0 oy
683 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
Kizlar birine yardım etmeyi düşünüyorm demistik ya (ŞUNU DA BÜYÜK HARFLE YAZAYIM BAZILARI GIZLI OLUR DIYE BANA SALDIRDI BENI BURDA KIMSE TANIMIYOR BELKI ADIM FOTOM HER SEYIM YALAN DINIMIZDE GÖSTER YAPTIĞINI ÖRNEK OLSUN HERKESE DIYE BIR HADIS DE VARDIR SAÇMA SAPAN YAZMAYIN LUTFEN) annem bulmuş birini kiradalar 3 çocuğu var eşi çalışıyor sadece ev kiralari 1000 tl sizce ona geçer mi ben gerçek ihtiyacı olan arıyorum öyle insanlar var ki tuşlu tel kullanıyor ya da en ucuzundan tel vs yanlış miyim 

18 Cevaplar

0 oy
(27,302 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Gerdek ihtiyaci nasil oluyor beynim yandi gerdek deyince.

(27,302 puan) tarafından
Hahahahahah ;)
(12,773 puan) tarafından
Ahahahahahhahahahahahaha laaaaaaannnnn sjsjsjsj önümden ye den sonra bu sjsjajajajaj
(27,302 puan) tarafından
Tuğba ya hahahahhaha
(12,773 puan) tarafından
Seni asla unutmayacağım bebeeeem
(27,302 puan) tarafından
Ulan ya pandemiden sonra gerdek dur bakalim daha neler cikacak ☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Paraya ihtiyaci olan insan bi eve 1000tl vermez bence
tarafından
Ayy çok yanlız benim eşim.asgarinucret alıyor ama kiramiz 1000 TL başkada aşağı ev yok üç senede adam 1000 TL yaptı şuan yiyecek ekmek yok ay sonunu bekliyoruz kirayı ödeyelim diye önyargı bu olsa gerek dilo
tarafından
Canim benim senin icin demiyorum kuzum bazileri var garcekten yalanci dolandırıcı parasi var ama acitasyon yapar fakirim diye lafim herkese degil
tarafından
Bilmiyomki canım valla içini bilemeyiz belki bulup buluşturup veriyordur kız
tarafından
Öyle valla kime.inancani insan şaşırıyor:)
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Tek esi çalışıyor kiradalae ve 3 cocuk bence ihtiyaclaei vardir. Yani illa sefalet icinde surunmesi gerekmez yardim edilmesi icin canim. Senin niyetin iyi yap o çocukları sevindir insaAllah. Ama aklında suphe kalacaksa yapma tabi. Cunku yardımi icinden gelerek samimi yapman daha iyidir
0 oy
(133 puan) tarafından
Bisi anlamadım...
(941 puan) tarafından
Yorumlayamadim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hç bşy anlamadım gerdek ihtiyacı ne demek 
(447 puan) tarafından
Kız ne gerdegi gerçek:)
(25,224 puan) tarafından
Aboo kız gerdek yazıyordu :D
(447 puan) tarafından
Valla yakın zamanda araştırmadım öyle bir kelime hahahabahahah
0 oy
(468 puan) tarafından
vala haklısın cnm kimin gercek kimin yalan söylediğini bilemeyiz onları vicdanıyla baş başa bırakalım
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Gerçek yazacakmış klavye hatası olmuş 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Daha kötüleri vardır diye düşünüyorum 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Tuşlu telefon kullanan insan paraya yardıma ihtiyacı var anlamına mi geliyor biraz saçma geldi☺
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Durumu yok ama 1000 tllik evde oturuo ilginç.

