0 oy
2,337 göst.
Aile kategorisinde (1,237 puan) tarafından
Kaynananız ne dedi de soğudunuz sevmemeye başladınız hadi bakalım

66 Cevaplar

0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ayni apartmanda oturuyoruz yani hergun beraberdik ilk evlendiğim sene kaç kez şahit oldum benim hiç soylemedigim konusunun dahi geçmediği şeyleri başkalarına eşime ben söylemişim gibi şunu dedi bunu dedi diye anlatıyordu eşimi hep dolduruyordu ilk evlendiğim sene eşimle her gün başka bir sebepten kavga ediyorduk ben söylemedim haberim bile yok diyordum inanmıyordu bana her sabah çıkıp evini süpürüyor bulaşığını falan yıkayıp evime iniyordum ama birkaç saatlige kendi işlerimi bitirene kadar sonra çıkıp yemeği falan yapıyordum hiçbirşey yapmıyor dedi tüm emeklerini sildi attı neymiş yatagina falan dokunmuyormusum elin mi tutmuyo diğer tüm işleri yapıyorum bi yatak odanla banyonu da sen temizle bu gibi bir-çok şey en son bardağı taşıran damla da ben doğum yaptım geldim 10 gün hastane de yattık zaten çıkınca birkaç gün sonra eşim işe gitti şehir dışına 1 aya yakın annemler biraz uzakta oturuyo annem kalıyım yanında dedi istemedim zaten hastanede o kaldı yoruldu diye eve geldik esim gitti ben lohusayim yemekleri de hep yukarda yiyorduk benim evimde erzak falan da yok ben yukarı gelmiyorum diye bana değil erzak sebze ekmek bile almadı 1 ay boyunca ben bulgur makarna onlarla yedi her öğün eşimin gelmesinden bir gün önce alışveriş yaptı benim evime eşim gelince anlattım annen böyle yaptı diye bana inanmadı bağırdı çağırdı sen anneme ne diyosun her öğün sana yemek yapmış getirmiş sen hepsini çöpe dökmüşsün diye o gün zaten kaynanamdan da eşimden de soğudum 
tarafından
Yaaa ben sana kıyamam yaaaa :((( nasıl insan bunlar daha doğrusu nasıl bi yaratık yaa insan nasıl kıyar Torununun annesine evladının emanetine yaa yazıktır günahtır yaa. Yalan dolan iftira herşey varmış senin kayanana da kuzum yaaa allah yardımcın olsun uzak dur Allah korusun yuvanı dağıtır bu kadın :(
(1,211 puan) tarafından
Bende de var yalan dolan iftira yapmadan yapti etmeden etti bide diyor oğlan seni dovsunde bi daha o mutfak masasını kullanmak ne demek rahat oturmak ne demek gör diyodu
(687 puan) tarafından
Rahatımız batıyor bu kaynana bozuntularına. Bana da düşük yapıp kürtaj olduğumda refakatçi olarak koşa koşa geldi. Dakika başı laf soktu senden rahatı yok falan. Benim canım burnumda zaten bebeğimi kaybetmişim. Bana oğlunun evinde rahat olduğumu söylüyor. Onun horlama sesinden zaten uyku da yalan oldu Bana. Yani sevinmeleri gerekir gelinimiz mutlu diye. Ama onlar hor görmeyi tercih ediyorlar. Allah hepsini bildiği gibi yapsın.
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Bebegim dogdukdan sonra evin islerini hep ben yapardim hazir yemeye gelirdi simdi bebeye bakiyorum ev isi isi yapamiyorum diye vir vir konusuyo nefret ediyorum simdi ama eskiden severdim simdi yilan goruyorum onu gozumde ge yapsamda alinmiyor eskisi gibi olmuyor olsede canim kurtulsa
0 oy
(377 puan) tarafından
Yapmacik davrandigini gordugum an sogudum. Ikiyuzlu gelir hala bana
0 oy
(83 puan) tarafından
Bana bebeğim olduğunda resmini kardeşlerine atma dadi öncesindede ağır sözleri var ama bu söz kadar etkilenmemiştm
0 oy
(496 puan) tarafından
İstemeye geldiği zaman nefret ettım
0 oy
(110 puan) tarafından
Ahh hala içim yanar biz nişanlandı 3 ay sonra babam vefat etti ben hocalık yapan biriyim zorla çalgıli düğüne ikna etmişlerdi babam karışma dedi sonra tabi babam vefat edince dedim ölürüm  yine yapmam ki eşimin babası da 4 yıl önce vefat etmişti ... kayinvalidem aradı beni düğün de bir kere ölüm  de bir kere dedi başımdan aşağı kaynar sular döküldü  ölüm  de bir kere dediği babam di :( ahh babam sonra nişanlım ı aradım dedim annen böyle böyle dedi eğer seninde fikrin aynıysa gel bohcalarini al ben evlenmem eşim dedi düğün bizim evlilik bizim sen ne istersen o olucak Rabbim eşimden razı olsun evleneli 1 yıl oldu her istediğimi hala yapar .... ama ah ettim annen ölsün  40 ı çıkınca çalgı çalıp oynayacağım görsün nasıl oluyor diye hala da aynı düşüncedeyim oynicam
(1,237 puan) tarafından
Çok agır olmuş ya ne düşüncesiz
0 oy
(2,127 puan) tarafından
İlk zamanlar iyidi canm ama gün geçtikçe bide aynı evin için olunca daha zor herseyime karışıyor kiyafetime bile yazma takarım diğerini niye takmadın der eşim gelince bişey istesin gorumceme der şunu istiyor getir diye lan ben esiyim bana de öyle öyle huylandim
(1,237 puan) tarafından
Bizde birliğiz şükür elti görümce kayın yok :))
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Kendi kızını gelip bana kötülediği zaman bi soğukluk girdi. Gorumcem de melek gibi kadın nasıl insan kendi kızı için öyle laflar söyler anlamıyorum
0 oy
(96 puan) tarafından
Evliligimin 4.ayinda üstelik hamileyken eşimi bana karşı doldurdugunda sogudum
0 oy
(1,070 puan) tarafından
6 ay önce yani hamileyken soğudum.. Kayınvalidemgil ile altlı üstlü yaşıyoruz. Annemlere gitmiştim dahs doğrusu sabah işe giderken eşim bırakmıştı beni. Kayınvalidem eşimi aramış ve demiş: ortada virüs var hamileliğinin son zamanlarında ne gezmesine gidiyorsunuzda demiş azarlamış eşimi. Annemlere gittiğimide biliyor sabah eşim işe giderken oraya bırakır 5 6 gğnde bir giderim çünkü.. Eşimde bağırmış annesine: bu kız ne gezmesine gidiyorda sen konuşuyorsun gittiği yer sadece ailesi onada tsbi gidecek,birdaha bizim evimizin işine gittiğine geldiğine karışma karışamazsın deyip telefonu kapatmış.gerçektende gezip tozan biri değilim ve gittiğim tek yer ailem. Daha sonra ben iyiliğinizi düşündüm de yoksa gitmesine ne zaman laf dedim filan dedi.. Ben çekemediğini düşünüyorum sürekli gitmemi. Çünkü benim annem babam zaten ysilı kişiler çalışmıyorlar evdeler onlardan bana virüs geçemezdi. Ama kayınvalidemgilde herkes dışarıda akşam geliyorlar asıl onlardan bulaşırdı bana... O günden sonra oblara ksrşı soğudum ve daha donra gözüm açıldı. Meğerse alttan alttan laf sokma varmış da görmüyormuşum ama görüyorum şimdi. O yğzden her 3 4 güne bir giderken şimdi sık sık gitmiyorum artık . 10 15 günde bir gidiyorum 1 2 saatlik o kadar. Değmezmiş çünkü 
0 oy
(942 puan) tarafından
Bana sen benim oğlumu elimden aldın dediği zaman soğudum
(1,237 puan) tarafından
Uu direk söylemiş
0 oy
tarafından
Evlendikten 15 gun falan sonra esim beni yanina goturmuyor diye kavga etmistik kaynanamda bana kadinlar hep susmali konusmamali erkekler diyen olmali dedi sogudum cunku kadin kadini anlamali amma o benim tarafimi tutmadi ondan sorada hep sozlerinden sogudum zaten
0 oy
tarafından

