0 oy
2,652 göst.
Aile kategorisinde (2,633 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Iki tarafta da okuduğunuz en saçma sorular söyleyin kızlar :D

Hatunun biri demiş ki ;
- burunu çekince bebeğin kalbi duruyor mu? 
Bu nasıl bir saçmalamaktır ?  :D

31 Cevaplar

+7 oy
(2,423 puan) tarafından

Altın bilekligimi satıp gözlük alsam mı sizce ?????

Diye sorduyduuu :P:D:D

tarafından
Haha  yok bacım yok kaçan kovalanirrrr taktiği yapiyor
(9,652 puan) tarafından
Hahahahahhajdbdjdb:D bana taktik maktik sokmeezzzz....
(2,423 puan) tarafından
Deliler yaaaa :D
(725 puan) tarafından
Hiç unutmam onu baya gülmüştm:)
tarafından
Çok mu üstüne gidiyoruz anlamıyorum ki .
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Birisi diğer tarafta sanırım banyoyu yıkarken çamaşır suyu döktüm 10 saniye nefesimi tuttum çocuğa zararı olur mu ?? Gülmüştüm yalan yok :D

(6,137 puan) tarafından
Kiiiiz gülmeyin bende nefesini çok tutan biriyim benimde aklıma gelmiyor değil ya Allah muhafaza
tarafından
Bilmiyorum yaşı küçüktü sanırım
(2,633 puan) tarafından
Yaaa :D yerim seni kiiiiiiz ♡ birşey olmaz merak etme :)
(6,137 puan) tarafından
Spermler süpermen olmuş kız :)))))) aşağıdaki yoruma ne güldüm:D
(2,633 puan) tarafından
Sorma ben hala gülüyorum:D
+2 oy
(581 puan) tarafından
Hemen söylüyorum :) 

Sevgilim ile şubat ayında pantolon uzerimizdeyken ilişki yaşadık. Üzerine 3 kez adet oldum hamilemiyim? Hamile kalmak istemiyorum. Hastaneye gidip kan veremiyorum hamilemiyim  Sperler süperman olmuş haberimiz yok yaaa. 

Cidden midem bulandı. 
(2,633 puan) tarafından
Ayy sinirlenme de gül işte böyle :D yavaş yavaş deliriyoruz işte:D
(581 puan) tarafından
Ay yeni gibi gebelik var mı yazıyo boş test atmış hamile Değilim dimi yazmış :) çocuk sanırım yaşı falan baya küçüktür heralde. Pantolon ile hamile kalinamayacagini bilmediğini göre yada alenen avel :)
(581 puan) tarafından
Kesinlikle mervecim delirmé konusunda yanliz olmadığıma sevindim
tarafından
7 8 ay ayaklarimi havaya dike dike bekledim hamile kaliym diye filmlerdeki dizilerdeki gbi saniyolar hamile kalmayi :D
(581 puan) tarafından
Aynen ceket atsan hamile kalırım havaları keske öyle  olsa da ugrasmasak :)
+2 oy
tarafından
Kimse darilmasin lütfen ama şu ultrason fotosundan cinsiyet tahmini kadar saçma gelen bise yok bana  :)
(2,633 puan) tarafından
Ahh ayneeen bide yeme icmeye gore olanlar yok mu onlardan bikkinlik geldi artik
tarafından
Yani senelerce okumuş doktor bise demicek biz kafamıza göre kiz erkek dicez
(2,633 puan) tarafından
Ne diyim hayatım şuan herşey elimizin altında yani hala eskilere inanmaları garip birazcık araştırsalar herşey hallolucak da işte gereksiz gereksiz :D
(9,652 puan) tarafından
Ihtimal yüzde 50 :D buradakilerden %50 sonuç çıkıyor :)  sorduğuyla  kaliyolarr nabalim :D allahın takdiri
+2 oy
(1,722 puan) tarafından
Nihat hatipoğlunun sahur proğramındaki insanlar var sanki aramazda nerde mantıksız saçma soru var sormak için soruyolar :))
(186 puan) tarafından
Hahh aynen valla
+2 oy
(802 puan) tarafından
Az önce okudum kiraz yedim bebeğime zarari olurmu ?? Kiraz yahu kiraz sanki zararlı birşey :)
(274 puan) tarafından
Onu bende okudum ve şaşırdım :)))
+1 oy
tarafından

