0 oy
1,401 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bi el atın kızlar kafam karışık napcam ben şimdi bu aldığım takımlar olmazmı tavşanlı olanı giydirsem falan 

image

image

40 Cevaplar

0 oy
(3,212 puan) tarafından
Pembe yerlerini sökersen bence olur
tarafından
Bugün sökeyim bakalım nasıl olcak
(3,212 puan) tarafından
Gayet de güzel olur annesi ona çuval bile yakışır sen merak etme. Sağlıkla gelsin
-Reklam-
0 oy
(724 puan) tarafından
Benimde 5 aydan alisveristen sonra cinsiyeti değişti ablam benzediğimiz kadar olaylarda benzemiş bende sattım yenilerini aldım bir takim pembeli kaldi evde giydiricm vala yapcak birsey yok kiz dediler ama Smdi oglum yanımda uyuyor :)) ilk takım zaten olur ikincisi baya süslü ama giydir bir sen goruceksin :))
tarafından
Evet canım öyle yaparım artık paşam sağlıklı gelsinde kıyafette değilim aslında sadece pembe ya onun için
(724 puan) tarafından
Aynen ablam ondan sağlıklı iyi olsunda ne giydiğini anlamıyoruz bile ustunde cok durmuyor zaten batiyor :))
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Gayet giyer canıni sıkma.. zaten misafir felan kabul etmessin giyeceği de zaten as bı sure 
tarafından
Saol canım kopardım az bişey kaldı zaten pembe yerlerini valla hiç belli olmuyo bile sadece bi takımı pembe onuda evde giydiririm tamam işde
0 oy
(50,181 puan) tarafından
olur ya neden olmasin hemen buyuyorlar zaten hayirli olsun rahime uc oglusun olacak
tarafından
Saol balım teşekkür ederim
(50,181 puan) tarafından
benim karnim sivri diye oglun olacak diyr beynime islediler daha cinsiyeti bilmiyoken bime bebek esyalari geldi gittim mavili besli takim.battaniye falan aldim kullandim da ☺️
tarafından
Bende kullanacam :)
0 oy
(662 puan) tarafından
Kurdelesini sok canim pwmbe kullanablrsn bisey olmaz zaten kim gorcek virus var gelen giden olmaz bide mavi alirsin 5 li takim al boyle set alma pembe olani da kaldır dursun baska cocugin olursa kiz ona kullanirsin :)
tarafından
Çuvala koydum zıbon koycam bide tavşanlı olanı hallediyorum az kaldı onuda koycam yeter almıycm
0 oy
(816 puan) tarafından
Bnımde ılk ıkı oglan kızım oldu oglanların o puantıyelıden mavı vardı gıydırdım valla canım alacak durumda yoktı sımdı guzel guzel pembiş gıydırıyorum ama ılk 3 ay herseyı mavıydı goren erkekmı dıyordu evet dıyordum amannnnnnn.
tarafından
Hahaa dimi aman boşver
0 oy
tarafından
Çokta güzelmiş cnm ya.

