar için bir de böyle bir şey yasamak
(7,122 puan) tarafından
İrade sahibi olmalı insan yada yaptıklarına dikkat etmeli .  Arkadaş adına demiyorum ama benim arkadaşlarım aldatıldı askere giderlerken bilmem ne kadınlarla düşüp kalktılar askere gittiler yok vururum kendimi yok intihar ederim . Vallah o zman sahip çiksinlar önce bellerine sonra dillerine.  Evlilikte de aynı şey . Aldatıyor başka kızlarla. Sevgili oluyor yakalanınca . İntihar ederim geberirim ölürüm. Yapmadan önce nerdeydi o akılları haksizsin o konuda
(2,297 puan) tarafından
Ben okul okuyordum yapamadım ayrıldım canm öldüren kendini normal hayatta da öldürür eşim o zaman kötü yerdeydi dayanamıyordu da çocuktu Zaten. Ben de affettim oni barıştk askerden geldi nisan oldu yani hak veriyorum zor günde bıraktım ama olmuyordu benimde sorunlarim vardı
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Evet yaşandı yaklaşık 1 ay görüşmedik. 1 ay sonunda eşim görüşmek istedi 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Evet yaşadık iki taraflı bir konuşma ve ortada kocaman bir yalan vardı ben gerçeği öğrenince adım atmıştım oda öğrensin beni kötü bilmesin diye 
tarafından
Sonuç me güzel berabersiniz
(1,279 puan) tarafından
Evet canm çok şükür çok zorluk çektik ama ikimizde
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Evet yaşadık birçok kere. Geri dönülmez sanıyordum ama döndük çok mutluyuz şuan :) kısacası kader kısmet bazı şeyler ne kadar bittiğini düşünsen de nasibinse bitmiyor 
tarafından
Nasıl barıştınız
(1,270 puan) tarafından
Kafasını toplayınca geri döndü o şekilde barıştık benden de olumlu hareketler görümce harekete geçti işte ,:)
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Düğünümüze 15 gün varken ayrılmıştık 
tarafından
Ay nasıl oldu
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Asdfaafs aklıma getirdin bak o günleri yazık olmuş adama :D 2 gün sürdü o geldi bilmem kaç km yoldan geldi hem de ahh ahh gençlik.. 
tarafından
Seviyormuş demek ki
(11,086 puan) tarafından
Çookkk... Anlatsam roman olur öyle :) ama evlilik başka, dozunda seviyoruz artık :)
0 oy
tarafından
Ben evlenmeyi düşünmüyordum daha. Bide ilk arkadaşımdı. Ayrıldım. Aradan 4 5 ay geçti sosyal medyasına bakıp duruyorum. Ne yapıyor diye merak ediyorum. Ben adım attım dayanamadım:)
tarafından
Hep kadınlar atmış adımı
tarafından
Fıtratımızda var. Sabırsızız. İyikide atmısım o adımi. Yoksa evlenemezdik
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ohoo çok bkkhvc
tarafından
Anlat en büyüğünü
0 oy
(3,768 puan) tarafından
Evet 6 ay görüşmedik  sonuç 12 senelik evliyiz;)))
tarafından
Naısl geri oldu
(3,768 puan) tarafından
Mart kedisi gibi geri döndü;)))))
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yoo hiç yaşamadık .iyi ki de yaşamamışız ben haklı da haksız da olsam geri adım atmam çünkü. :))
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Düğünden 1 hafta önce ayrılıp 3 gün kala barıştık uzun değildi ama zamanlaması çok kötüydü 
tarafından
Çok riskli olmuş
(1,824 puan) tarafından
Eşyaları eve yerleştirip kına malzemesi falan alıyorduk ama ayrı ayrı küçük de değildik ama gerginlik işte :)
0 oy
(914 puan) tarafından
Ayy üç gün ayri kaldık ama ben nasıl nasıl ağlıyorum dayanamadım aradım aramasam aramazdi zaliminoğlu :D 
tarafından
Aramasan ne olurdu acaba hiç düşünüyor musun
(914 puan) tarafından
İyiki aramışım kizzz ölürdüm
0 oy
tarafından
1 gün :) hiç konuşmadım ertesi gün arkadaşına aratirip hastaneye kaldırdılar dedirtti :D arayım diye
tarafından
Sen eşinle barıştın mı
0 oy
(172 puan) tarafından

Ooooo saysam mı acaba.. :angel: neyse boşver vaktini almim :D

tarafından
Hahaha en uzun ne kadar sürdü
(172 puan) tarafından
8 ay ve nişanlıyken oldu
0 oy
tarafından
Hiç ayrılmadık ... 
