0 oy
788 göst.
Diğer kategorisinde (2,181 puan) tarafından
selam hatunlar.. 20+4deyiz 1 haftadir cok net tekmelerini ve sertlesmesini hissediyodum dunden beri hic hareket etmiyo karnim sertlesmiyo bile :( neden olabilir nolur cevap verin aglamaktan icim cikacak :( 

9 Cevaplar

0 oy
(145 puan) tarafından
Cikolata yiyip soluna yat canim. Kendini korkutma strese sokma. O hareketlenir annesi :)
(2,181 puan) tarafından
sabh yedim yarim saat yattim hareket etmedi ogleden sonra da bi denedim yine hareket etmedi :(
(145 puan) tarafından
Hastaneye neden gitmedin ki kuzum. Bsy oldugunu dusunmuyorum bazen anneyi korkutuyolar boyle
(2,181 puan) tarafından
gideyim bi bakalim insallah biseyi yoktur
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından

Canim hastaneye git belki ediyodur sen hissetmiyosundur olabilir ama ihmal etme kuzum git hmn:ermm:

(2,181 puan) tarafından
gidiyim di mi ya :(
(179 puan) tarafından
Cnm soruyomusun hemen git bak cok grc plmadan sna yardimina muhtac suan o hadi klk
(2,181 puan) tarafından
gittim cok sukur biseyi yokmus
(179 puan) tarafından
Hadi yaa uyuyodu belki de canim bak gozun aydin cok mutlu oldum valla allahim bagislasin sna melegini
(2,181 puan) tarafından
aminn Allah razi olsun :)
0 oy
(90 puan) tarafından
Canim ağlayıp kendini ve bebeğini uzecegine gidip bir muayene ol kalbin ferahlasin
(2,181 puan) tarafından
o halde ben bi gideyim kontrole
(90 puan) tarafından
Aynen canim korkma bu haftalarda normaldir. Ben de yaşamıştim gidip bebeğimi gördüm uyuyordu  :)
(2,181 puan) tarafından
gittim geldim cok sukur biseyimiz yok hareketli ama bana hissettirmiyo pislik :))
0 oy
(9,274 puan) tarafından
Yahu emın olmadıgın bişeye ne diye aglıyosun canım? Acıle git baktır caresıne bak aglamakta neyın nesı? 
0 oy
tarafından
Canım aglayacağına doktora git istersen hem kendine hem cocuga eziyet ediyorsn benimde o haftalarda oyleydi ama sakin olman lazim meyve suyu ya da meyve ye hareketlenir .
(2,181 puan) tarafından
ahh sabahtan beri neler neler yaptim azcik hareket etsın diye meger ediyomus da bana hissettirmiyomus
0 oy
(2,351 puan) tarafından
O haftalarda bnm 2 3 gun hissetmedgm oluordu normldir.. zamanla sıklasir hareketleri;) 
(179 puan) tarafından
Benim kizim o haftalarda tam 3gun uyumustu her gun dr gittim pozisyonunu hic degismeden uyuyodu en sonunda uyqnmisti uyansiginda ogle buyuk sert vurmustu ki anlatamam :)yani olabiliyo dediginiz gibi cok korkmuatum aglamistim ama melegim uykuyu seviyomus annesi gibi :)))
(2,351 puan) tarafından
Bn korkmadm interntten felan hep okudm norml yaziordu biraz rahat olmak lazm die dusunuorm
tarafından
Canım bende 17+3 um bi haftadır hissediyodum hareketleri pazartesi günü cinsiyeti öğrendik cok heycan yaptım o gun bugündür hareketleri hissetmiyorum ya da oluyosa ben anlamıyorum 2 3 gun olmaması normal mi
(2,181 puan) tarafından
bizimki uyumuyodu da demekki anasina kiyamiyo doktorum kenarlara hic vurmuyo dedi :))
(179 puan) tarafından
Canim normal ama ihmalede gelmez ben her gun gittim kalp atislarini dinledim gordum sorna sonra uykusu duzene girdi de anca bi kac saat uguyup uyaniyo hemende vuruveriyo anne ben uyandim dermiscesine ;)
tarafından
Tamam canm cok tesekkur ederimm
(2,181 puan) tarafından
ay ne guzeller yaa :)) orda doktorun yaninda hissettirdi biraz ama eve gelene kadar uyudu sanirim :)
(2,181 puan) tarafından
antepli anne ben de o zamanlar bi kac tekme hissediyodum sadece ama 20.haftaya girdik surekli hissettirmeye baalamisti sabah gunaydin tekmesi yiyodum o denli ama bugun cok hareketsizde ondan neyseki normalmis sende telas yapma :)
(2,351 puan) tarafından
Normal  tabi 20 inci hftalara kadr hergun hissetmio olmak norml hatta biz gbi 17 18 inci haftalarda tekmeyi hic hissedemeyenler bile var.

