0 oy
729 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
tarafından kapalı
Aylık eve ne kadar giriyor eviniz kiramı eşiniz tek mi çalışan yok sa birlikte mi
notu ile kapatıldı: Özel hayat - tartışmaya acik

22 Cevaplar

+4 oy
(27,352 puan) tarafından

Niye merak ettin ki ?

-Reklam-
+4 oy
(2,102 puan) tarafından

Kredi vermeye çalışan bankacı gibisin mübarek :D

(119,319 puan) tarafından
Wiiiiis nevooo nerelerdeydin sen hos geldin
+1 oy
(6,827 puan) tarafından
Ev kendimizin esim tek calisiyor cok sukur yetiyor
+1 oy
(6,362 puan) tarafından
Ev bizim eşimle kaynanam çalışıyor esmn işi sezonluk maaşını yazmym
(6,362 puan) tarafından
Maası yok aslında kendi işi
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Her ay 7bin giriyo evde kira maalesef ama ev alicaz insallah
0 oy
(3,136 puan) tarafından
3000 bazen 3200 gelirimiz var. Ev bizim çok şükür. Normalde bende çalışırdım ama bebekten sonra çalışamadım. Okullar açılırsa bende iş başı yapacam. 
0 oy
(662 puan) tarafından
Esim yeni is buldu ucretsz izine cikrmislrdi yömüye ise gidiodu bende dogum iznindeyim ew kira 
0 oy
(10,037 puan) tarafından

Ev kira eşim tek çalışan. Eve çok giriyo ama :angel:

0 oy
(3,701 puan) tarafından
3000 ev kira eşim çalışıyor 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Tek eşim calışıyo ev kendimizin 
0 oy
tarafından
Evimiz kira eşim çalışıyor sadece şükür geçinip gidiyoruz rabbim bu günlerimizi aratmasin
0 oy
Tek.esim calisiyo ev kendimizin gelirimiz yazmiyim ;))
(3,617 puan) tarafından
:D milyarder karisi :D
tarafından
Yurt dışı parasıyla bakarsan bize çok gelir tabe :)
(25,224 puan) tarafından
Ulan sevda banada yollasana iban vereyim mi
Ajahaaaaaaa kiz elimdeki tum.parami esime verdim 17 eylul.evlilik yildonumu diye ☺️☺️☺️ şuan cok züürtüm.valla sadece 7 eurom var baskada bi kurusum yok ☺️
0 oy
tarafından
Ev kendimizin eşim tek çalışıyor bende evde ek iş aylık gelirimiz esimin  4500 civarı şükür yetiyor artıyor 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
sadece eşim çalışıyor.evde ailesinin yani altli üstlü oturuyoruz. aylık gider çok valla sadece evin masrafı 3 4 oluyor yeri geliyor. eşimde esnaf gelirle çoğu zaman örtüşmüyor babasının da borcu var eşime düğünden önü veriyor bize aydan aya öyle toparlamaya çalışıyoruz. bende işe girmeyi düşünüyorum bakalım kısmetse olacak haner bekledigim bi yer var. eşim de işini değiştirmeyi düşünüyor ama daha haber gelmedi ona da. böyle giderse kışın çok zorlanıcaz
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Asgari ücret ama hic tam maaş almadi isi çok ağır gözüne sürekli demir parçası girio her ay en az 2 kere doktora gidio oyuzden eksik alio evimiz kira Valla ucu ucuna yetio bazen son hafta çok skntili gecio ama bunada şükür.
(1,073 puan) tarafından
Benim esiminde oyie çok zor ışleri allah yardımcıları olsun ınş. Hep dua ediyorum yeni bir iş bulsun diye ama koronadan dolayı işsizlik çok oldu
0 oy
(7,441 puan) tarafından

Napcan kız borçlarımızı ortak olacaksan yazayım :)

0 oy
tarafından
Tek eşim çalışıyor ev kendimizin.ek iş kuzularımız koyunlarimiz var kurbamlik yetiştiriyor imam maaşı işte  çok şükür geçinip gidiyoruz
0 oy
(302 puan) tarafından
3000 3500 arası girer ev bizim degil ama kira vermiyoruz esim tek calısıyo izin verse bende calısırmda izin yok
0 oy
(48,671 puan) tarafından
kiz istemeye geldik gibi hissetim kendimi ☺️
0 oy
(44,664 puan) tarafından
Kira ama kira odemiyoruz esim fabrikada calisiyo asgari aliyo mesailerle 2.700 3 bini buluyo cok.sukur  mesaiye kalmazsa dusuk aliyo

İlgili bir soru bulunamadı

379,853 soru

11,370,552 cevap

34,854 kullanıcı

...