0 oy
704 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından

Kizlar burda bir baslik acmisdim kayinperimle ilgili surekli ona hizmet etmemi istiyo kiyafet yemek cay utu falan filan diye sizler bana yardimci oldunuz 2 gundur artik fazla hizmet etmiyorum 1 gun arkadasma gitdim bu gun de seslendi cevap vermedim uyurormusum gibi yaptim 2 gundur cok mutluyum sizlerin yorumlari sayesinde anlatmisdim kocamda adam yazik yap diyordu kendimi hizzmetci gibi hiss ediyordum yarin o bir gun neler yapacam onu bilmiyorum fakat bildiyim tek sey yorqunluqdan ziyade cok huzurluyum

5 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından

Senin zaten hizmet etmen gerekmiyor kendi karisi etmiyor gunahi günahı ona zaten takma kafana son sez müzik felan ac kapi felan calarsa duymadim dersin :))) yada surpurge ac

(17 puan) tarafından
Cok  guzela tafsiye canim deniyecem bakalim ne kadar idare ede bilcem
-Reklam-
0 oy
(107 puan) tarafından

Senin adına sevindim canm    insllah bundan sonrada yapmasın insllh yutup bi hoca  var  onu bi dinle  kaypeder hizmet vs gibi şeyler anlatıyor  dinlenin tavsiye ederim 

(17 puan) tarafından
Ismi nasila yutuba ne yaziyim dinlemek icin
(107 puan) tarafından
Kaynamaya hizetmek etmek Nureddin yılmaz kayinpederine kaynanayine anlatiyo
(17 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim bakicam mutlaka
0 oy
(452 puan) tarafından
Netten şöyle bişey okumuştum cnm "Kadın kocasına hizmet etmek zorunda değildir, kadının yaptığı ev işi, temizlik, çocuklar ile ilgilenmek, kadının bunları yapması zorunlu değil. Yapıyorsada size ikramıdır" die okumuştum, ama ne kdr doğru ne kdr yanlış bilmiyorum çünkü bu zamanda çoğu kişi İslamı işine geldiği gibi yaşıyor ama eğer bizim dinimizde bu gerçektende böyleyse kocana bile hizmet etmek zorunda değilken neden kayınbabana edesin ki, sn hamilesin cnm bol bol uyuman ve dinlenmen gerek zaten çocuk doğunca bi fincan kahve içmeye bile vakit olmuyor. 
tarafından
kesinlikle yanlış  koca otur dese oturmamiz kalk dese kalkmamiz gitme  evden çıkma dese yapmamız gerekiyor erkek kadından üstün olarak yaratılmıştır bizler ne kadar  zorumuza gitse de tövbe haşa öyle yani
tarafından
kayın pederin e de karısı ypsin gelinlikle bi yere kadar yani
tarafından
esimizetabiki itaatkar olucaz habersiz bi yere gidemeyiz ama afedersin biz kopekmiyiz kalk kalk otur otur diye diye zaten eziyorlar kadinlari hizmette ediyoruz ama babasina etmek zorunda degiliz onun merhamet etmeyip yaptirmasi gunah.
tarafından
Kızcaz hamile bu durumda kocası da her iki tarafın akrabaları da kızı korumak zorundalar çünkü hepsi kızın ve özellikle ana rahmindeki masum çocuğun karşısında sorumludurlar bukadar yormalari bu kızı ve hamileliğini nasıl etkiler bu resmen kullanmak yani çok yanlış
(452 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sayın Deves  kusura bakmayın ben kocaya itaatsizlik et demedim ki kıza sadece bi yerde böyle böyle bi yazı okudum dedim vede ne kdr doğrudur bilmiyorum diyede belirttim yani itaatsizlik et demedim ki, sadece hani bi yerde kadınlar  hizmet etmek zorunda değil yapıyorsada size ikramıdır diye okumuştum sadece ama ne kdr doğru ne kdr yanlış bilmiyorum diyede söyledim. Çünkü artık internette yalan yanlış şeyler yazabiliyorlar ve bunada İslamı bile dahil ediyorlar, zaten hak eden bi kocayada hizmet etmek ağır gelmez insana ama yazık değil mi kızcağıza kendi kahrını zor çekiyor bide kayınbabasına hizmet ediyor.
0 oy
tarafından

Iyi guzelde kalici cozum bulamiz lazim buna hamileligini kullan bence esine de bana da yazik can tasiyorum yorgunluktan yikilicam bi gun diye 

0 oy
tarafından

surejli uyur numarasi da yapamazsin canim agrim var sancim var falan de. 

(17 puan) tarafından
Inandiriyim sizi oyle kadin her sey icin surat asiyor demin adam para verdi bana kayinvaledeme goturdum kendiler konusmuyo diye bir ihtiyacin karsilar dedi kadin yine surat asdi neden kizim icin para vermiyor hemen git al diye bak canim isde boyle qarip insanlar nerde ne yapacaklari belli deyil
tarafından
inanmamak değil zaten her turlu o suratı asmiyormu yemek saati yediginde assin daha iyi
(17 puan) tarafından
Oda dogurdur canim yeni bir soru paylasdim demin onlara ait istersen baka bilirirsin acab ne ola bilir diye bir baslik o zaman daha iy anlarsin ne kadar karip olduklarni zaten kadin bana karisda o cok tuaf esimin tezeyesi diyorki ablamin kafasi bozulmus fazla ustune alinma ama bilemiyorum isde
tarafından
gordumt onu aralarında ne geçmiştir diye paylaşmışsn. esinin tezesi sana diyosa enistesinede diyecek kayinpederinde onun kafasinin bozuk olduğunu biliyordur ona gore davranacak
(17 puan) tarafından
Ve yine olan bana olacaq onun kafasi bozuk gelin sen yap benim islermi diyecek

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asena3433 (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 376 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 170 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu