0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Gece çocuk uyumadi bende ocağa patates koydum haslamak  için hazır ayaklayim o zamana kadar pissin dedim.. Peşinden çocuk uyudu ve ben o patatesi ateşte unutup uyudum. Mutfağın kapısı kapalıydı. Sabah yangın alarminin sesine uyandım. Gözümü bi açtım ev olduğu gibi duman. Baktım tencere simsiyah olmuş her yer duman.. Kapaginin kulpları felan hep erimiş.. Sabahtan beri evi cereyan yaptiriyorum koku gitmedi bi turlu. Nasıl yok edebilirim bu kokuyu ??

14 Cevaplar

+2 oy
(55 puan) tarafından
Tarcin limon kabuğu  nane cezvede kaynat baya evi koku sarsin gider  onuda unutma sakin
-Reklam-
+1 oy
(27,339 puan) tarafından

Rabbim korumuş yaa 

+1 oy
tarafından
Ayy o kokuuu . Annemin başına da gelmişti çok geçmiş olsun. Haftalarca kaldı duvarlara halılara store perdelere her yere  işlemişti Yumos vanilya kaynattik ne yaptıysak cikmadi. Halıları yikmaya verdik bastan aşağı duvarlar tavan her yeri temziledik ancak gidebildi
(1,126 puan) tarafından
Oo baya fenaymis o :/ benim evim zaten tadilat şuan boya badana olacak iyi denk gelmiş sayılır o zaman
+1 oy
(961 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım 

Verilmiş sadakanız varmış valla :unsure:

(1,126 puan) tarafından
Evet Rabbine şükür ki bisey olmadı. Hala genzim yanıyor
(961 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım keşke bi oksijen takviyesi alsaydınız
+1 oy
(3,578 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm uykusuzluk çok zor ya bir yerlere sadaka ver cnm
+1 oy
(530 puan) tarafından
Allah korumuş canım bnmde başıma geldi 3 Sonra geçti o koku
0 oy
(15,600 puan) tarafından
Aboooo Allah korumuş ya valla anne olunca herşeyi unutur olduk o koku 2 güne çıkar 
(1,126 puan) tarafından
Artik uykusuzluktan dalgın hale geldim. Alarm olmasa bogulurduk belki de.. Rabbim korudu :(
0 oy
tarafından
Ayy Rabbim korumuş yaa
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah korumus canim 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah korumuş sizi 
0 oy
(233 puan) tarafından
Benimde başıma gelmişti bebeğim küçüktü uyudu bende düdüklüye et koydum haşlansın diye yanına uzandım içim geçmiş bi uyandım ki heryer duman allahtan düdüklü patlamamış bi anlık dalgınlık nelere sebep oluyo aylarca naptıysam kokuyu çıkaramadım malesef ne yapsam aylarca çıkmadı koku evden hergün havalandır bütün camları aç yumuşatıcı falan kaynat duvarları baştan sona sil boya anca o zaman evi baştan sona temizlemek gerekiyo 
0 oy
tarafından
Kız verilmiş saddakaniz varmış 
0 oy
(887 puan) tarafından

Cocuklu olupta ocakta bisey unutup yanginin esiginden dönmeyende nebiliyim :) 

Saka bi yan ohlum iki uc aylikkken bende bi bnutkanliktir gidiyordu halâda biraz varda .o kadar degil ocaga ne koysam unutuyordum yanik yanik kok hatirluyordum bi gun bi avuc visne vardi ziyan olmasin dedim ustune seker su ekledim ocaga koydum tabi cocukla ilgilenirken unuttum dusun mutfagin mapisi kapali odada televizyon calisiyo mutfak tarafindaki komsum oyle bi bagiriyordu ki sinan abi ev yaniyor diye lan diyo. Kimin evi yaniyor odanin kaoisino ji actim heryer duman alti oyle bi yanmiski mutfak pencerensinden siyah duman cikiyor. Gunlerce ne yaptiysam gecmedi kokusu .perdeleri yikadim duvarlari biraz sildim heryeri camadir suyuula ov dum yok cikmadi son care oglumu evden cikardim oda spreyleri var ya .iki tane ondan aldim febrez mi neydi markasi maske taktim butun eve o iki sisyi penceresinden halisina duvari boca ettim resmen iki uc saat kapilar kapali kaldi sonrada heryeri acti iki gun acik acik kaldi parfum kokusu ciksin diye. Oyle gecti tabi o surec biz evde degildik 
0 oy
(7 puan) tarafından
Verilmis sadakaniz varmis Rabbim korumus 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 580 göst.
22 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ezgihatice (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 11202105 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 322 göst.