0 oy
1,192 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar Hani 3 gün önce söylemiştim ya kavga ettik falan filan hatırlarsanız gidecektim oğlum hastalandı diye oturdum Neyse aramız soğuk Hem belli etmemeye çalışıyorum Eve geldi isten Annem bana bir tane terlik almıştı ayağıma giydim ayağıma baktı bu nereden geldi dedi annem almış dedim güle güle kullan soyle dedim gülerek oda mı net bir şekilde ağlaya ağlaya Giy dedi :(

Sonra mutfağa böcek girmişti büyük bir kertenkele Benim tikim var kertenkeleye gördüğüm zaman uyuyamıyorum aklımda oluyor dedim ki git onu mutfaktan çıkar gidip öldürmüş dedim ki öldürüyorsun bari oradan kaldır bana diyor ki senden midem bulanıyor bunu böyle bil buu kadından midem bulanıyor artık dedi:ermm:

Ben Gebelikten dolayı kilo aldım 58 den 64 kiloya çıktm kendisini de bekarkende buydu zayıf bir yapısı var  gidip gelip bana diyor ki sırtın kalın olmuş ben dev gibi olmuşsun bavul gibi olmuşsun beni erittin Ömrümü yedin diyor

Babam 2 evlilik yapmış yani bize bakmadı annem bakti emekli maasiyla abilerim var falan bana diyor ki iyiki baban sizi atmis bakmamış babasız olduğun için böylesin dik kafalisin diyo

Ve daha birçok şey sizce nasl davranaym ona kafayi yicem

22 Cevaplar

0 oy
(177 puan) tarafından
Ben olsam miden bulaniyrsa kapida orda sapida derdim ya ben 50 kg hamile kaldm hc kilo alamiyrdm bugun dartildim 63 kilo olmusum esim tam tersi beni guldurmek icin sakalasr moralm bozulmasn die bazen pandam der iste karı yemin ederm benide yersn der sarilir oper sonrada boyle gozume daha gzl ve cekici gozukuysn der ve bunu gercekten icten der bir insan kilosunu esinn yuzune vururmu ve ona senden sogudum midem bulaniyr dermi rabbim boylelerine akil fikir versn 
-Reklam-
0 oy
(742 puan) tarafından
Canim   bence  kendine  daha fazla  hakaret  ettirme. Kimse  bu kadar  ayaklar  altinda olmaya  hak etmiyor. Buvun bunu diyen yarin neler yapar  neler. Esinle konuş    her kadın  degerlidir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
0 oy
3 cevap 292 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
0 oy
9 cevap 413 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde wannabemom (7 puan) tarafından soruldu

379,364 soru