0 oy
2,250 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Slm kızlar. Dun esımı uyandırmayı unutmusum sabah oda gıtmedı bugun dinleneyım dedı. Kendı ısı. Neyse telefonu caldı o uykudaydı Calıstıgı yerın adı dıye kaydet mıs yenışehırde calısıyor bu ara o numara da yenısehır dıye kayıtlıydı. Ben de işten arıyorlar diye karısmadın. Hemn ardından mesaj geldı. Ac 5 dakıka konusalım lutfen dıye.  Kafama takıldı bu iş adam neden boyle yazdı dıye. Neyse aksam esım uyuduğunda aldım telefonu nu baktım o numarayı engellemıs. Ben ıyıce kıllandım aldın numarayı kendıne kaydettım. Sabah eşim işe gıder gıtmez aradım o numarayı özelden ve acan bı kadın. Basımdan asagı kaynar su dokuldu sankı. Şimdı aksam eve gelmesını bekliyorum. Acaba aldatılıyor muyum. Ama telefonunu asla saklamaz sıfresı nı bılırım hep ortada. Ama kafam allak bullak ne yapıcam bılmıyorum. 

49 Cevaplar

+11 oy
(13,866 puan) tarafından
Yani demekki arayan kadin evli olduğunu biliyor ve genelde işteyken konuşuyorlar. Yoksa telefonu öyle ortaya bırakmaz. O günde eşinin işte olduğunu sanarak aramış. 
tarafından
Banada öyle geldi
(13,866 puan) tarafından
Yani başka ne olabilirki degil mi ?  Birde akşam gelirken engelleyip sonra işe giderken engeli kaldırmak çok zor değil. Bu erkekler kendini çok akıllı sanıyor.
(33 puan) tarafından
Benim esiminde teli hep ortadaydi herkesin elindeydi sifresizdi bende buna guvenerek yoktur diyordum demekki erkeklerin yeni taktigi buymus baksana yakaladim hemde kadin da evli yani tabi gizli gizli disardayken konusup gorusucek
tarafından
Bencede
(13,866 puan) tarafından
En iyi erkek bile fırsatını bulunca aldatma derdinde.
-Reklam-
+3 oy
(671 puan) tarafından
Hiç bişey deme bacım akşama bi tencere su kaynat haşla bu adamı uykusunda bunlar konuşmaktan falan anlamaz 
(468 puan) tarafından
Ayy ne güldüm ahahhdhh bencede bir tencere su kaynatıp doksün kafasına zaten o kadın onu öyle görünce bidaha aramaz mesaj atmaz sinirim bozuldu vallahi
+1 oy
tarafından
Ihanetten baska bir ihtimal gelmedi aklima yazdiklarimi okuyunca 
+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Sonuç ne oldu konuştun mu eşinle 
0 oy
tarafından
Sakince aksamı bekle şimdi eger aldatiyorsa bile sen sorunca inkar edecek elindede ispatin olmadigi icin inanmaktan baska caren olmayacak istersen bir sure gozleme al
(461 puan) tarafından
Dayanamam aksam ı bıle ıple cekıyorum.
tarafından
Kız sanki sorsan ne diyecek manyak mısın sen evet hayatım seni aldatıyorum mu diyecek mecbur sun sakinliğini korumaya takip et bekle ve gor
(461 puan) tarafından
Yok zaten ya benm yanımda arayıp konusacak yada bıtecek bu iş.
tarafından
Hm anladım canım
0 oy
tarafından
Bence bi ihanet gibi yani baska turlu aciklama ne olacak sana diyim 

Erkekler bahane bulur işyerindeki kadin o der yada erkek olarak kaydettiyse belki karisi o arada acti dicek 

Amaan pisler kendini aklamayi bilirler demekki kadin belli saatlerde yazıyo 

Ne biliyim inşallah oyle bir şey yoktur diyim 
(369 puan) tarafından
Hatta bide sen bana güvenmiyor muşunda telimi karıştırıyorsun diyerek uste cikar
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hiç şiddet yanlısı bir insan değilim ama toplaşıp kocanı dövelim artık yeter bu kadınların çektiği burada okudukça ben üzülüyorum 
(1,043 puan) tarafından
Kadının ne suçu var belli ki yollu bir kadın asıl dövülmesi gereken koca bence onu dövelim
(8,081 puan) tarafından
Eşinden bahsettim kiz zaten
(1,043 puan) tarafından
Ben yanlış okumuşum kadına ne kadar takılmışsam  kusura bakma benim hatam
0 oy
(40 puan) tarafından
Bence iyice bi gözlemle hiç o mesajı görmemiş gibi bir süre haklı olabilirsin şüpheleirnde acele edip haksız duruma düşme
0 oy
tarafından

