0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından
kizlar goruntulu aradim oyun oynuyodu oyle kizimla bakistilar gulduk falan bende dedim ee halacim nasilsin bugun dedim iyiyim cunku oraya gitmiyorum dedi balkonu gosterdi bende hava cok guzel havuzunda oynamiyomusun dedim hayir hala soyleme duyar asagi atar beni dedi cok net anlasilmiyo konustugu buraz gec konustu .birseyler soyledi anlamadim kim atar baban mi kiziyo dedim yook beni anne babayi asagi atacakmis dedi o an anladik bunların balkonlari karsilikli yakin o dairelerden biri kistiriyo demekki bu cocugu takip edecekler kim oldugunu bulurlarsa ben atacam o serefsizi asagi bakalim daha arasira konusturcam baska ne demis bisey yapmışmi . el kadar cocugu tehdit etmek neymis cildircam simdi abimi zor tutuyoz gidip hepsine sorcam dedi la yapan adam soylermi biraz takip et bakalim kim ne diyo en azindan kulaginla duy demi 

15 Cevaplar

0 oy
(6,671 puan) tarafından
Belki yengen biri ile kiristiyo dur çocukta şahit olmuştur bilemeyiz çocuklar yalan söylemez
(2,241 puan) tarafından
az cok 5 yillik gelinimizi taniriz . abimde evde beraber takip edecekler
(6,671 puan) tarafından
İnş cnm belki dediğin gibi balkondan birilerini görmüş ve nefret etmiş olabilir üzerinde durmak lazım bu yaşta psikolojileri çok önemli
(2,241 puan) tarafından
kesinlikle ondarda cok telaslandi yengem bana yalvariyo ki iyice konus da anlatsin herseyi sana soyluyo diye
(6,671 puan) tarafından
Allah yardımcıları olsun cnm zaman çok kötü yalnız bırakmasınlar
(29 puan) tarafından
Uslubunuz çok çirkin.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yuh ya yuh valla. 

Allah bildiği gibi yapsın. 

Konuşturun çocuğu bakalım ne diyor. 

Psikolojisi falan da bozulur allah muhafaza . Rabbim korusun inşallah cümlemizin yavrusunu 
(2,241 puan) tarafından
amiin tum yavrulari insallah canim . cok sacma ya ne ister kucuk cocukdan
0 oy
(477 puan) tarafından
Yegeninle konuşurken bunları annesi ordamiydi 
(2,241 puan) tarafından
evet canim yengem de telaslanmis iyice bana soyledi nolur iyice zorla anlatsin diye
(477 puan) tarafından
Ayy merak ettim şimdi bi gelişme olursa haberdar et kiz
(2,241 puan) tarafından
tamam canim birsey olursa yazarim .bitmedi su pislikler dunyadan bu cocuklar nasil buyuyecek deli oluyorum
0 oy
tarafından
Canım bence balkona fln gizlice kamera taksınlar ya kim yapıyorsa Allah cezasını versin çocuğu korkutmuş 
(2,241 puan) tarafından
cocuk korkmus balkona ciksa gizlice içerde dinleyecek ler olmazsa kamera iyi fikir canim
tarafından
Kıyamam ya ama en iyisi kamera çünkü öyle bişey yapan varsa oda etrafa iyice bakıp sonra yapıyordur pislik Allahım evlatlarımızı korusun inşallah.
(2,241 puan) tarafından
amin canim amin :( takarlar kamera artik neden niye olmus biraz da cocugu konusturarak anliycaz niye oyle dedi falan diye
tarafından
Evet canım üstünde dur çocukta etkilenmiş baya ve kim olursa olsun lütfen şikayet edin ve dersini verin..
(2,241 puan) tarafından
yakasini birakmayiz canim saolasin nolur cocuklariniza cok dikkat edin nerde nasil sacma insanlarla karsilasicaklari velli olmuyo balkondan bunu yapan disarda ne yapmaz
0 oy
(48,660 puan) tarafından
anlamadim bişey onceki postuna bakayim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gide biliyor isen git al yigenini bu konuş 
(2,241 puan) tarafından
karantinadalar canim 5 gunleri var sonra gidecem
0 oy
(816 puan) tarafından
Cocuk balkona feln cıkınca takıp etsınler görünmeden dınlesınler hangı pıslıkmıs o cocugun psıkolojısını bozacak kıyamam kuzum nasılda korkmus. Anne babasınada bişey olacak dıye soyleyemıyor. Allahın belaları el kadar yavrudan ne ıstersınız. Tacizler felnda hep böyle olmuyormu cocugu korkuttukları ıcın susturuyolar Lanet olası mahluklar. Inan nasıl sınır oldum bogazıma öküz oturdu sankı yutkunamıyorum. Dişlerımı sıktım ınan cenem agrıdı oyle fark ettım. Anne babayı senı hıc düşünemıyorum 
(2,241 puan) tarafından
ah canim ya boyle pislikler bitmiyo gercekden nefret ettim herkesden kimseye guvenemiyoruz . oyle dinleyecekler canim kiz korkmus balkona cikmiyo cikarsa denk gelirlerse bakicaklar yoksa iyice konusturcaz cocugu o pislik cezasini cekecek el kadar cocukdan ne istiyon nasil bir ruh hali bu . sinirden elim ayagim titriyo bende kiz cocugu yetistiriyorum bitsin artik bu mahluklar
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Annesi ne diyor  peki
(2,241 puan) tarafından
bana diyo nolur iyice konustur sana anlatiyo sadece diye o da korkmus
(3,701 puan) tarafından
El kadar çocuktan ne istiyorlarmış ya dha büyük travma olmasin bari çocuğa  mazallh  içine falan kapanır
(2,241 puan) tarafından
bir bilsek ne dertleri var canim akil erdiremiyon ki kucuck cocukdan ne isterler diye cok korkmus cocuk insallah hemen bulunur kim oldugu
(3,701 puan) tarafından
İnş....
0 oy
tarafından
Peki yengen ne dedi bunları duyunca çok şaşırdı mı acaba yeğenin annesine anlatmamış mı.

