0 oy
840 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından
Dertliyim teselli verin soru yukarıda kızlar

28 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Ne zamn kazandikki yenilelim
(759 puan) tarafından
hiç bir zamaman sanırım
(333 puan) tarafından
Saglik olsun deyip geciyoruz hep ama gercekten zor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep yenilmisim zaten...
(759 puan) tarafından
Hayat bəlkk güldü yüzümüze
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Derdin nedir bacim .. Allah yardimcin olsun 
(759 puan) tarafından
Hayata  yenildim yalnızım
(4,134 puan) tarafından
Yanliz deyilsin yanlizlik sadece Allaha mahsustur.. bizim Allah'ımız var.. bize şah damarımızdan daha yakın
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Yenilmedim yenilgileri kabullenmek için çok gencim sağlığım da yerinde herşeye şükürler olsun. Icini karartma 
(759 puan) tarafından
Sükr olsun hər şeye
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Yenilmedm.

Yenilseydim o hayatına bakarken ben çöpe çamura bulaşmış olurdum.

Dimdik durdum.

Bacak kadardim ama yenilmedim

(759 puan) tarafından
Keske bende öyle olsam kazık yemesem
(13,693 puan) tarafından
Kazık? Ooooooooo daha 4 gün önce yedim dünya kadar değer verdiğim insandan,bacım dediğim insandan..
 Her kazkkta yenilirsek ooooo işimiz var
(759 puan) tarafından
Gördüm o postunu .Keske7 insanlar hakkımızı almasalar o kadar etdiyimiz emekleri heba etmeseler
(13,693 puan) tarafından
Helal etmiyorum asla.
Haram zıkkım olsun
0 oy
tarafından
Hayatı yenmem gereken bi oyun olarak görmediğim için bilemeyecegim. Hayat benim icin geçmem gereken bir sınav.
(759 puan) tarafından
Senin yorumların beni benden alıyor .kuzumm
tarafından
Sagolasin Allah içine ferahlık versin
0 oy
tarafından
Hic bi zaman yenilmedim dustum ama hep kendim ayağa kalktim ne drdin var bilmem ama sala gitsin boş ver
(759 puan) tarafından
Sallamaktan bıktım be kuzum
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Çok şükür insanların dertlerini gördükçe kendi dertlerin sadece simarikliktan öte değilmiş  onu anladım rabbim sizede ferahlık versin inşallah 
(759 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sabır ve dua her şeyin ilacı. Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez Allah yardımcın olsun inşallah canım 
(759 puan) tarafından
Çox sag ol canım AMİN İNSALLAH
0 oy
tarafından

Yaşadığım herşey bana ders oldu ve ben daha çok güçlendim kendimle kurur duyuyorum 17 yaşımda evlendim 19 yaşımdayım  bir meleğim  var :angel:bitek çocukluğuma hasrettim çocukluğumu  istiyorum  herkes gibi oyun oynamak cinsellik ne korku ne bilmeden çocuk olmak istiyorum

(759 puan) tarafından
bənde 17 de evlendim 20 yasındayım hsyat acımazız
tarafından
Derdini anlatmak istersen dinlerim benim derdim küçük evlenmem değil kuzum:(
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hiç bir zaman. Yenilmemek için hep motive ettim kendimi.
(759 puan) tarafından
En iyisini yaptın kuzum  Ama bazan kendimden bıkasıyım  hayatımdan bıkasım geliyo
(7,118 puan) tarafından
Gelmesin canım . Ne bu dünya kalıcı, ne de bu dertler ....
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Yıkılmadım ayaktayım dertlerimle baş başayım. Zalimlere kötülere yenilmedim buradayım. Mahdum kırmızıgülden gelsin :) 

Çok şükür yenilmedim şayet yenilmiş olsaydım kendimi tanıyamazdım. 

Hiçbir zaman derdim büyük deme. Derdimden büyük allah var de. 

Her ne sorunun varsa Allah a sığın. Çünkü sığınacak sağlam başka bir kapı yok bu hayatta. Anne baba eş kapısı bile bazen sağlam olmayabiliyor. 

(759 puan) tarafından
Çok tesekkür ederim çok güzel bir yorum Doru dedin
(3,136 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek. Sil at kafandan herşeyi bebeğin varsa onunla ilgilenmen bile herşeyi unutmaya yardımcı olur
0 oy
tarafından
Her gün kardeşim 
(759 puan) tarafından
hər gün  hər gün
0 oy
tarafından
Doğduğum da....
(759 puan) tarafından
:( Bazən hayəl edip gülüyorum Ama o hayəl iste
tarafından
Üzülme kız şükür et herşeye bizim dert dediğimiz başkalarının hayalidir öyle düşün bin şükür
0 oy
tarafından

Yenilmek insanı güçlendirir akillandirir aksine düşürmez kaldırır.  

Her yenilmede biraz daha akıllandım biraz daha değersiz gördüm herkesi. 

Kendini seveceksin önce kendini düşünecek sonra başkasını.  

Aman üzülmesin kırılmasın demeyeceksin eğer dersen o zaman üzülmeye ve kırılmaya hazır olacaksın .  

Rabbim gönlüne ferahlık versin bacım 
(759 puan) tarafından
Allah seni korusun Yorumun bana güç verdi kuzum
0 oy
tarafından
Gorumcem bana ifitira atti en yakin arkadasimla arami bozmam asla unutmam her arkadasimin yuzune baktigimda utancla bakarim arkadasimla gorusmuyoruz o zaman gorumcemin iftiralarina yenildigimizi anladim ama simdi dimdik duruyorum sen suclu degilsin sen degul sana iftiralar atanlar utansin diyorum ve Allaha havale ediyorum canjmdan cok sevdigim arkadasimdi kardesim gibiydi
(759 puan) tarafından
Allaha hevale et kuzum  Görümcende benim görümcemden farkı yok
0 oy
tarafından
Hayat insanları yenmek için mi var. AKSINE hayat dünya, ınsanlara sunulmuş birer nimettir rahmettir merhamettir. Toparlan güçlü dur Insan isterse basaramayacağı  üstesinden gelemeyeceği hiç birşey olmaz yeter ki nefsin seni değil sen nefsini ele geçir. Ne yaşadığını sen bilirsin Allah büyük yardimcin olsun ınşallah 
(759 puan) tarafından
Amin kuzum cok doru dedin
0 oy
tarafından

Doğduğum gün :ermm:

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Öyle bir sınavdayız ki her zaman tam not alamıyoruz doğal olarak. Rabbimin sevilen kuluyum ama sevmese böyle dertler, dersler verip kendine yöneltmezdi :) öyle acılar gördüm, ağladım ki hep şükrettim halime :) ayak serçe parmağımı vurduğumda bile diyorum ki "Rabbim hangi küçük günahımı sildin acaba :) " 
(759 puan) tarafından
Doru söylüyorsun Bu hayat bir sınav  Allah günshlarımızı affetsin
(2,633 puan) tarafından
Amiiiin kuzum amiiin
0 oy
tarafından
Her seferinde eşimi heyecanla beklerken köpek gibi azarlanip başka odaya her seferinde gidişinde yenildim hayata pes ettim o zaman 
(1,043 puan) tarafından
Çok zor gerçekten bende yaşıyorum her seferinde vaz geçtim diyorum ama olmuyor yine yeniden umut ediyorum dediğin gibi heyecanla bekliyorum ve yine hüsran rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah
tarafından
Amin. Cnm

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 672 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,998 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 187 göst.
20 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 670 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 289 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (314 puan) tarafından soruldu

379,473 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...