0 oy
1,188 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar Hani 3 gün önce söylemiştim ya kavga ettik falan filan hatırlarsanız gidecektim oğlum hastalandı diye oturdum Neyse aramız soğuk Hem belli etmemeye çalışıyorum Eve geldi isten Annem bana bir tane terlik almıştı ayağıma giydim ayağıma baktı bu nereden geldi dedi annem almış dedim güle güle kullan soyle dedim gülerek oda mı net bir şekilde ağlaya ağlaya Giy dedi :(

Sonra mutfağa böcek girmişti büyük bir kertenkele Benim tikim var kertenkeleye gördüğüm zaman uyuyamıyorum aklımda oluyor dedim ki git onu mutfaktan çıkar gidip öldürmüş dedim ki öldürüyorsun bari oradan kaldır bana diyor ki senden midem bulanıyor bunu böyle bil buu kadından midem bulanıyor artık dedi:ermm:

Ben Gebelikten dolayı kilo aldım 58 den 64 kiloya çıktm kendisini de bekarkende buydu zayıf bir yapısı var  gidip gelip bana diyor ki sırtın kalın olmuş ben dev gibi olmuşsun bavul gibi olmuşsun beni erittin Ömrümü yedin diyor

Babam 2 evlilik yapmış yani bize bakmadı annem bakti emekli maasiyla abilerim var falan bana diyor ki iyiki baban sizi atmis bakmamış babasız olduğun için böylesin dik kafalisin diyo

Ve daha birçok şey sizce nasl davranaym ona kafayi yicem

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok kaba sözlere bakar mısın?  Derhal topla kendini be adam. Kadına söylenmemesi gereken ne varsa demiş 
(614 puan) tarafından
Daha bircok sey vallahi varya dusmanim bana byle seyler demez
tarafından
Yazık çok yazık canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tavrını net bir sekilde kat ve kendisiyle hicbir sekilde konusma derim ben. Şahsen eşim aynısını yapsın büyük konusmayim ama yüzüne bile bakmam .
+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Ben sinirlendim resmen, böyle konuşmasının bir nedeni var mı?

