0 oy
637 göst.
Diğer kategorisinde (188 puan) tarafından
Arkadaslar bugün birisi acı yemekle ilgili bir soru sormus birisi de yazmiş acı yemek bebegi öldürür diye şimdi biz kime neye inanalim geçenlerde de birisi en garip aşerdiginiz şey ne diye sormuş kadin camaşir tozu yemiş bebeğe bişey olmamişta acı yiyince mi olcak ve benim ilk gebeligim asırı acıya düştüm napim simdi siz söyleyin 

25 Cevaplar

0 oy
(110 puan) tarafından
Tüket ama az tüket 
-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Kim yazdı acı biber bebeği öldürür diye daha neler okucam
tarafından
Merhaba canım nasılsın geçenlerde hasta olduğunu söylemiştin nasıl oldun merak ettim
(4,285 puan) tarafından
Merhaba canim allah razı olsun sordugun için 9 eylül de bi profesöre daha gideceğim o zaman daha netlescek canim sen nasilsin
tarafından
İyiyim canım sağol ismini görünce hatırladım öyle bir sormak istedim inşaallah bişey çıkmaz en kısa zamanda iyileşirsin
(4,285 puan) tarafından
Inşallah canim sağol allah razı olsun tesekkur ederim
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Burada yazılanları ciddiye alıp inanmak zorunda değilsin en doğru bilgiyi doktorun verir
(188 puan) tarafından
Inanmak zoeunda degilsin diye bir sey yokki canim ilk gebeligim cok bilgim yok ve korkuyoruz ister istemez
(8,082 puan) tarafından
Evet düpedüz inanmak zorunda değilsin birçok kişinin ilk gebeliği bir sıkıntın olduğunda doktoruna sorabilirsin. Veya burada sorduysan aklına yatanı uygularsın . Kime inanicagimizi şaşırdık diyorsun ya tek inanman gereken doktorlar
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Hamileykende yedim emzirirkende  yedim acıyı. Sacmalamasınlar ya , nerelerinden uyduruyorlar acaba. 
0 oy
tarafından
Aci yemek oldururmuymus bn hamileyken her gun yedim sapasaglam kizim 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben hamileyken 3.günde bi çiğ köfte yerdim korkma canım oyle bişey yoktur Rabbim ona can verdi ise hiç bişi olmaz hem sanki yediğin sey hemen bebege mi gidiyo o kan olarak gidiyo bebege kandan basleniyo yani kanda acı olmadığına göre 
0 oy
(119,000 puan) tarafından
Onu kim demis ki bu gozlerim daha neler okiycak
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Yav sacmalamasin oldururmus hee oldurur :D O zaman her bebegini istemeyen aci yesin kurtaja ne gerek var akla bak :DD
(188 puan) tarafından
Hic deme vallaha :D
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Iki tane dogurdum ikisinde de dibine kadar aci yedim.hemde.oyle boyle degil cok şükür hic bisey de olmadi sacmaliyorlar resmen ya 
0 oy
(964 puan) tarafından
Kiz bende delo gibi acı biber yiyom canım çok istiyo cidden bi zararı yoktur demi ben baktım yok yazıyordu internette 
(964 puan) tarafından
Patates yemeğiyle de cok guzel oluyo kiz bol etli yapiyom :'de de bulgur pilavıyla hic denemedim bak bugün deneyim:D
(188 puan) tarafından
Patates kavurmasi mi onunla da guzel olur
(964 puan) tarafından
Yok kız fırında yada sulusu
(188 puan) tarafından
Haaa kavurmasiylada dene derim :D
(964 puan) tarafından
Deneyeceğim:D
0 oy
tarafından

Benim annem hamileyken cok aci yerdi canim ben öldüm sana yazan Ruhum:D

(188 puan) tarafından
Allah iyiligini versin ya :)))))
0 oy
tarafından
Kiz herseyi ciddiye almqyin biride bocek yuttum bebegimi yermi demisti sacma sapan seyelr bebege her yedgin gitmiyor Allah oyle guzl yartamis ki   faydali besinler gidiyor korkkma yani
0 oy
(2,078 puan) tarafından
İnanma yaa, ben normalde acıyı seven biriyim, hamileyken normal acı istemiyordum arnavut yiyordum, közleme, kızarma, tursu gibi, eşim sürekli bebeğe birşey olacak diyordu, çok şükür sapasağlam 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kime neye inanalım derken? Doktorlara inanmalısın, sağdan soldan gelen seslere değil
0 oy
(351 puan) tarafından
Doğulu kadınların hiç çocuğu olmaması lazım o zaman her yemekleri acı ve baharatlı ne saçma bişey kim dediyse onu. Valla midem yanıyo sonrasında yoksa bende aşırı acı yiyen biriyim ki ara ara yiyorum soguk süt içince falan geçiyo mide agrım
0 oy
(833 puan) tarafından
Ben hamileyken cok aci biber yedimmm
0 oy
tarafından
Buraya yazarsan bunu tabikide öyle cevap gelir bebeginle ilgili olan şeyleri doktroruna sor en iyi cevabı verir cnm sana boş yere kuruntu yapmamış olursun sende
0 oy
tarafından
Benım bıldıgım kadarı ile acı basuru tetıklıyor basurda normal dogum sırasımda anneye sıkıntı verıyor buyuzdem sakıncalı dıye bılıyorum dpgumdan sonra acı ve baharatlı tuketım sutun tatıdını degstryor bebegı rahatsız edıyor sanrım gaz yonunden. Buyuzden acı ve baharatlı tuketımde dıkkat etmek gerekıyor. Ama hamılelıkte canın cekerse yıcen tabı abartmadan kararında sureklı olmamal kaydı ile herkesın her dedıgne inanmayın yanı
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Her şeyin fazlası zarar canım acı da kararınca tüket
0 oy
(100 puan) tarafından
O zaman urfalılar adanalılar ne yapsın acısız yemekleri yok. Ordakilere bişey olmamış

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 189 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zeynep424242 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 877 göst.
4 Ocak 2019 Aile kategorisinde Sem.cet (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.