0 oy
189 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (726 puan) tarafından

Kızlar kurban bayraminda tatile gidebiliriz bayramın son gününe denk geliyor adetim ama bir hafta öncesinden belirti gerginlik başlıyor nasıl yapicam fıktiriniz varmı 

bilemedim birde aniden adet falan olursam :ermm:

8 Cevaplar

0 oy
(726 puan) tarafından
??????????????
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım deniz olan bir yere falan gidiyorsanız leken akıntın çok oldu mu girmemen lazım suya . Küvete de enfeksiyon olur
(726 puan) tarafından
Haklısın cnm adet geciktirici haplar varmış bilemedim
(1,787 puan) tarafından
Düzeni çok bozar canım
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Tampon kullan cnm.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bir hafta önceden geciktirici hapa başla ama hap biter bitmez adet olursun sağlık ocağı dr una danış Istersen
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Geciktirici hap iç  hapı bıraktığın an adet olursun. Bir daha tatili hastalığına göre ayarla rahat edersin. 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence geciktirici kullanma yaa çünkü iki arkadaşım kullandı ve sonra çok zorluk yaşadılar, adet düzensizliği, fazlaca ağrı pldu, 1 sene düzensiz şekilde devam etti adet günleri
0 oy
(25 puan) tarafından
Geçen yıl sizin gibi denk geliyor diye adet geciktirici kullandım. Tatil rahat geçti. İlacı bırakınca adet oldum ama her zamankinden sancılı oldu. Bazı yorumlarda Adet düzensizliği yaptığı yazılmış ben yaşamadım sadece sancım bir tık fazlaydı
(726 puan) tarafından
Canım ilacı nasıl aldın hastaneye mi gittin
(25 puan) tarafından
Hayır direk eczaneden istedim
(726 puan) tarafından
Benim adet olmama bir hafta kala belirti gerginlik falan oluyor cnm sende bu şekilde oluyormu bu geciktirici ilaç bu belirtileri geçiyor mu bari
(25 puan) tarafından
Tam adet günü çok az sancım oldu geçti. İlacı bırakana kadar da sıkıntı yaşamadım
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ben tampon ped kullaniyordum denize girerken 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
3 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Taze_anne (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
6 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 731 göst.
16 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 512 göst.
3 Eylül 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,227 cevap

34,710 kullanıcı

...