Canım valla başka seçenek yok. Kim senin kocana aç lütfen diye mesaj atabilir ki. Kocanda iş yeri diye kayıtlı diye rahat davranıyordur bence. Keşke başka bi durum olsa ama bence değil :(

0 oy
(119,319 puan) tarafından
Du bakalim sakin ol fevri davranma uysal ol sabret delil topla sen sorsan heee aldatiyom demiycek zaten biraz kanit topla wp wep yukle baska programlar var onlardan takip et
tarafından
Aynen çok mantıklı biz kadınlar çok zekiyiz ama erkekler malligiyla övünüyor ya :)
(3,669 puan) tarafından
Kız bu whapsap wep yapamıyorum bildiğin uygulama varmı daha önce yaptım 3 4 gun kullandım bısey cıkmayın a sıldım bıdaha bakım dedim ama olmuyor o ıse gıdınce cıkıs oluyor
0 oy
(2,615 puan) tarafından

:angel:

Haahh bende diyodum ne zmndir aldatma postu acilmiyo 

Cnm cok ihtimal varda en guclu ihtimal aldatiyo seni belkide kadin yapisti yakasindan salmaya çalisiyo 

Evli oldugunu bildigi halde yapisan oros.pu bi kadin diycem ama ole olsa numarasini niye kayd etmis esin ustelik iş yeri ismiyle belli esinde yemis bi *** bu kadinda muhtemelen işten birisi 

Allah yardimcin olsun ne diyim surundur esini uçkur duskunleru nolcak 

0 oy
(996 puan) tarafından
canım eşin şifresini biliyorsan WhatsApp web yükle bekle sen ne söylersen söyle o inkar edecektir illaki WhatsApp web yükle işe gittiği zaman o kadını illa ki mesaj atacaktır eşini de engeli kaldırıp mesaj atacaktır o zaman görürsün ekran fotolarını falan da çık inkar etme şeyi kalmasın
(182 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ama hangi uygulama bulamadı bi sürü uygulama var
(996 puan) tarafından
WhatsApp web yazıyor uygulamanın üstünde karekod  resmi var
(3,669 puan) tarafından
Cnm bende yapıyorum ama esım ise gidince cıkıs oluyor neden acaba bilgin var mı
(399 puan) tarafından
Eşinin telefonunu nasil bağlıyorsun ben gecen indirdim olmadi anlatirmisin
(996 puan) tarafından
Eşin anlamış canım o çıkış yapıyor
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bence güzelce al karsına konus sonuçta engellemiş belkide kadın eşinle konusmak istiyo ama eşin istemiyor bu ihtimalde var aklına hemen kötü bişey getirme al karsına konuş zaten öyle bişi varsa halinden tavrından anlarsın 
0 oy
(110 puan) tarafından
Esin bence o kişinin aradığı yazdığı belli olsun diye kayıt etmiş canım yoksa rahatsız olduğu biri olsa kaydetmeye engeller geçerdi bence işte konuşuyor o gün de unutmuş muhtemelen kadın da ondan mı aradı ki
0 oy
(377 puan) tarafından
Ben olsam esimj takip ederdim yanina giden kim is yerinde kmle knsyo falan dye gozlemlerdm yani. Hemen birden cullanmazdm. Once biraz arastrrdm. Smdi bi anda sorunca direk dogruyu soylemez ztn kanitinda yok o zmn ya arayip kadni sorcn kmsn nesin dye yada izliycn kocani
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Belki kadın sırnaşıyor kocanda anladı engelledi bilemezsin bir süre takip et bence hemen fevri davranma senin için zor sakin kalmak ama haklıyken haksız duruma düşme takip et yani bir süre 
0 oy
(52 puan) tarafından
Telefonuna ses kayıt edici indir özelden ara ve kayıt etsin sonra akşam gelince esine şöyle inkar edilen büyük ihtimal ara de o numarayı armazsa kayıtı dinlet 
0 oy
(7,193 puan) tarafından
WhatsApp ayarlardan bak bakalım gün içinde konuşulmuş mu ? Orda sırası ile en çok kiminle meeajlasirsan ismi çıkıyor .
(6,203 puan) tarafından
Sildiyse eger gozukmez veri kisminda
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla ben olsam kadini arar tatlim esimle konusuyomussun derim tanisalim mi onun evet demesi bile yeter sana kocani agzina etmen icin
0 oy
(27 puan) tarafından
Bende dayanamaz kıyameti onun başına koparırdım ama bence bi süre takip et kanıtlayacak birşey bul kendine

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 974 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 642 göst.
6 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 781 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 850 göst.