Ben şeyi hic unutmam. Dar pantolon giysem bebegimin kafasi yamumk olur mu :)

(581 puan) tarafından
Yuh ya şaka gibi resmen :)
tarafından
Lan oha be:)) bunu hiç okumadım ya
tarafından
Diger tarafta sorulmustu :D
+1 oy
(642 puan) tarafından
Bir tane de benden.diger tarafta gormustum.gobeginin ustune yatmis, yattigi yerin izi cikmis.bebeginin yuzune de iz cikar miymis.bu tarz bi seydi
(2,633 puan) tarafından
Ay o nasıl bir mantıktır :D bunlar beyinlerini niye kullanmazlar ya allah aşkına
(642 puan) tarafından
Ben de unutamadim bunu. Neyin kafasinj yasiyorlar acaba ;))))
0 oy
tarafından

Cookkk var cookkkk :ermm: o yüzden hiç yorum etmiyorm 

Birine geçen bsy yazdım etmeidig laf kalmadi ve 

Yazmış ki bebekleri kıyaslayarak kg boy olcelim diye bnm de tepem attı deidm ki at yarısına çevirdnz çocukları yeter ya her bebeğin gelişimi farklıdır senin ki kg ise bnm ki zayıf diye uzulemem ama üzülen anneler vardır 

(2,633 puan) tarafından
Bak bunda haklisin hayatım.  Ben buraya tecrübeli annelerin tavsiyelerini okumaya geliyorum. Ama bazıları abartıyor , saçmalıyor yetmiyor bıkkınlık veriyor
0 oy
tarafından

Hiç Sorma ya kız 3 kere adet görmüş testlerim negatif bebek yoktur demi lütfen yok deyin yazmış evli değilmiş bir acayipler bnde hayırlı olsun annesi var yazdım kız dumur oldu nasıllll yaniiii diyor :D

(2,633 puan) tarafından
Üff gönder bana da :D
(2,423 puan) tarafından
Bende isterem :D bak çikolata için azetlrbeycana bağladım  :D
tarafından
Hahha imskn olsa kutu kutu göndersem saklıyorlar arkadş bnden nolcak 3,5,8 çikolata yesem bnim doktor da çok artist herşeye kızıyor zaten adamdan korkumdan almıyorum yemin edirm :D
(2,423 puan) tarafından
Nolcak canım 3 5 7 9 :D maksat 10 u geçmesin:D zuuuhahahahh :D
(9,652 puan) tarafından
:D ilk hamileliğimde 5li albeninin hepsini bi kerette  yemiştim:D bana onu hatırlattın he.. nolucak harbidennn... aaa bu doktorlarda bosverrr
0 oy
(845 puan) tarafından
dondurma yesem bebeğim donar mı:)))) sicak cay icsem bebeğim erir mı:))
(581 puan) tarafından
Ay bak annemin bi arkadasi var benim bebek alerjik olunca şeyy demişti... Öyle hamileyken acik saçık göbeğini açıkta bırakıp gezersen bebeği hasta edersin tabi. Şaka gibi ya evin içinde gobisim açık geziyodum ateş basiyodu nabayim yani :)
(845 puan) tarafından
Bebeğin hasta olur dikkat et insanlar ne kadar komik  ya :)
(581 puan) tarafından
Valla ben etmişim hasta hep benim suçum ya:) . Ama o kadarda dondurma yedim bebeğim donmadiysa benim hasta etmem imkansiz
(845 puan) tarafından
Oyle tabi çocuk anne karnında usuturmu hasta olur mu bunlar yaşlıların uydurduğu hurafe :) ben hamileyken yaz boyunca göbeğim açıktı benim oğlum bronşit oldu demekki ondan olmuş:)
(581 puan) tarafından
Vah yazık bize bebisleride hasta ettik :D
Geçmiş olsun canım bu arada
0 oy
(10,411 puan) tarafından

Altın bilekliğini satıp güneş gözlüğü alıca diyen Tuba su nun sorusu tabikide:D:D:D

(2,633 puan) tarafından
Tuba suu ya alıştık artık:D
(9,652 puan) tarafından
:d buranın gündemi:D
(2,423 puan) tarafından
Ayniiiiiiiiii
0 oy
tarafından

