0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hakli kizlar tabi ama aklimdan şöyle gecmedi degl ben alip tabak vs ihtiyaclarim var onlarda kullansam olmazmi eşim yok diye diretyo siz olsaniz ne yapardınız az da degil 900 lira az da degil hani

9 Cevaplar

+1 oy
(656 puan) tarafından
O paradan hayır gelmez helal parana haram bulaştırma bence eğer ki sen onu Allah için almazsan haram diye Allah başka yerden kapı açar sana daha fazlasını gönderir
tarafından
Evet canım haklısın eşimde diretyo yok diye zaten
(656 puan) tarafından
O zaman eşini dinlemelisin
tarafından
Evet canım ben bu konudaki fetvalari dinlememstm hiç şimdi eşim dinletti çok büyük günahı varms almicam vazgectim zaten sagol yorumun icin
-Reklam-
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla zor durumdaysam alırdım ama haram dediği de doğru tâbi 
tarafından
Bende orda celiskide kalyom canım hani yiyecek felan almiycam tabagm tencerem eksik onlari almak istyorum yani
+1 oy
tarafından
2 kere verildi hocamıza sorduk bankaya bırakmak da uygun değil dedi birini tuvalet yapımına verdik. Birini hicbir sevap beklemeden suriyeli talebelere verdik 
tarafından
Bende evimde eksikler ver onlari almak istiyorum bı kismini bana bı kismi yardıma ver diorum yookk diye diretyo yani bı nevi bende eksigmi tamamlycam
tarafından
Hayır olmaz canim kendinize kullanmayın eşine ısrar etme eşin doğrusunu yapıyor
+1 oy
tarafından
Ne parasi kiz o 
tarafından
Eşimin maaşını bankaya aldığı banka promosyon veryo ya senede
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Alıp biyere bağış yapabilirsin ya da durumu olmayan birine ver kendine harcama. 
tarafından
Öyle karar aldik canım öyle yapicam
0 oy
(725 puan) tarafından
Doğru diyor canm eşin hayır görmezsin hiç girme o işlere şeytana uyma ev ihtiyacı alınır bir şekilde Allahın izniyle 
tarafından
Kararlaştırdık canım almicam ben hocalar dan dinlememstm hic
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben de almam canım o parayı. Hesaba yatar yatmak ihtiyacı olana veririm. O parayı kullanmak doğru gelmiyor bana. Bir nevi faiz yiyormuşum gibi hissediyorum. Tabi herkesin bu konudaki düşüncesi farklıdır sonuna kadar saygı duyarım.
tarafından
Zaten oyleymis ki canim bankanin devletle anlasmasndan devletin de bu parayi işeterek kazanciyms yani bildgn faizmis
0 oy
tarafından
Bizede veruldi bir kere. 3bin kadar. Gecen sene. Bu para onumuzdeki senedede verilir mi ? Ne amacla veriliyor bu promosyonlar. 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 313 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 458 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 696 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 590 göst.