Benim kızım 2 yaş 2 aylık kim ne dese gelip bana hemen söyler. Neden annesine demiyor ki acaba 
(2,241 puan) tarafından
anlatmamis canim kimseye bu ara tuaflik oldugunu sezmisler ama ilk defa bana dedi dun . e cocuk sir dedi ama bugun unutmus hemen soyledi anlamaz ki cocuk demekki annesinden cekiniyo aslinda sakindir yengem guzel konusur ama niyeyse anlatmamis
(996 puan) tarafından
bence o adam hem annesini hem babasını hem de kendini aşağı atacağını düşündüğü için güvenliği birine söylemeyi tercih ediyor ne annesi ne söylerse belki annesini kaybedeceğini de düşünüyor olabilir
(2,241 puan) tarafından
evet saniyorum o sekilde dusunmus ya da o sekilde tehdit almis ki kimseye dememis beni de cok yakin goruyo o yuzden bana anlatti galiba. kucucuk cocukda bile merhamet var sevdiklerine bisey olcak korkusu var ama koca adamlarin cocuga merhameti yok ya
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Öbür postunda da dedim ya belkide biri bişey yapmıştır canım zaman çok kötü bu devir 
(2,241 puan) tarafından
insallah birsey yapmamistir canim sadece bir tehdittir yani buna bile sukredecek hale geldik nasil bir devirde yasiyoruz sasip kaldik
(1,073 puan) tarafından
Insan bu devirde çocuk dogurmak ta istemiyor boyie pislikler yüzünden canım
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yavrum kıyamam ona ya biz çocuklarımizi balkona veya cama çıkaramıcakmiyiz nasıl bir zamanda ne şekilde çocuk yetiştirmeye çalışıyoruz Allah'ım korusun hepsini giriş katta oturuyorum demirli camlarım var ve kizimi daha asla yanlız cikaramam 
(2,241 puan) tarafından
hic deme canim ya hadi disarda tek birakamiyoruz evin icinde de birakamiycaz nasil buyuycekler buyuseler nasil kisilerle taniscaklar hep dusunuyorum . abimlerin evinde de file var balkonda o yuzden rahatlardi hani havuzunda oynuyo bebek yuzduruyo falan tabi anne babada da suc yok degil ne kadar file olsa da onu yanliz birakmamalilar ama birakiyomus yengem o oynarken isimi yapiyodum diyo
(1,790 puan) tarafından
Canım ister istemez bırakıyor insan onlar da kendince önlemlerini almış ama insan görünümlü ayılardan koruyamamislar maalesef :( kimin aklına gelir ki böyle birşey olacağı
(2,241 puan) tarafından
haklisin canim valla hersey aklimiza geldi de balkonda birinin korkuttugu aklimiza gelmedi :(
0 oy
tarafından
Biri korkuttu bence yan balkondan falan dediğin gibi
(2,241 puan) tarafından
evet oyle sanirim cunku durduk yere boyle bisey demez . bide havuzda oynamayi cok seviyo kendi kursa onu reddetmez cocuk bu yine akli celinir oyunla ama korkmus cok
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Taciz falanmi ettiki ohaaa yuuh yaaa valla 
(2,241 puan) tarafından
suanlik bu kadarini ogrenebildik canim insallah yoktur oyle bisey :(
0 oy
tarafından
Kıyamam çocuk psikolojik baskı altında 
(2,241 puan) tarafından
dengesiz insanlar yuzunden cocuklarimiz zarar goruyo cidden
tarafından
Bence çocuğa destek çıkın yoksa bu ileri derecede çok kötü olacak
(2,241 puan) tarafından
tabikide herseyi yapmaya ailesi de bende haziriz olayi cozelim pedegoga da gotururler . suan tam konussun da kim oldugunu ne dedigini ogrenelim takip edelim
tarafından
Evet Allah korusun o tehtitle çocuğa kötü şeyler yaptırır Allah korusun bu durumlar tacize kadar gider , lütfen ihmal etmeyin
(2,241 puan) tarafından
saol canim Allah korusun pesini birakmayiz
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çocuk karşı binada görmemesi gereken bişey görmüş ki çocuğu tehdit etmişler  ses falan yapsa ondan rahatsız olsalar ailesine şikayet ederler çocuğu tehdit etmezler .Peşini burakmayın bu durumun
(2,241 puan) tarafından
evet takip ediyolar ayrica cocugu konusturmaya calisiyoruz ama sakin davraniyoruz ki korkup gizlemesin diye ona gore kim ne hersey cikar insallah ortaya yani cocuk birsey gorduyse bile niye tehdit edersin be kendi pisliginde bogulur insallah
(7,935 puan) tarafından
Çocuğun gördüklerini söylemesini istemiyorlar
(2,241 puan) tarafından
evet bakalim altindan ne cikacak

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 390 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 675 göst.
1 Şubat 2020 Aile kategorisinde Rabia19 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy