0 oy
1,319 göst.
Diğer kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Kızlar öncelikle herkesin dayanacagı yuk farklıdır. Dayak mı yedin aldattı mı da bosanmak istiyorsun diyenler cıkacaktır. Evet aldattı da şiddette gördüm. Eşimin turlu bahanesinden yıldım usandım artık. Sürekli bahanelerle birlikte olmaktan kacıyor. Defalarca uyardım boyle olmaz dedim. Dinen de günah dedim olmadı. Ablasına en sonunda derdimi actım uyguna ustu kapalı anlattım. Ablası uyarmıs yapma boyle evlilik yurumez demiş onunda dinlemedi. Doktora gittik onunda dinlemedi. Hep bahane yorgunum, cocuk uyumuyor hiç birsey yapamazsa sebepsiz kavga cıkartıyor. Aldatıyor mu diyorum onunda yakalayamıyorum yemin biklahnediyor sorunca evlatlarımın yuzunu görmeyeyim diyor. Sebebi soruyorum geceli hiç birsey yok. Ben soylenmesem bu me boyle diye iki ay sokulmaz memnun boyle ama beni soguttu kendinden.anneme soylesem kıyamet kopar ona da demiyorum. Ama benim günahıma girdi resmen bosanmak istiyorum bari artık kafam rahat olur evlatlarımla tam bir dul hayatı yasarım. 

19 Cevaplar

+8 oy
(6,203 puan) tarafından
Bosanmak icin siddet ya da aldatmaya gerek yok mutsuzsan bosanirsin ve burda ki kimse de bosanma siddet,aldatma yok diyemez!
(1,094 puan) tarafından
Oyle yorum yapıyorlar ya bacım ondan yazdım.
(6,203 puan) tarafından
Senin hayatin buna sadece sen karar verirsin
(1,094 puan) tarafından
Anneme soylesem cıldırır.
tarafından
Senin gbi dusuneneler cogalsin bacim
-Reklam-
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Peki eşine boşanalım dediğinde ne diyor tepki olarak
(1,094 puan) tarafından
Bacım 7nsenddir aynı problem var.
(5,311 puan) tarafından
Peki gittiğüniz doktor siZe nwler önerdi
(1,094 puan) tarafından
Cinsel terapistte yonlendirdi. Boyle olmayacağı konusunda defalarca esimi uyardı eşim asla gitmem o doktora dedi
(138 puan) tarafından
Cinsel terapiste gitmezsen boşanacagim de tehdit et
(1,094 puan) tarafından
Oh kuzum gitmem diyor Baska birsey demiyor
+1 oy
tarafından
Cok zor Allah yardımcın olsun 
(1,094 puan) tarafından
Amin kardesim. Günahıma girdi hakkımı helal etmiyorum
tarafından
Evlilikte ilgi sevgi cok onemli onlar olmadimi o evliliğin bi anlamı yok bence
(1,094 puan) tarafından
Yok işte bacım adam bir o zaman oper onu da yapmamak için elinden geleni yapıyor.
0 oy
tarafından

