0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Yada ne zaman gidicek bu korona naleti :angel:

19 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Korondan daha beter insanlar var boş ver
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aşı bulunana kadar böyle devam edecek. O da anca 1 yıla diyor uzmanlar. 
+1 oy
(5,492 puan) tarafından
Maalesef verilerin çok çok üstünde vakalar, 2 hafta önce annem, teyzem, anneanem, dedem, daymın karısı hasta olmuştu. Bu hafta eltim eltimin bacıları annesi babası büyük görümcem hastalanmış. Bu durum canımı çok sıkıyor
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Inşallah biter gider ama bu gidisle biraz zor kimse kurallara uymuyo maskesiz dolasiyo
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bu insanlar yüzünden asla bitmeyecek 
0 oy
(188 puan) tarafından
Tek umdumuz artık rahat korkusuz disari cikabilmek ama görünşe göre gidecegi yok yerini rahat buldu 
0 oy
(202 puan) tarafından
Bence buna alışmalıyız hic gitmicek
0 oy
tarafından
Bence bu şekilde devam edecek. Alışmaya çalışmak lazım 
0 oy
tarafından
Gidecege benzemiyor bu ilet
0 oy
(1,579 puan) tarafından
İnsanlarda sorumluluk olursa biter ama kimsede göremiyorum ben eşimin akrabaları karantina dalar ama dışarı çıkıyorlar şikayet ettik polis gelmiş ama etkili olmams galiba yine laf dinlemiyolar
0 oy
(3,274 puan) tarafından
malesef uzmanlar korona gitse bile kapıda daha çok virüs bakteri olduğunu zamanla bunlarında ortaya çıkacağını söylüyorlar daha uzunca bir süre korona devam eder 
0 oy
(739 puan) tarafından
Kuralara uyulmadığı sürece bizle kalacak 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
1 sene daha sürer malesef ki ;( yaşamayı öğrendim artık yoksa geçmek nedir bilmez günler eller ağıza ve yüze değmedikten ve 2 metre mesafe olmadıktan sonra geçmez canım.saat başı el yıkıyorum maske 2 tane takip işe gidiyorum kolonya yanımdan eksik olmuyor. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah . 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Tutarsız insanalr olduğu sürece bitmeyecek iki gün öncesinde dışarı çıkanlara hakkını helal etmeyen ler insanlara beyinsz diyen sonra ilk firsatinda tatil planı yapmaya çalışan insanlar olduğu sürece bu virüs bitmez kendi beynini nereye koyuyor bu insnaalr böyle tutarsiz konuşurken acaba diyorum birde maddi boyuti var insanalr hiç düşünülmeden kendi çıkarları için yapılan o konuya hiç girmiyorum bile.asi da gelse sonuçta sürekli mutasyona uğrayan bı virüs canım aynı grip gibi biz her olduğumuz grip aynı virüs le olmuyorz bin tane grip çeşidi var ve her defasinda farklı oluyoruz ve o yüzden de her yıl grip aşısı yapılıyor bağışıklığı zayıf olanlara. buda aynen bu şekilde sanırım asi her yıl bı dönemde yapilacak ama geçmeyecek biz bununla yaşamayı ogrenecegiz tek yapacağımız şey doğal veslenmeye çalışmak bağışıklık guclendirmek
0 oy
tarafından
Bu şekilde yaşamaya alisicz  durumlar onu gösteriyor
0 oy
tarafından

Hiç gidecek gibi durmuyo maşallah türk halkı olarak koronaya bile çok misafir perver olduk 

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Gitmicek Gitmicek Gitmicek iştee of offf offf :(((((Yaa normal hayatı gezmeyi kızımı gezdirmeyi özledım :(
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Insallah gidecek tek temennimiz o
0 oy
(107 puan) tarafından
Milete daha jeton düşmedi bu hastalığın zorluğuyla ilgili düşmeye başlayınca biter herhalde  Herkes bi sorumsuz 

İlgili bir soru bulunamadı

380,096 soru

11,378,741 cevap

34,864 kullanıcı

...