0 oy
630 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

TUTUKLANAN SEYHIN ÖPTÜĞÜ KIZIN ANNESI HEP YANINDA OLURMUŞ BÖYLE DIN ADI ALTINDA KAFASI YIKANMIŞ ÇOK INSAN VAR ALLAH'IM SEN KORU YA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BU YÜZDEN KAPATTIRMISTIR BIR DE ADAMA ... ATARLAR IYI YAPMIŞ GERÇEKTEN DINI KULLANMAYANA DOKUNMAMIŞTIR TARIHI BILMEYENLER ÇAMUR ATAR ENSAR VAKFI DA YALAN BU DA YALAN CAMI HOCASI ONCA INSAN DA YALAN 

BAŞKALARI  DA YAPIYOR DIYE CEVAP VEREN APTL INSANLARA SÖYLÜYORUM SEN Din ADAMISIN YAPAMAZSINNNNNNNN!!!!!!

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allah hidayet etsin. Bende 7 yıl kuran kursu hocalığı yaptım ama tarikatlara karşıyım hiçbir cemaate de bağlı değilim. Namazını kıl ibadetlerini yap Allahın emrettiği gibi yaşa yeter. Yok efendim cemaat lideri yok tarikat lideri bunlar mübarek bilmem ne sanki bunlar onları cennete götürecek Allah akıl versin. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Camı hocası ne alaka onu anlamadim. Allah islah etsin  yine söylüyorum bir elma çürük cıktı diye çuvalı çöpe atmak doğru değildir elmayı atmak daha mantiklidir
0 oy
tarafından
Benim en çokta zoruma giden dillerinden Allahı ve islamı düşürmedikleri için olan bizim dinimize oluyor insanlar artık islamdan uzaklaşıyor ama aklı ve mantığı olan bilir ki gerçekten müslüman olan biri böyle bişeyi hayatta yapmaz bu sapıklıktır bu zındıklıktır 
(447 puan) tarafından
Bi de böyleleri daha dindar görünüyor pislikler
tarafından
Aynn ya bu pislikleri ortaya çıkmasa gerçekten müslüman sanırız
0 oy
tarafından
Boşuna seyhlere inanmiyirum 

Gene hakli ciktim pislikler
0 oy
(1,169 puan) tarafından
O güzel İslamı kirli ağızlarına almadan yaşasalar insanlar. Her maşallah inşallah diyene müslüman demese bu insanlar. Peygamberin yaşadığı din bu değil diyemiyoruz kimseye beyinleri yıkanmış insanlar.. 
0 oy
tarafından
Bu pisli.kleri yapip dinimizin arkasina saklaniyolar p.çler
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bizide hep en hassas yerimizden vuruyolar Din. Keşke insanlar hurafeleri gereksiz kitap okumayı buraksalarda Kur an a yönelseler.

Hz. Ömer'in bir sözü var

Cahil cennette komşum olsa 

Arkamı döner o cennetten kaçarım
tarafından
Böyle bir sözü hz ömerin söylediğine inanmıyorum uydurma ve tuzak bir söz gibi geldi
(229 puan) tarafından
Bende hiç sanmıyorum böyle birşey söyleyeceğini
(10,411 puan) tarafından
İnanmamakta özgürsünüz yıllar yıllar önce hocamın bı dersimizde anlatmıştı hangi hadis kitabında geçtiğini hatırlamadığını in size Ravi ismi soyleyemiyecegim
0 oy
(15,815 puan) tarafından
Dün üzerinden para kazanan  hiç bir mahlukat inanmıyorum yapılacaksa Allah rızası için  yapsınlar bakalım ama.iş para olunca nasılda yaparlar rol görevi pislikler Kuran çarpsın bunlara 
0 oy
(27,524 puan) tarafından