Biri üstümüzde eşofman ve pantolon varken sürtünme yoluyla birlikte olduk hamile kalmışmıyımdır demişti :D:D

(554 puan) tarafından
Esofman pantolon bilmem ama surtunmeyle hamile kalan duydum sonra mecbur kaçmışlar adam inanmamis hatta test falan yaptirmis
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Birisi iç çamaşırının üzerinden ilişki yaşadık hamile kalmismiyimdir yazmıştı :D

(3,458 puan) tarafından
Bende bulamadı.
(3,458 puan) tarafından
Ay buldum evet bu o kız:))
(581 puan) tarafından
Evet kız mı ne bilemedim sorun var sanırım beyninde yada başına vurmuş bişiler :)
(9,652 puan) tarafından
:D fena vurmuş herhalde tuğba su kılikli okadar yazmışın tenezzül edip bisi de dememis
(3,458 puan) tarafından
Ya erkek değil-dir de işte cahil demek yiyor o naneyi sonra korkup yaziyorburaya
0 oy
(501 puan) tarafından
Birinin mezar tasina ne yazilsin diye soran vardi,anlamli söz ne yazabiliriz diye
(2,633 puan) tarafından
Ay tövbe yarabbim. Aaayyy için karardı şuan ayyy ruhum daraldı bu nasıl bir soruduuuuuurrr ayyy bayııılaaaacaaaaaam :(
(6,137 puan) tarafından
Doğum ve ölüm tarihi adı soyadı da olabilir
(501 puan) tarafından
Yok söz olarak ne yazabiliriz diye sormustu cok garipsemistim
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Hepsini yazmış bayanlar sacma sorularin bideDoğumu nasıl başlatabilirim sorusu cok sacma geldi bana  elimizde olan birseymiş gibi sanki 
(2,633 puan) tarafından
O biraz karışık hayatım ona birşey diyemem daha doğurmadım doğuranlar yazsın lütfen
(1,060 puan) tarafından
Bizde dogurduk iki tane ama dogumu zamanı gelmeden başlatmak gibi bi kmkan yok elimizde kadın 37. Haftada  soruyo nasil baslatabilirim dogumu ne yapsam dogum başlar diyo
(6,137 puan) tarafından
Comelsin ikinsin bi tataftanda hurma yesin :D
(2,633 puan) tarafından
Hahahahaha :D çömelmeyle olsaydı o işler sıçarken doğururduk bee :D
(1,060 puan) tarafından
:))))aynen öyle
0 oy
tarafından
Valla bana göre cooookkkk saçma olanlar var. Ama bu ultrason fotosu çekip te cinsiyeti ne acaba diyenleri saçma buluyorum yalan yok. Doktor söylememiş bilmiyor belli değil diye. Biz burdan fotoya bakıp nasıl anlayacağız bilmiyorum yani .
0 oy
(393 puan) tarafından

Bütün yorumları okudum gül gül  bayıldım ya :D:D:sideways: alemsiniz bana yazcak bişi kalmamış ama gerçekten öyle saçma sorular soran kişilerin düşünce yapılarını çook merak ediyorım hepmi öyleler acaba :D ahahahh

(2,633 puan) tarafından
Aynen bende merak içindeyim :D Neyse bize gülme konusu oluyorlar :D onları hatırlayıp keyfimiz yerine geliyor :D
0 oy
(224 puan) tarafından

Bende şeyi unutmuyorum, banyo ıslaktı tek ayağım üzerimde zıplamak zorunda kaldım sizcs bişey olmuş mudur diye sprmuştuuu :O

(2,633 puan) tarafından
Hahahahaha :D o nasi bi düşüncedir yarabbi:D
(224 puan) tarafından
Valla anlamıyorm bende, cok sasırıyorm böyle insanları gördüköe yok erik yiyom zararı oöur muu bilmem nee, hayret ediyorum gerçekten
0 oy
(673 puan) tarafından
Bütün yorumları okudum az gülmedim ya:) sahur vakti:) benim aklıma gelmedi ama güneş gözlüğü almak isteyen bayan vardı altın bile kliği satıp onu iyi hatırlıyorum:)) bayada ciddi ciddi sormuştu yani:)) 
(2,423 puan) tarafından
Tek unutmayan ben değilmişim:D

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 795 göst.
3 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 765 göst.
16 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 706 göst.
0 oy