20 21 den snra hergun hissedion onda da yine  2 3 gun hissetmedgm oldu snra tekmeleri sertlesti vs. Bi sekilde kendini hissettirio yani :))

Suanda da 28 haftaligiz kipir kipir :)
tarafından
Cok tesekkur ederim elifmerve bugun sabaha kadar uyumadım gece surekli uyuyamadım ruyada bile bebeğimi hissetmiyorum diye soruyorum birilerine uyku haliyle göbeğimi yokluyorum arada hareketler oldu bebek miydi yoksa bağırsak hareketi miydi bilmiyorum hayirlisi olsun canim yorumun icn cok teşekkür ederim
tarafından
Rabiaua Masallah canim rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin Inşallah duzenli şekilde hareket eder bebisim cok merak ediyorum
(2,351 puan) tarafından
Hissedersn canm :) biraz guclensin ins :) canini bile acitio snra :)
tarafından
Bekliyorm canm o günleri:)))
0 oy
(332 puan) tarafından
Doktora gittin mi canım ne dedi ? 
(332 puan) tarafından
Gözünaydın canım daha küçük ondan hissetmemişsin demek ki :) için rahatlamıştır
(2,181 puan) tarafından
aynen biraz kabizlik vardi o da etkiler dedi vitaminleri kesti hep. ama cok sukur gordum bi :)
(332 puan) tarafından
Vitaminleri neden kesti ?
(2,181 puan) tarafından
kabizlik yapiyomus
(332 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Korkma bence hem daha erken olabilir öyle şeyler o bile yeni yeni hareket ediyor. Belki hissettiklerin bagirsaklarindi. Bide senin her günün bir mi bir gün oturduğun yerden kalkasin gelmez bir gün hiç oturasın gelmez karnindakide öyle işte. Ağlayarak ikinize de zarar veriyorsun
(2,181 puan) tarafından
dogru diyosun ama insan korkuyo boyle iste :) cok sukur biseyi yokmus sadece biraz fazla kabizlik cekiyorum vitamin ilaclarini kesti hep
(6,135 puan) tarafından
Normal canim alisacaksin zamani gelince offf çok hareketli bian önce çıksın dersin
(2,181 puan) tarafından
o zamanlara gelene kadar kafayi yemeyeyim de :)
0 oy
(424 puan) tarafından
Canım sakın ihmal etme benim akrabamda aynı şeyleri yaşadı hastaneye gittiğinde suyunun çok fazla olduğunu ve erken doğum olabileceğini söyleyip yoğun bakıma aldılar 
(2,181 puan) tarafından
gittim canm iyiymis suyun guzel yeri genis kenarlara vurmuyo ayaklarini dedi
(424 puan) tarafından
Anldm canım bazen tembellesiyorlar tabi bizide korkutuyolar bişey olmadığına sevindim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,030 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Zehram &Sefam (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 234 göst.
0 oy
2 cevap 54 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 825 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu

397,150 soru

11,878,365 cevap

35,994 kullanıcı

...