0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün tartistik sabah arkadasinin yanina gitti cay icmeye sonra malum lohusalik piskolojim evde kalmasina dayanamiyorum cikti gitti sonra simdi geldi telefonunaorta yaslarda bi kadin slm yazmis buda aramis ben arzuyu aramistim ona msj atmistim demis kadinin biri ayni profildeki kadinmi aryik bilmiom eve geldi bana syledi genelde banada birisi yanlis msj atsa arasa sylerim cunku oda syledi ama hem slm yazan bi kadin hemde arzuyu aramistim die sylermi kafamda deli sorular?

11 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Olabilir yanlışlık eşine güveniyorsan sorun yok 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız lohusa olduğun için insan supeleniyor ama öyle bişey olsa adam sana söylermi kız 
tarafından
Sylemez sylesede arastrmasin gibisinemi aboww supheci oldum iyce
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Eşin o slm yazdıktan sonra ona kimi aramıştınız gibi bı medaj attıysa ya da aradiysa kadın ancak öyle ben arzuyu aramıştım der yoksa nerden bilcek yanlış numara olduğunu tabi eğer gerçekten tanismiyorlarsa 
tarafından
Aramıs zaten adam
(2,679 puan) tarafından
Ok..........
tarafından
Nmarasini nerden buldu esimin profilinde resmi var nie arzuyu aramistim desin kadin deil bide kadin kadina nie slm yazsin
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Yanlışlık olmuş heralde eşine güveniyorsan sorun tinne
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Kiz orta yasliymis bosuna kuskulaa annemde orta yasli pek bilmez yeni yeni ogreniyo mesaj atmayi bazen ben diye esime yaziyo falan baskasimada yaziyo snr kusura bakmayin diyo
tarafından
:)))))))) ama telefonu acan baska biride olabiler:)
0 oy
tarafından
Canım birşey gizlese sana söylermi hiç bence şüphe etme 
tarafından
Tamamdir:)
0 oy
(883 puan) tarafından
Olabilir ikilerse şüphe et :)
tarafından
Ilk defa byle bsy olyo hep test etmek isdemisimdir syleyecekmi bna die byle seyler oldumu syledi :)
0 oy
(5,665 puan) tarafından
Yanlış olmuş olabilir canım aklına getirme hemen kötü şeyler. Zaten birsey varsa illa ki denk gelir anlarsın 
tarafından
Anladim tesekkurler
0 oy
tarafından
Çok anlamadım ama kafana takma bişey olsa onla kalmaz illaki devamı gelir falso verir boşver şimdilik takma
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Yannis yapsa niye soylesinki demez msj arama siler nerden biliceksin 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,095 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mhmthan (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 857 göst.
5 Eylül 2020 Aile kategorisinde Korkmaz00 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,171 göst.