O pembeleri kopart olur zaten bir gün kalicam hastanede evrede sorun olmaz
tarafından
Hallettim cano az kaldı burnu beyazmış kolay oldu koparmak
0 oy
(594 puan) tarafından
Bence olur neden olmasın ki
tarafından
Dimi yani sonucda kimse görmez o pembeyi evde giydiririm pembe olanın yerine de tulum koyarım oldu bitti
(594 puan) tarafından
Aynen kuzum zaten cok giyemiyor onları ki dısarı da cıkmazsın7z ozamanaa giyemez duruma gelir ben olsam giydirirm. Benim ilki oğlan ikinci daha yok da kız olursa oğlanınkilerden giydircrm yeni yeni kaldırdım hep
0 oy
tarafından
Evde giydir kiz nolacak biri geldiginde bi yere giderken erkek camasiri giydirin olur biter
tarafından
Evet canım onun yerine tulum koycam çuvala koyduydum
0 oy
(518 puan) tarafından
Pembeli olanlar benim kızıma aldigim takım,ama bak mağazaya götür değiştiriyorlar kutusuyla duruyorsa eğer
tarafından
Açdım canım be yazık ki ama olsun onun yerine tulum koydum tavşanlı olanı da pembe olanı söküyorum az kaldı
(518 puan) tarafından
Pembe takımı biliyorum çok canlı pembe değil valla eşlerimiz giyiyor toz pembeyi oğlusun da giysin zaten bu dönemde bir yere gitmiyorsun kimse de gelmesin görmeye oldu bitti:)) hayırlı olsun bebeğin Allah bir seste kurtarsin inşallah
0 oy
tarafından
Tavsanlinin modeli guzel erkegede olur o pembe ponponlari ipeleri falan gzurlce sok al sana erkek isi
tarafından
Hallettim canım Az kaldı mis gibi oldu valla
0 oy
(7,792 puan) tarafından
 Bence hiç bı yerlerini koparma her şeyiyle dursun evde giydircen zaten kim görecek belii badahakine kızın olur o da giyer şimdi koparirsan işi bitmiş olur canım zaten bebişim onları giycegi Max 3 ay 
tarafından
Canım Rabbim izin verirse bu son bebeğim olcak ben istemiyorum daha bağlatcam çünkü
(7,792 puan) tarafından
O zmn ayır sevdiğin birine hediye edersin
0 oy
(30 puan) tarafından
Bembe olan kurdele ve ponponları çıkarın olur bence onun yerine mavi ponpon yapıştırın silikonla kırtasiyelerde bile bulabilirsiniz sanırım 
tarafından
Ponponu beyaz renk gelmiş yeni dikkatimi çekdi onu sökmeye gerek kalmadı sadece pembe ipleri söküm az kaldı çok güzel oldu heee
(30 puan) tarafından
Oo süper o zaman oldu bile :)
tarafından
Oldu kızz şahane hemde
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Giydir kiz ne olacak. Benim halam oğluna pembe battaniye bile örmüştü :D

tarafından
Onu bende yaptım pembe battaniye :)
(2,447 puan) tarafından
Sen kiz bildiğin için yaptın halam erkeği bile bile yaptı :D
0 oy
(902 puan) tarafından
Kız üsttekinin kurdelasını sök burun kısımlarındaki pembe topları sök yerine mavi ponpon yap koy oldu erkek işi 
tarafından
Ponponları beyazmış canım yeni gördüm onları sökmedim pembe ipleri sökdüm sadecee
0 oy
(610 puan) tarafından
Pembe olan yerlerini sök diğerinide evde giydir nolacak kız bende giydirdim 25 . Haftaya kadar kız dediler sonra erkek oldu:D
tarafından
Aynen benimde bunun gibi oldu işde nasip işde
0 oy
(44,868 puan) tarafından
Kiz giydir zaten  1 2 ay anca giyiyolar sonra alirsin ona gore hemwn buyuyolar zaten
tarafından
Çok var tatlım kıyafet erkek olanından abilerinkileri giyer
(44,868 puan) tarafından
Ben ogluma kizimin bebekliklerini cok giydirdim:)) evin icinde kim gorcek diyodum disari cikarken erkek kiyafeti giydiriyodum iyi oldu isimi gordu kusuyodu surekli degistiriyodum hep yetmiyodu kiyafet kiziminkiler o yonden iyi oldu
0 oy
tarafından
Kiz nolcak giydir ya vrusten kimse kimseye gelmiyo
tarafından
Zaten benimde kimsem yok öyle gelecek öyle yapıcam artık
0 oy
(613 puan) tarafından
Satıyorsan eğer ben alim hesap ver paranı yatırım hesabına tatlum
tarafından
Anaaa kızz pembeyi satammı alıyonmu? Tavşanlı yı değil ama
0 oy
(2,576 puan) tarafından
Alttakini bilmiyorum da üsttekinin pembe yerlerini iptal et çokta güzel olur:)
tarafından
Ettim canım burun kısmı beyazmış ona gerek kalmadı sadece ipleri söküyorum az kaldı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 842 göst.
0 oy
13 cevap 171 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
23 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tulay. 123 (54 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 540 göst.

399,761 soru

11,957,840 cevap

36,124 kullanıcı

...