0 oy
1,887 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar bugn muayenem vardı. Ultrasona yönlendrdi kadın doğum doktoru. İlk defa olumsuz konuştu korktm gittim ultrasona. Hazırlıkları bayan yaptı bnde doktor o sandm son anda erkek doktor gelsi (o doktorda hastanede en iyisi sadece gebelerle ilgilemiyor ve baya ünlü niri) her neyse geldi bende kalkamadım erkek diye. Eşim hassas biraz o konuda ama bn o dakkada bebeği düşünüyodm 36 haftalığım ama iki haftadır gelişim göstermiyor dedi 34 haftalık gösteriyo dedi zehrlenme olablr sezeryan olablr şişlik var falan filan deynce zaten akıl kalmadı kalkamadm masadan. Ultrasonla bakan yani erkek doktor hiç ekrandan yüzünü çevirip bakmadı gayet dikkat etti ama eşim çıkılta kim baktı falan dedi erkek miydi dedi evet dedm etmediği laf kalmadı firasetsiz akılsız gerizekalı efkeklere açmaya bayılıyon erkek sevdasndan kırtulamadn bnm yanmda soyunurken utanıyon adama göbeğini nasıl açarsm die burnumdan getrdi ben o an düşünemedm korktm dedm düşünceszsin zaten bebek senn umrunda bile deil kimi kandırıyosn die bir sürü laf etti. Görmcem kayınvalidem vardı evde onlarda kızdı eşime falan ama hala bana saydırıyo. En son dayanamadm hüngür hüngür ağlıyodum inşallah masadan kalkamam da kurtulursun dedm o da bana inşallah kurtulurum dedi ve artık o kadar soğudum ki kendisinn bu söznden cvb bile veremedm odama  geçip deli gibi ağladm sadece... 

Siz olsanız nasıl davranırdınız ?

68 Cevaplar

+39 oy
(1,948 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

KIZ ÇOCUĞU OKUMAZ DİYEN CAHİL

HASTANEYE GİDİNCE KADIN DOKTOR BAKSIN DEMESİNİ BİLİYORSUN!
(38 puan) tarafından
aay artılayamıyorum ama artıladım saay :)
(15,681 puan) tarafından
Tam Kuran in ortasından konuştun
(1,948 puan) tarafından
Sağolun valla ama haksızmıyım kocası çok terbiyesiz bir yaratıkmış
(15,681 puan) tarafından
Haklısın tabi ki bu devirde halen bu kafadan varsa valla diyecek söz yok
(38 puan) tarafından
çok çok çok haklısın canım. Bu terbiyesizlik de değil çok başka bir şey terbiyem müsaade etmiyor yazmama arkadaşın da eşi zaten zoruna gitmesin.
-Reklam-
+4 oy
tarafından
düzenlendi

Kızları okula göndermezler okusa doktor olacaklar belki. Hemşirelere kötü meslek derler kızları göndermezler. Sonra aman eşimi erkek ellemesin.... 

+3 oy
(7,192 puan) tarafından
Senin kocan insanlığını tamamlamamis resmen ne denir ki ... Senin evliliğini bilmem ama bana bu kadar hakaret eden namusuma laf atıp öl diyen birinin yüzüne  kolay kolay bakmam gülüşüme hasret bırakırım dengesiz mahluk
+2 oy
tarafından
Çok çok üzüldüm eşine Allah akıl fikir versin inşallah. Yani küfür ederdim de eşin sonuöta neyse susayım ben en iyisi yoksa çok kötü konuşcam 
+2 oy
(119,287 puan) tarafından
Bu kadar dar zihniyetli adami egitemezsin
(15,196 puan) tarafından
Bence de
tarafından
Bu yaştan sonra zaten eğilmez bükülmez de.
+1 oy
tarafından
Cahil insanla isin zor
(43 puan) tarafından
:(  onun gözünde cahil olan hep benm ama...
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Yuuuuuuhhhh ne kadar cahil geri kafalı ve terbiyesiz kocan var allah ıslah etsin bisey demiyorum 
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Ettiği sözün ağırlığını anlamasını beklerdim ve tek kelime etmezdim o güne kadar. 
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Valla söylenecek çok şey var da, bu nasıl zihniyet eşindeki yahu? O kim ki sana bu kadar ağır ithamlar da bulunuyor? Kusura bakma canım da benim eşim bana yapsa ağzına sı.çardım onun

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Cahil cahil konusma deseydin  doktor namahrem degil saglik konusunda deseydin 

Kusura bakma ama esin harbi dengesiz laflar etmis Allah yardımcın olsun 

0 oy
tarafından
Esim kendi eliyle gotururdu erkek doktora en iyisi o diye  yanima gelirdi elimi tutardi esim . Esimde cok kiskanc ama konu saglik olunca kiskanmaz tabiki . Esininkide kiskanclik degil hastalik
0 oy
tarafından
Diyecek soz bulamadım sağlıkta kadın erkek die birşey yok dmeek ki masada kalsan daha iyi tövbe estağfurullah.tmm bende bayan doktora çıktım ama erken doğum durumum vardı dogumhanede 2sefer erkek doktor vardı sormadı bile sormaz kim denk gelirse bilir . Can bu ya pislik herif
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin canım ne diyimki her gün böyle şeyler okuyorum artık şaşırmam diyorum ama her seferinde şaşırıyorum
0 oy
(777 puan) tarafından
Bana o lafı eden adamın asla nikahında durmam.kusura bakma ama baya da geri kafalı boşa zaman ve hayat kaybı...
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Cahil ile münakaşaya girme zararlı sen çıkarsın diye boşuna dememişler canım Allah akıl fikir versin 

0 oy
tarafından
Erkek doktora bu kadar sinirlenen adam kızı olursa okutacakmi acaba  
0 oy
tarafından
Allah akıl versin eşine yaa üzülme kuzum boşver hic takılma sen kendini biliyosun gerisini boşverrrr umursama bile bebegini sev mutlu olmaya çalış takma kafana
0 oy
(816 puan) tarafından
Sana saydıgı o sozler varya sana dememiş hıcc alınma kendını anlatmıs canım.kaldımı boyle zıhnıyette ınsanlar. Yazık cok yazık. Sende kalkamadım feln fıln demıssın saglık bu saglık kalkıp ne yapacaktın  kocam ızın vermıo erkeksın sen karnıma bakma bebegım benım için önmlı degıl onemlı olan bı doktorun karnıma bakmamasımı dıyecektın. Herseye eyvallahta soz konusu saglıksa bu kadar sessız kalma.
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ayy alttam muane sandim karindanmi ee bunda ne varya 3 kez alttan muane oldum 2 si erkekdi ona randevu verildi esimde biliyodu ama tipta ayip olmaz mecburuz zaten onuda gectim doguma cogunlukla erkek giriyo ona napicak 
(13,202 puan) tarafından
Alttan muayene etse nolur? Sağlık için haram olmaz bir kere. Ben de oldum 2 kere alttan muayene ama hemşiresi ilgileniyor hep adam eyilip kendi bakmadı bi kere
0 oy
tarafından
Yuh yani ne diyim bilemedim hala böyle geri kafalı zihniyetler var ki ya şok içindeyim resmen 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 382 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrlllll (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 888 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
22 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...