0 oy
512 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Virusten korkuyorum ankaradan akcakocaya gitmeyi dusunuyoruz 3 saat otobusle kizim otobuste aglar diye korkuyorum o gun avmye gitmistk taksiyle donuste ortaligi yikti ama açikmisti yakn diye emzirmedmde yolda sknti olurmu acaba 5 bucuk aylk netten baktm otobusler bos hep onde 3 4 kisi var arkalar full bos arkalarda oturmayi dusunuyoruz gitcegimiz evde gunluk ev dezenfekte ediliyomus bizden baska kimse olmuycak gideyimmi sizce imkansizdi gitmemiz esim baska is buldu o istede 1 ay beklemesi gerekiyoms sigorta icin firdat dogdu bizede benm gibi otobusle giden oldumu bebekle fokire ihtiyacm var ve cok cok ck skldm aylardir evdeyim vorus bulassa esim markette calisiyo ordanda gelirdi diye dusunuyorum artik saldim

9 Cevaplar

+6 oy
(25,224 puan) tarafından
Yeter ya Allah aşkına oturun oturdugunuz yerde bizde aylardır evdeyiz biz insan değilmiyiz herkes bunaldı. O bunalıp oraya buraya gidenler yüzünden bitmiyo bu lanet virüs. Siz tatil yapacaksınız diye kimsenin canını tehlikeye atmaya hakkınız yok. Markete korkarak gidiyoruz otobüse korkarak biniyoruz madem bu kadar korkuyorsun gitme. Zorunlu birşey değil ya. Virüs bulaşsa marketten de gelir demişsin nerden biliyorsun gittiğin yerden bulaşmıcağnı. 
tarafından
Ne biliyorsun evde oturmadigimizi ben virus cikmadan 2 ay once girdim eve nolur nolmaz diye kimsenin canini riske attigim yok benim fıldır fıldır gezen insan degilim ben markete bile cikmiyorum bilip bilmeden konusma bu yazdiklariji gezenlere anlat gitmis degilim daha fikir danisiyorum her soruma geliyo senin gibi linc etmek icin yer arayan kiskanc insan
(6,748 puan) tarafından
++++++++++++++
(25,224 puan) tarafından
Peeh senin neyini kıskancam be kıytırık tatilini mi kendini amma önemsiyorsun
tarafından
Kiskaniyosun iste kiskancsin sen
(25,224 puan) tarafından
Evet cok kıskanıyorum keşke senin yerinde olsam bende tatile gitsem aah aahh iç çekiyorum şuan kudurdum kıskançlıktan DEMEYİ ÇOOKK İSTERDİM ama senin gibi görgüsüz bir egoistin neresini kıskancam. Kıytırık bir tatile gidicek diye hava basıyo burda hadi ikile.
-Reklam-
+1 oy
(48,467 puan) tarafından
yanina islak mendil kolonya al sende otobuste heryeri sil .

emzirme onlugun varsa onu al yoksa yemeni al yanina bebis emmek isteyince emzirirsin 
(6,053 puan) tarafından
Senin bu kirmadan fikir werislerine hastayim ❤❤❤❤ne kadar naif bi insansin ❤❤❤
(48,467 puan) tarafından
ah canim benim senin kalbin güzel ondan oyle guzel goruyosun❤️♥️❤️♥️❤️
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(447 puan) tarafından
Geçen gün kaynananız tatile falan gidin demiyor diye yakınıyordun bak demekki onların suçu değilmiş demi tatile istesen gidebiliyor muşsunuz:)
tarafından
Yaa benimi takip ediyosun ben kimsenin postunu takip etmiyorum ayda yilda bir giriyorum isin yok galiba senin milletin postunu takip edip ismini ve sorularını aklina kaziyosun
(447 puan) tarafından
Yok ben boşa dinlemem boşa cevap vermem herkesi tanıtım unutmam:)
tarafından
Bence bos vaktin cok
+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Avmye gidip taksiye bindikten sonra tatile gitmekten niye korktun ki? Sen risk almışsın zaten.
+1 oy
(9,652 puan) tarafından
Otobüs okadar tehlikeli geliyo ki bana.. boş diyosun ama havalandırma var klima var o 2 kişiyi bırak tek şoför bile olsa önceki binenlerden şoför den bulaşır..  avm diyosun taksi diyosun bunlar benim gözünde şuan ciddi tabu.. keyfî bunların yapılması gözümde aşırı riskli..
+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Hic durma git sonra post ac korona olduk diye napacam diye