Yaşayan bilir allah yardımcı olsun canım 

(1,094 puan) tarafından
Aynen oyle kardesim. Bunun bilmemne istemekle alakası yok ki kadınında sonucta bu duyguları var sorun kendinden sogutması
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bilemedim canım hani sogukluk olmus eşinde bu kadarı fazla ama bosanilmali mi bilemem cinsellik hariç sohbeti var mı ilgili mi bbunlar da önemli
(1,094 puan) tarafından
İş konusur dedikodu yapar masallah onda sıkıntı yok. Evlendiğimizden beri boyle bu canım  7 senedir.
(4,961 puan) tarafından
Sonradan değişmemis ozaman bu iyi bişey canım keçiboynuzu pekmezi falan yesin isteksizlik için dualar varsa yapın çünkü adam sonradan degisse altında yüz şey aranir
(1,094 puan) tarafından
Bıktım vallaha kardesim hep aynı adam
(4,961 puan) tarafından
Sabret canım ya ..ne bileyim bilemedim ki ya çocuk olunca sabretmek lazım başka kotu şeker yoksa.. ilerde çocuk sorsa  cevap da verilmez
(1,094 puan) tarafından
Bacı tek bu olsa bu da sabredilmez de bir sekilde caresine bakılır. Cebinde onca para 45 TL lik telefon faturamı odemez
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
(1,094 puan) tarafından
Amin kardesim
0 oy
tarafından
Haklisn canim kocaligini yapcak  Allahtan cocgu yapmis  yani ilgisiz insan hic sevmem 
(1,094 puan) tarafından
Kardesim accık bir gebe kalmama problemim olsaydı asla cocugum olmazdı benim. Vallaha sasırıyprum nasıl oldu diye
tarafından
O derde yani valla zor ya az duskn olck erkek dedgn
(1,094 puan) tarafından
Yok cocuklarımda evliliği bu sanacak diye korkuyorum cunku evde birbirine hiç sarılmaya teması olmayan bir anne babayla buyuyecekler. Kızımda onu görecek oglum da buyuyunce oyle davranacak karısına
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Şiddet illa fiziksel olmak zorunda değil. Bu gibi durumlar psikolojik şiddettir. Ve gerçekten çok zor.
(1,094 puan) tarafından
Cok zor vallaha cıldırmak üzereyim. Bıktım sevgisizlikten kendimi degersiz cırkın hissediyorum.
(2,493 puan) tarafından
Benim de aynısı. Çok şükür hep olmuyor ama o bile yetiyor. Ilgisizlik çok zor. Allah yardımcınız olsun. Ani karar vermeyin yine de.
0 oy
(7,199 puan) tarafından

image

uzuldum canım ... Muhabbet ayeti falan  oku bakara suresi oku biraz daha mücadele et baktın olmuyor yapacak bir şey yok

