0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Hanımlar eşimin telefonunu erişebileceği bir uygulama var mı WhatsApp veya normal bir uygulama mesajlarını görebileceğim Tabii ki bunu eşimin anlamaması gerekli çünkü telefondan çok iyi anlıyor o uyurken kendine bir program yükleyip bir şey yapabilir miyim görebilir miyim

16 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Önce kendinize olan saygınızdan, böyle birşeyi yapmayın bence. 
(28 puan) tarafından
Içimde şüphe var eşimin hareketlerinde de farklılık var
-Reklam-
0 oy
(468 puan) tarafından
Bizim mahallede bir kadın var kocasından şüphelendi bir uygulama indirtmiş nasıl yapmışsa bilmiyorum eşinin bütün sesli konuşmalarını ve mesajlarını dinleyip görüyormuş.Zaten dinlediğinde kocası kafını aldatıyormuş.Bi kadınla telwfonla bile seks yapıyormuş yanına gidince daha neler neler yapmışlar aferdersimiz bu erkekler tam bir pislik insanın midesi bulanır bunlardan.
(28 puan) tarafından
Acaba öğrenme imkanınız varsa hangi uygulama olduğunu öğrenebilir misiniz
(468 puan) tarafından
Ben yeni evlenip buraya geldim canım bana üst katımda oturan ev sahibim anlattı ama program ücretli nerde araştırsan bulursun ücretli uygulamalrı ücretsi bir uygulama yoktur oyle. Ama bence benim fikrim yapma zatwn bir şey varsa illaki çıkar ortaya derşerya yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Yapabiliyorsan eşin uykudayken teli al aç. Eşim bana telwfonun açmıyordu bi sabah uyurken gidip parmağını parmak izine indirip açtım o uyurken her şeyine baktım yapabiliyorsanız öyle yapın.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Wp web indirebilirsin ve soyle bi durum var yaptigin syler ozel hayatin gizliligine giriyor esin isterse seni mahkemeye verebilir
(28 puan) tarafından
O nasıl iniyor acaba play storeden mi iniyor ama benim wp var kendi wpm silinmez değil mi birde eşim anlar mı onun telefonuna sinyal mesaj vb şeyler gitmez degilmj
(6,203 puan) tarafından
Hayir gitmiyor bildirim falan wp da silinmiyor.Esinizin telefonundan wp web de ki karekodu okutacaksiniz
(48,491 puan) tarafından
esinin telinden kapatman gerekiyor bildirimi. sonucu her ne olursa olsun ne yapacagina karar ver oyle kurcala
(6,203 puan) tarafından
Aynen oyle eger bir sey buldugun da ne yapacagini bilmiyosan hic girme o toplara
(48,491 puan) tarafından
varsa birsey eger bosanacaksan kurcala öğren
ama bosanmam sadece merak ediyorum diyorsan birak boyle merakta kal daha iyi
inşallah birsey yoktur
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ben utanıyorum öyle şeylerden ya gerçekten
0 oy
tarafından

Bence böyle bişey yapma derim ben güven bi kere sarıldımı istersen 7/24 gözetim altında olsun yapmadıysa bile hep o şüpheyle yaşarsın 

tarafından
Pek giremiyorum zaten ama hesabı sildirmeseydim iyidi aslında ara sıra girerdim bi kaç aydır yokdum buralarda işde canım sıkıldıkça bakınıyorum öyle
(2,972 puan) tarafından
Hmm anladm cnm tmm bakalım hoşgeldin :-)
tarafından
Hoşbulduk tatlım sağol :)
(6,750 puan) tarafından
Napalim buralar azaldı kimse yok nerdeyse .
tarafından
Evet farkındayım pek kimse kalmamış kalanlarda arada bir girip çıkıyo
0 oy
tarafından
Ay ben burda duydum whatsapp web merak ettim nasil birseymis diye yaptim ve yakalandim asiri derecede utandim :((( yapacak olsam sence senin elinin altinda olan hatlami yaparim dedi sevgide saygida guvende bitmiş bizde yaziklar olsun bunca zaman ne yanlisimi gordun ki boyle birsey yapiyorsun al hat sense dursun aylarca neyi merak ediyorsan dedi konusmadi 2 3 gun hakliydida bosver canim birseyi varsa zaten her turlu gun yuzune cikar 
(28 puan) tarafından
Whatsap web te eşimin telefonun da gözükür mü baktigim peki
tarafından
Nasil olduysa bilmiyorum benim esim farketti iste o sekilde yakalandim
(28 puan) tarafından
Bildirim gider mi
tarafından
Bildirim gitmis benim eşime
0 oy
tarafından
Canım WhatsApp ayarlar kısmında bi kod var o kodu telefonunla eşleyince onun telefonundaki yani wp ındaki herşey senin ekranından çıkıyo :) 
(219 puan) tarafından
Bunu kocası anlar.! Diğer tarafda whatsappda beli oluyor.
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Airdroid diye bir uygulama var onu esinin telefonuna indirip bir hesap aç sonra bildirimlerini kapatıp uygulamayı gizle eşin gittikten sonra kendi telefonundan o uygulamanın internet sayfasına gir ve eşinin telefonun actigim hesabı aç anlık olarak görebiliyorsun telefonu youtube da falan daha ayrıntılı videolar var nasıl yapılacağı ile ilgili ordan bak istersen 
(28 puan) tarafından
Android mi sadece ismi
(1,043 puan) tarafından
Airdroid yaz sen çıkar o youtube da videolarda telefonunuz ne bilmiyorum ama appstore ve play store da da
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Whatsaptan oluyor canım eşim deneme amaçlı benim telefona yaptı ve olmuştu 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
ACR diye bir uygulama var telde kimlerle konuştuğunu kaydediyor çok guzel bir uygulama onu yükledikten sonra telefonda bildirim kismindan gizle bir de uygulamaya şifre koy belki fark eder falan girip bakmak ister şifre varsa açamaz sonra kimlerle konustugunu dinlersin 
0 oy
(62 puan) tarafından
Whatscan. Whatsapp ının her şeyini görüyorsnn
(28 puan) tarafından
Bildirim gidiyor mu peki eşim anlar mi
(62 puan) tarafından
Yk ama sen onun whatsapp ına giryorsn ya Bi arkadaşı mesela ona bşe yazacak onu çevrimiçi görüyor. Yani biri bşe yazsa sen çevrimiçi iken snra eşine dese sen hep giriyorsun falan o şüphelenir d. Çok giremezsen sorun olmaz.
0 oy
tarafından
Bence yapma ya , gerek var mı yok ku bilmiyorum ama bence yapma
tarafından
Canım. Nasılsın?
tarafından
Çok şükür elhamdülillah iyiyim Allah razı olsun inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla ben yapmadım ama bebek uygulaması varmış galiba kız kardeşimin eşinin teyzesi eşine yapmış yakalamış bu şekilde  

Ama adam anlamıyor senin eşin anlar 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
WhatsApp ayarlar kısmında WhatsApp Web var aynısını eşinin telefonunda da açıcaksın ve ikisini okutup taratıcaksın karşılaştırıp sonra da watsapa gelen mesajların hespi sana da geliyor :) 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Her soğuyan ilgilenmeyen eş aldatıyormudur acaba ? Bunu bi düşün başka sebebi var belki 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Paralel space diye bi uygulama var çoklu hesap açabiliyorsun 
tarafından
O ne oluyor
(3,036 puan) tarafından
2 tane whatsap aynı telefonda veya insatgram.facebook falan açabiliyorsun
(28 puan) tarafından
Nasıl indirecegiz

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,077 göst.