Şuan hiç bişey yok:D

(1,237 puan) tarafından
Ne kadar dır evlisin canım
tarafından
2 yıl kuzum
0 oy
(250 puan) tarafından
Evlenmeden önce soğumuştum. Sanırım düğün yapmamak için istemiyorum ayağına yattı. Canim anam en iyi yerde kir düğünü ve kına gecesi yaptı. Kaynanam olacak kadında düğünden hemen sonra bi değişti bi iyi oldu ki sormayın. Tabi beni tanimiyo. Kesinlikle o günleri unutmam eşime de unutturmadim.  Zaten yuzlerinede söylüyorum. ***** yok karşılarında. 
0 oy
(449 puan) tarafından
Haklıda olsa haksızda olsa sadece kızlarını dinleyip erkek evlatlarına köpek muamelesi yaptığı zaman ve eltimi görünce resmen köpek oluyor ona 
0 oy
tarafından
Nişanlıyken onların akrabasının düğünü vardı benide götürmüşlerdi eltim ben kaynana kaynım gittik benim eşim o zmaanlar şehir dışındaydı eltimde sandalyeleri dip dibe çekip kendi aralarında konuşmuşlardı kimseyi tanımıyorum öyle mal gibi tek oturmuştum o an bitti benim için 
0 oy
(2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaynanam iyi kadındır ama hep bı sert yapısı ve dediği dediktir o nerderse o olur olmazsa büyük sıkıntı olur
0 oy
(2,383 puan) tarafından
Ilk zamanlar çok severdim evimin anahtarinin bizden gizli aldigindan ben markete gidince yatak odami felan karistirdiginda herseyime karistiginda dengesiz konusmalari oldugunda yalanlarini yakalayinca özetleyecek olursak gerçek yuzunu gördüğümde soğudum önceden çok severdim 4 aydır nefret etme derecesindeyim
0 oy
(774 puan) tarafından
Ben kaçtım o dönemde birlik oturduk 4 ay kadar kaynanamın da günü varmış temizlik yapıyoruz vitrinin tozunu aldım dantelin biri hafif kaymış elini beline koydu sana hiç bişey öğretmediler mi bu dantel ne dedi sen kendi yaptığın işi kendin beğendin mi dedi o gün bende bitti soğudum dahada ısınamadım 
0 oy
(972 puan) tarafından

Kendimi bildim bileli sevmiyorum :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 383 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde Miraysf06 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,032 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Pasalarim (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,050 göst.