0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

Kızlar ayın 2sinde adet olmam lazımdı . Ama normalde doğumdan önce duzensuzdi âdetlerim doğumdan 10 ay sonra adet oldum düzmeli 3 kez adet oldum yani 2 3 gün geçti 4.kez adet olmam lazımdı ama olmadım hala. Normalde yumurta aki gibi alındım yumurtlama döneminde olurdu ama şimdi geliyor hatta cook yoğun çok affedersiniz. Test alicam ama ihtimal vermiyorum. Adet oldum olck diye gidiyorum tik yok  :( sınava giricem inşallah yarın gebelik ihtimali var mıdır ya  ? Yani adet gününde yumurta aki gibi lekelenme normal mi

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla benim de oyle adet olmam lâzımdı ama olmadi dogum kontrl hapi kullanıyorum birde insallah degilimdir aslinda olucak belirtilerim var ama henuuuuuz tıııkk yok 
(106 puan) tarafından
Yaaa :( nolck acabaa
tarafından
Bilmiyorum ama bende korkuyorum yaaani inşallah degilimdir yoksa sıçtık.d
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bilmiyorum bende olmadim :( bi an once oluruz insallah
(106 puan) tarafından
Insallaaahh canim  :(
+1 oy
tarafından

Bir bebiş mi geliyo yoksam geri çekilmeyle korunduysan Heran herşey olabilir yinede telaş etme bakalım bi test al yap 

(106 puan) tarafından
Canım geri çekilme de oldu prezervatif te kullandım yani oki yöntemde oldu . Ihtimal var mı gerçekten  :/
tarafından
Yani bilemiyorum inan çünkü bizimkide geri çekilme yöntemiydi ancak eşim bana yanlışlıkla oldu dedi öyle olunca bende ertesi gün hapı kullandım ama yinede hamile kaldım
+1 oy
(996 puan) tarafından
Valla stresten oluyo hep bu ay 2 gün bende geciktim o psikoloji çok kötü sürekli kanamayı beklemek 
tarafından
Valla bende beklyom surekli aklimi kaybedicem :D
(106 puan) tarafından
Ilki olsun diye dua ediyordum ikinciyi istemeyince bu sefer adet olmayı bekliyorum şaka gibi Rabbim yardımcmiz olsun
tarafından
Aynen bende cok dua ediyodum şimdide olmasin diye dua ediyorum
+1 oy
(74 puan) tarafından
Sanki beni anlatmışsın. 1 haftadır cok yogun akıntım var benım. Karnım agrıyor ama hala adet olamadım. Normalde 30 gunde olurken gecem ay 25 gun leke geldi ertesi gun gecti sonra 27 gun adet oldum. Bu ay hesaplamayı hangı gun uzerınden yapacağımı da bilmiyorum. bekliyorum oyle.UUmarım ıkımız de hamile degiliz
+1 oy
(817 puan) tarafından
Ay tam benim anlatmisin benimde 2 si olmaliydi senin gibi akintim var amma adet olmuyom insallah hamile degilimdir
+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Canım özel mesajlarin kapalı cvp veremiyorum
(106 puan) tarafından
Farkında  değilim canim dur bakayım
0 oy
(817 puan) tarafından
Kuzum adet oldunmu??
(817 puan) tarafından
Canim benimde durumum senin gibi sahab bende test alirsam yapacam.insallag gonlumuzce olur haberdar edersin beni
(106 puan) tarafından
Canm gündüz yaptım test çıkmadı ama ağrım var göğüslerim ağrıyor ya ha oldum olcm bide hala akıntı var felaket ilk kez böyle oldu
(817 puan) tarafından
Benimde hafif aqrim ve akintim var. Bugun test almaya calisacam bakayim ne cikacak
(106 puan) tarafından
Sonucu bana da yaz canim bugün adet olmazsam yarın sabah test yapicam yine
(817 puan) tarafından
Mutlaka soylerim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
21 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,633 cevap

34,882 kullanıcı

...