(1,094 puan) tarafından
7 senedir mucadele içindeyim. Defalarca bosanmak istedim olmadı bırakmıyor. Biliyor ki ondan bosanınca daha iyi bir hayatım olacak. Kaybetmek istemiyor mahkemede seviyorum diyor ama ne fayda bir kere eve gelince sarılmadıktan sonra bir kere gelip opmedikten sonra bir sevgi göstermedi keten sonra götünü donup uyuduktan sonra
(7,199 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım sevgisiz bir hayat zaten mezardan bir farkı yoktur .. yıllardan beri değiştirmedigim WhatsApp profil sozum var . Sevgisiz bir kalp ise en büyük cehennem, içinde cehennemi taşıyanların Allah yardımcısi olsun diye ..
(1,094 puan) tarafından
Aynen rabbim içimdeki cehennemi söndürün artık. Cehennemde bile yanmanın bir zamanı var. Ben kavruşdum artık
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Boşanmak için illa dayak yiyip aldatılmış olman gerekmiyor. Bazen bir laf ile biter herşey. Sevgi saygı mutluluk kalmamışsa bu bir boşanma sebebidir. Hakkında hayırlısı olsun 
(1,094 puan) tarafından
Her gün her gece kesintisiz alıyorum o yan tarafta horkuya horkuya uyuyor ben aglıyorum
(25,224 puan) tarafından
Ağlama canım seni umursamayanı sende umursama onu sevindirme
(1,094 puan) tarafından
Görmuyır ki duymuyor
0 oy
tarafından
Hemen boşanma deme kuzum nekadar cabuk kolay yolu seciyorsunuz bazı erkekler öyle misal benimkide öyleydi eskiden sabrettim dua ettim ama hiç bosanmayı düşünmedim evet aldatıldım da siddette gördüm benle ilişki istemeyip başkalarıyla istiyordu rabbime yöneldim elhamdülillah kalbimi ferahlatti ve düzeldi cocuklarını düşün emin ol basında bir erkek olmayınca zor oluyor
tarafından
Evladım için çünkü ne gidecek yerim vardı nede evladımı verirdi bana yapacak hiçbişeyim yoktu susup
(1,094 puan) tarafından
Bana bosanmam diyor birde
(391 puan) tarafından
Ben de çok üzüldüm durumunuza başınızda böyle bir erkek olacağına hiç olmasın daha iyi bence.
tarafından
Ama şimdi cok iyi namazını kaçırmaz tövbe ve ettihiç kırmaz hiç bişey demez hep diyor ben çamura düştüm ama sen elini uzattın beni o pislikten kurtardın diye evet hata biz insanlar için onun o yaptığı ona ders oldu ve bazen bir sans vermek gerekir ama gercekten pişman olan birine
(1,094 puan) tarafından
Canım seninki binde bir donen sukur ki rabbim doneni nasıp etmiş sana
0 oy
(13,892 puan) tarafından
Belki bir sağlık sorunu vardır. Yani kendini yetersiz hissediyorsa o yüzden yaklaşmıyordur sana. 
(1,094 puan) tarafından
Canım karsıma alıp onu da konustum doktora gidelim git dedim benden sakla gittiğini istersen dedim. Yok bende birsey yok diyır
(13,892 puan) tarafından
Hangi erkek kabul ederki canım. Güya erkekliklerine toz kondurmayacaklar  ama nasılki dişin ağrıyınca doktora gidiyorsun buda onun gibi. Mutlaka doktora gitmeli. İnada bindirme uygun dille söyle.
(1,094 puan) tarafından
Soyledim canım yok.
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm 
(1,094 puan) tarafından
Amin sagol bacım
0 oy
(138 puan) tarafından
Peygamberimiz erkeğin de ilk vazifesi eşini memnun etmektedir der. Büyük nir mücadele verdiysen ve olmuyorsa haklısın. Ama eşin tedavi olmalı ona da mi yanaşmıyor
(1,094 puan) tarafından
Hayor canım bir problem varsa desin ki problemim var olan bu gene içime bir su serpilecek en azından gecerli bir sebep olacak
0 oy
tarafından
aldattı demişsin emin misin? aldattuğı için yaklaşmıyor olabılir mi? çünkü sağlıysa bi problemı yoksa  bi erkek cinsel birliktelik olmadan duramaz yanı açıkcası eşim 3 günü geçsin söylenir yanı. dinende büyük günah yanı eşlerın birbirini mutlu etmesı gerekiyor, nadır de olsa reddediyorum çocuk uyumuyor uykusuz vs. oluyorum onda bile üzülüyorum hakkına giriyorum diye. 
(1,094 puan) tarafından
Onceden bir kadınla bu hani 900 lü olanlar var ya onla konusmus yakaladım. Kurana el bastı birdaha asla diye.
tarafından
hımm şu para gönder geleyim vs diyen tayfa mı :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eczaneden ilaç al yemeğine çayına karıştır.Eşinde ereksiyon ve isteksizlik problemi var ama kabul etmek istemiyor
(1,094 puan) tarafından
Etmeye etmeye evliliğini bitiriyor ama.
tarafından
Arkadaşın dedigi dogru geldi bana sankii. Belki gerçekten problemi var ve bunu sana belli edemiyor gururuna yediremiyordur. Eczaneden al yap bakalim devam edecek mi bu bide bunu dene
(7,935 puan) tarafından
Çok açık yazdım ama aklıma bu geldi yani anlattıkları bu sorunu gösteriyor
(1,094 puan) tarafından
Deneyeyim bakalım bacım bir de bunu
tarafından
Dene bakalim bizede haber ver
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Vala ben hiç öyle demiyorum mutsuz insan bahanelere siginmamali diyorum hatta mutsuzsa ayrılmalı ama senin durumunda farklı birşey var sanki bı doktor desteği almalı eşin isteksizlik var kesin ve bu büyük sorun zaten başlı başına 
(1,094 puan) tarafından
Tabiki de yardım almalı boyle olmaz bu evlilik hem gunahıma giriyor hem kendi gunaha giriyor.
0 oy
(484 puan) tarafından
Eşinin kafasına taktiği bisey var mi
(1,094 puan) tarafından
Bilmiyorum canım geri kalan zamanda bir problem yok gozukuyor
0 oy
(391 puan) tarafından
Durumuna çok üzüldüm canım bu kesinlikle boşanma sebebi gayet haklı buldum seni 
(1,094 puan) tarafından
Dayanacak kuvvetin kalmadı sevgisizlige

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 380 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 598 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,341 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu

380,360 soru

11,388,627 cevap

34,894 kullanıcı

...