Yahu sonr niye linc ediyorsunuz diyorsunuz senin zihinyetteki insanlar yuzunden bitmiyor virus o oraya bu buraya ailen iyiliği sagligi icin tatlinizi evinizde yapin mekan degissen ne yazar degismesen ne yazar..

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Akçakoca dediğin yer zonguldagin burnunun dibi vallaho en çok vaka görülen yerler hiç tavsiye etmem ayrıca şu an virüs u nerden kaptin diye soruldugunda tatilde kaptik cevabı geliyor 
(7,441 puan) tarafından
Sen istediğini anlat senin tutarsizligin ortada dedim ya boşuna konustim sen zaten gezen insanlarda beyinsz diyerek sonra insanlara beddua ederek bunu kendine de söylemiş oluyorsun hala neyin cabasindasin burda tatile gidelim mi diyen daha önce post açan insanalara gayet olumlu cevap verdim ama seninki gerçekten görgüsüzlük elinde imkanın olmadığında insanlara her lafı say eline imkan geçince koşa koşa gitmek için bahanelere sığın dediğinin arkasında durabilseydin bu lafları duymazdin
(25,224 puan) tarafından
Ne dediğini ne istediğini oda bilmiyor ki bidaha 1 yıl çıkmam dışarı dedi. Kocasını işe yollamak istemiyordu dışarda gezenler yüzünden onlara beyinsz dedi, Bi onun kocası işe gidiyo çünkü. Şimdi kendide beyinsizler grubunda hayırlı olsun. Boşver cnm buna laf anlatma ne dediğini bilmiyo cünkü
(25,224 puan) tarafından
Kimseye de cevap yazmamış bize yazmış sadece. Aynı fikirde değilizya kudurdu
(7,441 puan) tarafından
Aha aha sende o tatile gidiyor diye kıskanıyorsun zaten görende tam teşekküllü son sistem virüs savar otele gidiyor zanneder gittiği yer benim iki sene öncesine kadar nöbet çıkışlarında can sıkıntısından saatlik gittiğim kahvaltı yaptığım balık yemeye gittiğim bı yer
tarafından
Cunku siz medeniyetsizce cevap verdiniz medeniyetsiz oldugunuz icin ne kudurcam siz kudurup duruyosunuz kudurmaya devam edin insanlarin aciklarini ariyosunuz sorularina bakop vuracak yer ariyosunuz cok tehlikelisiniz medenice gitme bence tehlikeli cocugunu dusun felan diyebilirdiniz ama siz eski sorularima bakip cevap vermeui tercih ettiniz tehlikeliler siziii
0 oy
tarafından
Canim suan virüs artiyir goruyorsun bence kendinide bebwginde riske atma bu sene olmazsa insallah seneye gidersiniz hem gitsende virustan rahat gezemsiniz
0 oy
(106 puan) tarafından
Bacım evde kal evladını da sevdiklerini de tehlikeye atma. Virüs tavan yaptı. Ekim kasımda 2.dalga geliyormuş bence hepimiz bilinci olalım. Yazanlarda kendi ailesini kendine dikkat etsin  çok zor günler yaşıyoruz Rabbim atlatmayı nasip etsin sağlıkla.. Inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
3 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Taze_anne (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
6 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 731 göst.
16 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde gulistaN18 (2,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
5 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

377,893 soru

11,310,716 cevap

34,743 kullanıcı

...