Allah ıslah etsin ya yazık cok yazikki bu zamanda böyle pis insanlarla yaşıyoruz 

0 oy
tarafından
Bizim halkımız bir dine sahip olduklarında ahlaka gerek duymuyorlar. Şerefsizz adi pislik bir de dinimiz bunların yüzünden kötüleniyor. 
0 oy
(9,330 puan) tarafından
Ben bunu dün okudum ve ojuduklarıma inanamadm gerçekten.. hacı hocadan kıyamet kopacak diyorlarya doğru.. lanet gelsn boyle insanlara.. dediğn gbi bunlar yapacak son insan..
0 oy
tarafından
 Bu dedikleriniz hepsi için geçerli değil istisnalar vardır tabi sapitmis olanlarda var aşikar Mustafa Karataş, Adnan Oktar bunlarda bastan doğruydu ama gitgide şeytan sapittirmis . Hepsi için yalan diyemezsiniz bişey gelse başınıza drlar çare bulamasa örnek veriyorum ölüm de kalimda kime gideceksiniz hocaya degilmi işinizi hoca görmeyecek mi tabi doğru olanı bulacaksın Allah akıl vermiş dimi .sormak istiyorum tarikata karşıyım diyenlere tarikat size ne diyor neden karşı geliyor biz insan olarak sasariz beaeriz doğru düzgün yolda bile yürümeyi beceremezken o kadr ince allah giden yolda ilerlemeyi nasıl düşünüyorsunuz .aracı olarak görüyorsunuz aracibolacak tabiki Allahu Teala bize herşeyi kendi ogretemezmidi gücü yetmez mıydı hasaa neden peygamberimizi aracı kıldı oda bı insandı dimi  şimdide öyle onlar bize nasıl yaşamamız gerektiğini Allah'a giden yolu anlatıyorlar onların gunahsiz ağızlarıyla bizim ağzımızdan çıkacak olan duanın kabulü bir olurmu  . En basitinden kuran okumayı bile hocadan ogreniyorsun dimi Allah sana sahbdamarindan daha yakın neden öğretiyor o zmn istese olamazmi olir  dimi iste allah dostlarida böyle bize Allah ulaştıran yoldaki edepleri öğretiyorlar  YALAN DİYEMEZSİNİZ bunun vebali var   bende ismailaga cematine bağlıyım bu arada  Mahmut efendi hz şeyhim  menzile bagliydim 15sene durdum orda evlenince geçtim buraya bu ikisi  ehlisunnet Vel ceemaat   su zamanda yaşayan bı bunlar var 
tarafından
Çıkıyor ztn darbe gecesini unuttunmu nebfetullah kaldı ne bişey adam senelerce dünyayı uyutmus ya timsah göz yaşlarıyla resmen hiç inanmazdım ztn var bunlarda bişey ama çocuktuk düşünemiyorduk tam anca ortalık temizlendi  ama tam değil tabiki . Peygamberimizin yolunu devam ettiriyorlar bizde buna tabii oluyoruz peygamberimizin yeri tabiki ayrı ama yaşayan bı Allah dostu var sonuçta peygamberimize görmeden inandık ama yaşayan bı Allah dostunuda görmezden gelemeyiz
(3,274 puan) tarafından
yani tekrar diyorum iyilerin yolu açık olsun bu devir artık dini kullanip sabote edip din üzerinden biyerlere gelmeye çalışan aslında islam dinini karalayıp yeni nesile kötü gösterip islam buysa ben bunu kabul etmeyim dedirtip dinsizliği yaymak isteyenlerle dolu o yüzden ince düşünmek lazım ne yazik ki çoğunun gözü bağlanıyor adam dudağından öperken annesi gülüyor öteki kedicik deyip karşısında oynatırken millet hala ona inanıyor hoca diyor böyle hoca mı olur hoca dediğin kadınlara alıcı gözle bakmamalı eli eline değmemeli haramdan korkmalı
tarafından
Senelerdir içinde olduğumuz için sapıklara kale almiyoruz tabi ama zamanın genclerini kandırıp kendilerine dondurebiliyorlar  rabbim akıl fikir versin doğru yoldan ayırmasın
(3,274 puan) tarafından
amin cnm
(447 puan) tarafından
Olaylardan bahsediyorum taciz tecavüz eden din adamlarından bahsediyorum inanmayanlar var onlar öyle yapmaz diyen var yine diyorum düzgün okuyun ne demek istediğim ortada

İlgili sorular

+7 oy
6 cevap 210 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alaska (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,399 puan) tarafından soruldu
+8 oy
10 cevap 313 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (315 puan) tarafından soruldu
+6 oy
20 cevap 975 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde plns_99 (6 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...