0 oy
573 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (62 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm anamin ayaginin altida boyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim annemin ayağında böyle surda beklim çok kötü ya annem ağrıyor diyor
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Benim bu kadar degil ama başlamış böyle olmaya bende şurda beklim
0 oy
(817 puan) tarafından
Off cok kotu olmuss insallah bir cozum bulursunuz
0 oy
tarafından
Çok fena olmuş cildi kuru demek ki benim topukları da kuruyoda bioderma sürüyorum baya yumuşatıyo bide çorapsuiız kuru yere basınca çatlıo benim
0 oy
(16,492 puan) tarafından
Beklim bende 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Canım kına yaksın bi benim de soyuluyodu ilaçlar fayda etmedi kınayla geçti çok geçmiş olsun kıyamam analara ayağının altı öpülesi geöer inşallah ♥️
(62 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Uzun süre çorap kullanılmayan ayaklar malesef böyle oluyor duşta  ponza taşı ile sürtsün  sürekli  vazelin ile nemlendirip  hep çorap giysin  düzelir 
tarafından
Ben corapsiz uyuyamam bile ama benimde resimdeki kadar olmasada çatlıyor.
(48,643 puan) tarafından
resimdeki kadar değil ama ilerliyor ☺️
(2,028 puan) tarafından
Vazelin ile nemlendirin  kızlar sabah akşam
(48,643 puan) tarafından
eskiden yapiyodum simdi nerdee ☺️
tarafından
Denicem canim tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Oyyy canım anam benim nasılda ağriyirdur şimdi , pembe vazelin  sürüyor mu düzenli her akşam.  Birde çok çalışmaktan olur böyle nerde yaşıyor annen toprak isiyle haşır neşir mi
(62 puan) tarafından
Yok canim evin içinde sürekli
0 oy
(12,990 puan) tarafından

Zeytinyağ sürün 

Bİrde Ananem vazelin kullanıyor sürekli önünü da böyleydi sürekli kullanınca yumuşadı sertlik gitit
0 oy
(177 puan) tarafından
Annemin ayagi boyle olmustu avona uyeydm ve birtane topuk kremi vardi aldm denesn belki gecer die kulandi ve bebek ayagi gbi purussuz oldu ben bile inanamamistm 
tarafından
Ne kremi ismi ne
(177 puan) tarafından
Hatrlamiyrm ki baya bi oldu ayni krem suan satistami onuda bilmiyrm ama dur arastrym bulabilirsem soyliyeyim kuzum
(177 puan) tarafından
Foot warks kuzum googleden baktmda az once
tarafından
Teşekkür ederim
(62 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Oooo cok kotu olmus 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Once sicak suda bekletsin sonra banyo taşi ile taslasin bolca vazelin surup corap giysin her aksam boyle yapsin fayda eder insaAllah
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Annemle babamın ayakları da maalesef böyle. Toprak yada sudan kaynaklı oluyor. Yıllardır çekiyorlar bu acıyı. Törpüleyip kesiyorlar ara ara. Pedikür yaptırmaya götür kuzum anneni bi temizlesinler orda. Sonra bol bol yağlı krem sürsünler
0 oy
tarafından
Topuk taşı felan deneseniz canım benmde çatlar öyle yapıyorum annemnkide boyleydi ama felç gecrdi yürürken ayagi kaydığı icin hep çorap giyer yoksakayyo düşüyo coraptan sanrm yumsadi şimdi
0 oy
(983 puan) tarafından
Viks surup corap giyince iyi geliyormis geceleri denesin 
0 oy
tarafından
Annemde de eşimde de var. Malesef aynısı. Dermatolojik bir problem. Hatta büyüyebiliyor çatlak acıtıyor yürürken. Vazelinle yumuşuyor kısa süreli de olsa. 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Böyle ölü derileri soymak için biseyi var ondan alıp soyun. Ama önce suda sabunlayip yumuşatın
0 oy
(16 puan) tarafından
Domatesi 2 ye böl çatlağın üstüne koy streçle sonra çorap giydir sabaha geçmiş olur. Bnm anneminde vardı yaptım domatesi sabaha geçmişti 
(62 puan) tarafından
Teşekkür ederim deneriz
0 oy
tarafından
Valla benim bildiğim doğal yöntem yengem yapardı onunki baya vardı ayağını sıcak suda bekletip yumuşatırdı sonra jiletle kazırdı ama tabiki evde denemeyin :) sürekli nemli tutsun duşta taşlar var onlarda kullansın çorapsız gezmesin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
29 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 339 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 706 göst.
7 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 169 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı

...