(2,704 puan) tarafından
İnşAllah öyle bir şey yoktur, Rabbim hidayet versin değerini kıymetini anlasın inşAllah. Bir kadına, bir anneye denmemesi gereken ne varsa demiş yazık cidden
(614 puan) tarafından
Belkide artk beni sevmiyo begenmiyo
(2,704 puan) tarafından
Sen böyle düşünürsen olmaz canım, önce senin karşısın da dik durman lazım. Kendini ezdirme, sen bir kadınsın güçlüsün seni ezmesine bu iğrenç lafları söylemesine izin verme. Kapat onun ağzını, sen annesin buna izin verme
(614 puan) tarafından
Ne yapsam mesela. Artk Bna Laf sayınca odadan çıkıyorum duymamak için bi kadn gibi laf sayar Bna
(2,704 puan) tarafından
Altta yorumunu okudum, bırakıp gidebiliyorsan git bu adamla ömür geçmez. O sana ağzına geleni söylüyorsa sen de söyle, örnek vereyim ben asla susmam ağzıma geleni sayarım. Neden kendimi ezdireyim? Ya da neden kendini ezdiresin? Ailen arkandaysa durma git, bu ona cevap olur ama böyle hep gidecekse sen de susma artık
+1 oy
tarafından
Rabbim düzeltsin ona evt ağır sözler  sanki isteyerek mi kilo alıyorum çokta degilmissim yani sende söyle sende bideri bikemik  anan size hiç bakmamış de sende ona laf sok sakala karışık .benimkide der hep göbeğime mana bulur ama ben bilirim onun ciddiyetini yani elimden bişey gelse yapıyım sakala der bende derim kendine bak die arrik bakmaya başladı sanırsam. 
tarafından
Ne yazdın postuna ya goremiyoom
(614 puan) tarafından
Actm baco bak en son
tarafından
Gördüm gordum
(614 puan) tarafından
Yaa canm bi laf var biliyonmu. Insan ulaşamadığının delisi ulaştığının nankörüdür
tarafından
Aynen öle  bulmusta bunuyo yani sende söyle nie cekiniyon
+1 oy
(43 puan) tarafından
Canım şimdi sana yorumda ben olsam altta kalmazdm cevap veriridim falan filan diyecem ama bugün eşimle fena tartıştık bnde doğumda masada kalaym insallah kurtul benden dedim o da inşallah kurtulurum dedi cevap veremedm çıkıp gidemedm oturdum ağladm. Bildiğin öküz öküz cevapları lafları var ama sorsan ben kabahatliyim ben gururluyum ben suçluuyum. Bir çaresi var mı nasıl düzelecekler bir fikrim yok Allah bize sabır versin....
(614 puan) tarafından
Amin gercekten bilemedim insan ulaştığın nankörüdür
+1 oy
tarafından
Yok bacim cirkin degilsin masallah sana
(614 puan) tarafından
Ya valla çirkin insan yok aslnda ama en çirkin insana bile byle söylenmez ki ben onun bebeğini tasiyorum
tarafından
Acaba bu tur kotu dualarin yarisinin kendine doneceginden haberide varmi . Birde hamileymissin aciyorum esine bir akila zekaya vicdana sahip olmadigi icin
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Terbiyesiz dağ ayısı Allah'ta ona öküz kilosu versin yazık ya onun bebeğini taşı bir de dediklerine bak insanlıktan nasibini almamış...
tarafından
:( neden böyleler.
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ne dengesiz bi esin var Allah akil fikir versin
0 oy
tarafından
Al eline oklavayı döv :) şaka bi yana hiiiç takma görmezden gel konuşma cevap verme anlasın tavrını sanki gavurun çocuğu onun çocuğunu taşıyosun işte ne diye kiloma laf ediyo ki? Benim eşim de bana çok etti en son ağzıma geleni söyledim gururunu kırdım sonra kaldı şimdi laf edemiyor sıkıyorsa etsin oklava kumanda terlik elime ne geçerse döverim
(614 puan) tarafından
Bırakıp gitmekten başka bişey gelmiyor elimden valla
tarafından
Öyle düşünme canım insanın zoruna gidiyo gerçekten ama sen altta kalma ver lafını mutlaka vardır eksik bi yönü vur ordan
0 oy
tarafından
Inan şuan bizde buz gibiyiz hiç iyi değiliz moralim çok bozuk 
(614 puan) tarafından
Sizinki neden canm
(381 puan) tarafından
Bende sizdenim valla kuzum ama elimden bşse gelmiyor adam anlamıyor  cünkü
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Aslında sana değil eşine üzüldüm acıdım biliyor musun o kadar çok aşağılık kompleksine girmiş ki sana sarfettiği kelimelerle bunu gizlemeye çalışıyor ama malesef kendisi tam bir aşağılık...
(614 puan) tarafından
Iste bacm napalm demek ki sevmiyo beni
0 oy
(52 puan) tarafından
Canım seni kendimden soğutmak için bilerek söylüyor bence var bunun altında başka bişey 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Cok agir terbiyesizlik 
(614 puan) tarafından
Elden ne gelir ki ben de onun seviyesine inmek istemiyorum
0 oy
tarafından
Ne biçim insanlar var ya Allah ıslah etsin bunu pislik herif ağzına vur iki tane konuşmasın canım
(614 puan) tarafından
Iste az önce attm fotomu ya begenmiyo beni heralde başkası var ne diyim
0 oy
tarafından
İnsan çok şey söylemek istiyo da seni iyice üzmekten korkuyorum
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Asla sus pus durma bole devam.eder yazik eline cocuk dogur buyut kilolusun de  bunu bazen bana esimde der ama sakayla.cilveyle der kirarak uzerek degil yogunt sen bacim bunu taviz verme asla.bayana bolemi konusulur yaaa 
0 oy
(399 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda düzelir bol bol.dua et 
0 oy
(48,481 puan) tarafından
agzinin ortasina vurcan oda yetmez kafasinada cakcan neyin havasibi yaşıyor da seni kucumsuyor acaba
0 oy
(12,869 puan) tarafından
Tavrını çpk net koy Konuşma sende 

Ben kendimi beğeniyorum imaları yarat ona asla küçültme 

Kilon da çok değil verilmeyecek kilo değil 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Anan baban varda ne olmus ****** bile disisine zarar vermez sen veriyosun nasil yetistirmisler seni deseydin ys terbiyesiz kir sen kslbimi Allah buyuk Allahtanda mi korrkmuyosun hamile bir kadina boyle seyler soyluyosun de seni Allaha havale ediyorum de ve gercwktende et yani 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 181 göst.
0 oy
3 cevap 290 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
0 oy
9 cevap 411 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde wannabemom (7 puan) tarafından soruldu

377,977 soru