0 oy
2,022 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gün boyu temizlik yaparım sonra ev 5 dk da dağılır. Halıda çay lekeleri. Mutfak zaten hiç söylemiyorum. Banyo da aynı şekil. Hiç acımıyor galiba kaç defa tatlı dille uyardım. Haşat olduğumu görmüyor. 

38 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ayyy oldururum heralde benim ki oyle olsaydi :D
tarafından
Ben sabırlı karıyımdır :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet yok ama olsada temizdir allah var 
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin canım işin çok zordur benimki öyle değil benden çok toplu banyoyu hep eşim yıkar ben çıkarım ilk acıkır yer içer demez bile kirliyi lavaboya koyar sağolsun 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Malesef ki benim eşimde öyle salonda bseyler içer bardağı ortalıkta bırakır banyoyu çok ıslatır elbiselerini yerlere atar çorapları her yerde off işimiz zor ya gündüz ev düzlemli ama eşim gelince her yer savaş alanı gibi 
tarafından
Evet evet evet eveeeeeeeeeeeeeeet aynısı
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Yok benim eşim tam tersi çok düzenlidir evi gözü kapalı teslim ederim ben 1 2 günlüğüne anneme gitsem evi toplar bulaşıgi yıkar ütüsunu yapar Bi yatağını toplamaz o da nasıl olsa akşam yatacam diyeymis 
0 oy
tarafından

Benim eşim pasaklı değil hatta hep der iyiki senin gibi temiz biriyle evlenmişim kirli bi insanla geçinemezdim diye ama dağınıktır eşim herşeyi heryere atar bende toplarım hep :)

tarafından
Kıskanmadım:D
0 oy
tarafından

Bu ne ya herkesin eşi temiz ve düzenli... kadınlar bak beni işletmeyin haset ediyorum yapmayın yazıktır günahtır ula :D

0 oy
(43 puan) tarafından
Benim ki....  bir de nolacak diyor senden toplamanı isteyen yok ki kendini niye yoruyosn diyor :D
tarafından
Yok artık :D
0 oy
tarafından
Benimkide çok pasaklı yaa:((
0 oy
(838 puan) tarafından
Benimkide hep öyle Hic anlayış yokk ( kızgın emoji)
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Yok o kadar değil şükür:ermm:

0 oy
(177 puan) tarafından
Ayy bu postu okuynca bi olayimiz geldi aklima ben asiri soyleniyrm cay koymustm cayi iceri gotrdum ocagi temizliyrm esim doldururkn ufacik bir damla dokmus mutfaga geldi soylemiyr bile deterjanla besi alip kndi silmisti kurban oldugm sonradan fark ettm esimde tek sevmedigm huyu onada hak veryrm aslinda sabahn 7.30 ise gidiyr aksama kadr ayakta 6 6.30 da ewe anca gelebiliyr ve pantolonu tsortu bi odada coraplari salonda sadece bu huyunu sevmem yoksa yeri gelir kirlettgini kndide yikar yeri gelir cayda yapar yardmda eder oyle oasakliligi yok cok sukur kiyafet icnde uyrdm ama su cevabi aldm nereye atmissam karsma aksam geliym zatn sabh giyiniyrm bidha diio  
tarafından
Kıskanmadımmmmmmmmmmmm :D o neydi laaaa
(177 puan) tarafından
Yok kiz kiskanma zaten :))
0 oy
(3,836 puan) tarafından
 benim eşimde öyle hiç dikkat etmez düşün ki cekmeceyi bile kapatmaz ya açmışsın içinden çorabını almışsın kapat dimi yok onu bile kapatmıyor niye yapmıyorsun diyorum unuttum diyor. hiç önemsemez. bide ev temizliğine yardım ettiği halde böyle yapıyor. yani evi süpürür mesela her hafta dip köşe ona rağmen zerre kıymetini bilmiyor kendi yaptığı işin bile. her gün iki saat mutfak toplasam yine bitmez mutfak işim. bi giriyor öyle dağıtıyor pisletiyor ki. biraz da kadınlarla alakalı bence. kim var kocasını kıstırmış böyle adamlar benden daha tertipli. karisi diyor ama aa ben bi bardak çay koydum ikinci bardağı sen koyacan. isterse koymasın o çaydanlık nasıl kafasina geçiyor bunu yapanlarda yaşını almış komşularım. 
tarafından
Canım kadınlarla alakalı demişsin ondan yazıyorum bunu. Linç diye düşünme öncelikle söyleyim.  Ben temiz bir kadınım. Ve kaç yıldır da hep arkasını topladım laf etmeden. Onu kırmadan. Gururunu incitmeden de ifade ettim. Keşke dolap kapağı olsaydı. Evde daha beter davranıyor. Dolap kapağı açsın ne var kapatılır. Ama kalıcı hasar vermek evine hoş değil. Eşini başka kisilere karşı zor durumda bırakmak hele hele onların yanında kirli olduğunu eşine söylemek çok ağır. Bu kadınla değil kusura bakma ama erkeklerin genleriyle ilişkili.
(3,836 puan) tarafından
yok ki canım linçlik bi durum. ben kendi çevremden gördüğümü yazdım. biraz da kişinin kendisiyle alakalı galiba. babam da umursamaz bi insandır mesela ama dayılarım ve amcam inanılmazdı gerçekten. amcam yani kardeşiyken o kadar farklılardı ki. ayrıca komşularım bununla övünüyor herkesin yaşam tarzı başka başka
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Biraz dağınıktır ama o kadar da değil 

Allah yardımcın olsun 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bi kaç kere seninle temizlik yapsın bidaha yapmaz. 
tarafından
Ilginc bir hipotez :D denemek lazım
0 oy
(180 puan) tarafından
Beni anlattin benimki sadece eş de değil çocukta aynı :( mutfakta bulasigim hiç bitmez su içer bardak ortada banyo zaten bu dus alır bütün banyo batar mesela çocuğu alır gider salona oynar orayida dağıtır off off çok dertliyim bu konuda ben tatlı dili geçtim artık ciddi ciddi kavga ediyim yine olmuyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 211 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
23 Haziran 2023 Aile kategorisinde Setiya (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 527 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
57 cevap 864 göst.