Tek maaşla 350 tl kira verioz o bile çok gelio bana.
(3,617 puan) tarafından
Nasıl yok ya her yer ev dolu
tarafından
Aşkım burda yokk  nerde yasadigun çok onemli
(275 puan) tarafından
Neden bu kadar önyargılısınız? İnsanların hangi şehirde yaşadığını neden sormuyorsunuz İstanbul gibi bir yerde 1000 TL kiralık evler en ucuz evler lütfen artık eleştirmeden önce araştırın.
(3,617 puan) tarafından
Zaten istanbulda oturan hic tanıdığım yok lukse kaçarsan 1000nede var 2 binede mütevazı bi ev tutarsan 500ede tutarsın 600ede en yakin arkadaşım evi gayet temiz güzel 700e oturuo  boş yorum yapma boşuna on yargılı die bise bilioz da konusuoz
(275 puan) tarafından
Peki...
0 oy
tarafından

Ayy bana et kız valla o bulduğu kişiyle aynı durumdayiz:D

0 oy
tarafından
Zor durumda olan kişi 1000 lira kira vermez pazara bile gidince tezgahta 3 lira olan değil 1 lira olanı alıyoruz 2 lirayla başka şeyler alalım diye ben sırf uygun olsun diye 550 liralık eve taşındım İstanbulun en ucra köşesi köy gibi alan seb düşün 
0 oy
tarafından

Kız benim kayınbabam tuşlu tel kullanıyor ama yardıma ihtiyacı yok :) bu biraz olmamış. Ayrıca gerçekten yardım yapmak istiyorsan birilerini mutlu etmek istiyorsan bence çocuklara yap onları mutlu et

0 oy
(351 puan) tarafından
Valla canım eşimin arkadası var bacakları pilli bi bebekleri var evleri kira adam çalışamıyor çalışsa da öyle böyle biz de yardım etmek istediğimizde vs ona etmeye çalısıyoruz adam en azından sağlıklıymıs öyle insanlar var ki Allahım yardımcıları olsun yarına yiyecek yemeği olmayan insanlar var biz akşamdan kahvaltıda ne yesek in planını yaparken. 
0 oy
(377 puan) tarafından
Canim kadinin gunahini almayalim.ama belki oturdugu yerlerde en assa kira odur inanin yani bzm buralarda bile ev kiralari cok pahali bz bile esimin arkdsnn evini buldk 1000 liraydi 800 e indrdi hatirdan dolayi oda. Olablr yani bu yanls dusnmeyin hemen belki kocasinin isi uymuyodr ucuz olan yerlere o yzden tasinamamstr ekmk nerde ev orda. 1000 lira kira su zamanimza gore ucuz bile. Bazi evler istisna tabiki 
tarafından
Aynısı bende diyorum birsurrü ev var diyolar yok işte ev kiramiz bin TL şuan kocam asgari ücret calisiyor
(377 puan) tarafından
Cnm otrdun yere gore degsyo bzm buralar 1300 den assa ev yok bazilari istisna diorm ya bazi memleketlerde de 500 e 300 e ev cok ama istanbul pahali valla. Ev bulmak ucuza imkansz. Anca gelismems harabe yerler koyluk yerler ucuz olyor ama adamin iside oraya uymuyo olablr
tarafından
Yok canım yok aynen degidin gibi neyse
0 oy
(62 puan) tarafından
Bende geçen ramazan ayında fitremi zekatımı vereyim dedm. Bi öğrencim vardı onu düşndö evine gittim. İnsan istyor ki senin de dediğin gbi zorda olan darda olana yardım etsin. Valla baktm kaldıkları ev iyiydi, normaldi üzüldüm. Pişman. Oldm. Ne kötü durumda olan insanlar var dedim. Ama işte napim Allah kabul etsn... Bdahakine dha dikkatli olcam inş
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah bilir tabi ihtiyaci var mi yokmi gerçekten, belki durumu iydi ama pandemi doneminde isleri bozulmustur obyuzden ayni evdelerdir ama doger duaunceyle bakarsak gercekten ihtiyac sahibi icin 1000 tl kira cok ciddi bir rakam. Bizim durum orta halli elhamdulillah ama bizde kirayi 1300 civari veriyoruz, bize bile pahali geliyor.
0 oy
tarafından
Büyük iş adamları da tuşlu telefon kullanır gönlünden ne geçiyorsa onu yap 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 232 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 641 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.