0 oy
1,029 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

image

Benim 2 gün önce ağlamaktan boğazım şişmiş kvga etmistik ya halada cok agriyo. Limon kaynattm. Film izliyom koca olacak şahıs uyuyo ayri koltukta :blink:

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Afiyet olsun şifa olsun ;)

(614 puan) tarafından
Saol canm benim konustunmu annenle
tarafından
Hayır konuşmadım
(614 puan) tarafından
Bazen susmak en iyisi. Zamana bırakmak gerek. Bak mesela eşim okadar şey yaptı okuyun belki hepsini ayrı uyuyo aynı odada ayrı koltukta okadar özledim ki sarılınca geçecek gibi ama yapamiyorum ,)
tarafından
Kıyamam ya git sarıl kız kocana
(614 puan) tarafından
Yok be canm. Beni çok incitti. Dayak mi desem küfür mü desem hakaret mi desem ne yapmadı ki hala devam ediyo uyumadan yine laf saydı uyuyo sanki biri bize şeytan yollamış ya
-Reklam-
+1 oy
(591 puan) tarafından
Afiyet olsun canım bende tüttürüyom :)) 
(614 puan) tarafından
Saol sanada :) Nasl istedim ama şimdi iyi giderdi
(591 puan) tarafından
Göndereyim canım sanada bı dal :))
+1 oy
(399 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm. Benim.kocam.hayatta ayrı yatmaz da yatırmazdaa  yaltaklarınızı ayırmayın küs olsanız bile yatağın girin 
(8,081 puan) tarafından
Senin eşin yatmayabilir herkesin evliliği bir olmuyor dertler sıkıntılar farklı olunca
(614 puan) tarafından
Aynen valla canisi her 5 parmak 1 degil
(399 puan) tarafından
Yatak ayırmak cok kolay  hiç kimsenin evliliği dört dörtlük  değil ama öyle yapınca araya soğukluk giriyor  daha çok uzaklaşıyor insan   herkes kırılıyor inciniyor ama  napacaksın  hayattt
(614 puan) tarafından
Ama bazen ayırmak gerekiyo kuzum

Allah seni o dereceye getirmesin eskiden benimkide uyumazdı...
(399 puan) tarafından
Amin inşalalh çok zor bisey evlilik  iki taraf içinde allah yardımcımız olsun bolca dua et elimizden.baska bisey gelmez
+1 oy
(501 puan) tarafından

Valla çok sinirliyim benimkide geliyor 9.30 10 da yatıyor hem ona hem eve evi topluyorum kafamı çevirmeden dağılıyor çamaşır sepetini boşaltmadan doluyo :'( sanırım tükenmişlik sendromuna girdim anlık atmama gerek kalmadı heralde :ermm:

(614 puan) tarafından
Bende oyleyjm kiz ev isi yapmak tek avuntum eşim pasaklı hep dağıtır isim yenice bitti valla
(501 puan) tarafından
Valla benimki ev yansa bo.kunun içinde otursa umurunda olmaz geçer yatar mutfağı bitirdim oturma odasını bitirdim çamaşırları ayirdim diğer yerler kaldı :((
(614 puan) tarafından
Yorma kendini sende birak akışına. Seninki de benimki gibi odun valla. Anca uyusunlar kirletsinler laf yapsnlar
+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzum
(614 puan) tarafından
Saol canm :)
(501 puan) tarafından
Ne odunu kalass  :(
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Nolur profilini değiştir ciddiye alamıyorum allah seni ne yapmasin hep o kadının videosu geliyor aklıma :D

(614 puan) tarafından
Hahaha :) bosver sen gül :) yorum yapinca bende gülüyorum sevaba giriyon baci uzun zamandır gülmüyorum
(8,081 puan) tarafından
Kıyamam canım benim o kadar güzelsin ki kıymetini bilmeyen kro kocan utansın
(614 puan) tarafından
Öptüm seni bayan dayanışması bu olsa gerek :) cok mutlu oluyorum ya allah sizide mutlu etsin insallah
(8,081 puan) tarafından
Aminnn canım hepimiz çok mutlu olaliimm♥️⚘

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 351 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 244 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sweet rainbow (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 600 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
6 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

380,279 soru

11,385,945 cevap

34,886 kullanıcı

...