0 oy
tarafından
Sözüme 2 gün kala bayram arifesinde kavga ettik bayramın 3. Günü sözümüz vardı ben tabi bayramın 1-2 çalışıyorum 3-4 de söz olcak 10 gün sonrada Nisan var ben o kadar sinirliyim ki annemler öğrendi bayram sabahı calsitigim markete geldi annemle kaynanam kaynanam anamı aramış vs
tarafından
Olaylı baya
0 oy
(757 puan) tarafından
Keşke sevgiliyken ayrilsaydim geri de barışmasaydim 
tarafından
Neden
(757 puan) tarafından
Çünkü onunla evlendiğime çok pişmanım daha doğrusu ailesinin böyle olduğunu bilsem evlenmezdim iste meyve sebze değil ki seçip alalım
tarafından
Çok doğru söylüyorsun umarım bundan sonra ki hayatında hep iyi insanlar olur
0 oy
tarafından
Ayyy sevgiliyken muthisko bi cifttik evliliğin 4. Ayi filandi ben yapamiyorum senle diye ayrildim :D 2 gun sonra geldi konuştu etti yok istemiyorum dedim ahh hem istemiyorum diyorum hemde camdan gözüküyorum gitti mi napti diye :Dd sonra barıştık ailesi filan geldi 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Evet 1 ay falan gorusmemistik o zaman sevgiliyken çok komik bir şekilde onu clupte yakalamıştım ahshdbf :D şuan gülüyorum komik geliyor ama o zaman çok sinirlenmistim 
tarafından
Hhaha nası yakaladın
(1,092 puan) tarafından
Bunun bı tane arkadaşının sevgilisi bende ekliydi face de o zaman aramızda biraz mesafe vardı ben İstanbul'da oturuyordum . Herneyse bunların yaşadığı yer yani şuan benimde yaşadığım yer küçük bir sahil kenari yer diye düşün bı tane clup var burda o gün kim gelmiş hatırlamıyorum . Bana dedi ki eşim aşkım çok uykum geldi falan saat 10 akşam bı killandim ama tamam falan dedim uyudu bu . Neyse o gece rüyamda bunu face TE alkol masasına falan etiketlitorlar resim öyle gördüm . Sabah uyandık işte bak dedim böyle böyle gördüm rüyamda bana yalan söylemedin dimi ayrılık sebebi falan fistan ben buna döşüyorum ajsjd :D buda diyor ki yok aşkım olurmu öyle şey bilmem ne herneyse o kız da canlı yayın yapmış gece clupte bir izledim ki ben şok ahsjdjd :D hiç kimse belli olmuyor işiktan benim ki ortada elinde viski bardağı kabak gibi görünüyor ahshdhdc :D ulann dedim bari yalan söylüyorsun kenarda kuytuda dur :D öyle ayrılmıştık 1 ay full aradı telefon sapığım gibiydi sonra geldi falan öyle barışmistik o oldu . Ama eşim cidden iyi bir insandır onun haricinde 4 senelik evliyiz bir gün olsun görmedim yanlisini . Öyle trajikomik bir olay :D
tarafından
Hahaha çok komik olmuş ya
(1,092 puan) tarafından
Evet malesef :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 325 göst.
0 oy
18 cevap 693 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 941 göst.