0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (3,136 puan) tarafından

Büyük gün geldi. Aranızda heyecanlı olan var mı? 

Ben hiç heyecanlı değilim sanki normal bir sınavmış gibi. Halbu ki okulda girdiğimiz sınavlarda bile heyecandan kalbim duracak gibi olurdu bunda ise tam tersi sıfır stres sıfır heyecan :) 

Şimdiden sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum ve rabbim gönlünüzdekini ve hakkınızdakini sizlere hayırlı eylesin :)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sinava giren varmi desen daha dogru olcak canim :) Allah zihin acikligi versin
(3,136 puan) tarafından
Haklisin canım onu düşünemedim :))
-Reklam-
0 oy
(180 puan) tarafından
Ben değilde eşim gircek ondan heyecan sıfır ben çok heycanliyim ama hakkımızda hayırlısı olsun insAllah
(3,136 puan) tarafından
İnşallah iyi sonuçlar alır. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Eşim gircek ama umudum yok pek çalışmadı çünkü 
(3,136 puan) tarafından
Belki kazanır kızz. Kimisinde şans oluyor belki o şans sizden yana da olur
(1,999 puan) tarafından
Yok ya konuştum iyi geçmemiş çalışmadiki zaten şans bizde ne arar
(3,136 puan) tarafından
Ama zorlamışlardı baya canım. Türkçe zaten ayrı bir dert
(1,999 puan) tarafından
Bilmiyorum bakalım canım sorular düşsün bide ben bakım
(3,136 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah kolaylık versin başarılar canim 
(3,136 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
(535 puan) tarafından
Çalışmayınca heyecanda olmuyor hatta hala yatıyorum kalkiyim bebegin altıni bi değiştiririm oglumun kahvaltısı bizim kahvaltimiz yetisemicem diye girerim sonra strese
(3,136 puan) tarafından
Çalıştım ama öyle aşırı değil yine de heyecan yoktu kızz. Inşallah kolay geçmiştir canım
(3,136 puan) tarafından
Sınavın nasıl geçti canım
0 oy
(544 puan) tarafından
Allah hepinizin emeklerini boşa çıkarmasın canım 
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım cümlemizinkini
0 oy
tarafından
Allah zihin açıklığı versin inşaallah hayırlı sonuçlar alırsınız hepiniz ❤
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah :) çook teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcıniz olsun inşallah
(3,136 puan) tarafından
Amin inşallah canım inşallah :)
0 oy
(489 puan) tarafından
İnşallah seneye giricem bu yıl yattım hamileyim canım istemiyor diye girmedim ama seneye inşallah bakalım :) 

Seneye sınav ne zman ki :d
(3,136 puan) tarafından
Matematik canım. Eğitim bir de tarihten falan kaçırıyorum ben. Tabi alanda biraz zorluyor ama çok değil.
Tabi insanların beklentisi oluyor ama ben kimseyi tatmadığım için istedikleri kadar beklentisi olsun. Bir de o beklentisi olanların çocukları önce kazansın sonra bana laf etsinler.
Amin inşallah canım hepimizin gönlüne göre versin
(489 puan) tarafından
Eğitimi ben seviyorum bende de tarih cog güncel tarafı hiç yok calisasim da gelmiyor sıkıcı dersler alanda çok zor ben ilahiyat mezunuyum 21mi 22mi ders var alanda bitmiyor çok isim kural var alana girince puanım rahat 12-13 düşüyor :/ evet laf sokan kesim var ama bide aileler de çok istiyor benim ailem hep atanmami istiyor üzülüyor yazık eşim de şaşırıyor nasıl kazanamazsin sizin puanlar düşük diyor bide 80 le anca atancam ama tabi diğer bölümlere göre düşüktü ne bileyim olmuyor iste
(3,136 puan) tarafından
Ayy yok canım yaa sözel derslerin hepsi bana işkence gibi türkçe hariç. Senin alanda ders sayın çok fazla sakin rahat bir kafa lazım onun için bütün dertlerden herkesten uzak olmak lazım.
Tabi aileler çok istiyor olmayınca ister istemez üzülüyorlar. Ben aileme dedim öğretmenlikte atanmak bana zor geliyor bebekten sonra ise daha zor memurluk için hazırlanacak sadece.
Birde 80 çok az bir puan değil ki basitmiş gibi görünüyor ama kolay alınmıyor o puan
(489 puan) tarafından
Aynen millet kolaymış gibi anlatıyor ama hiçte kolay değil valla kolay olsa herkes çoktan öğretmen olurdu :/  aynen sözel dersler bana da çok zor geliyor insanın kafası toplanmiyo sürekli tekrar gerekiyo :/ Kasım'da dogumum var 1-2 ay da alışma süreci sonra çalışmaya baslicam Diye niyet ediyorum bakalım zmaan ne gösterecek
(3,136 puan) tarafından
Aynen öyle başlarına gelmediği için basit görünür. Amaan millet boşuna konuşur zaten :)) toparlanıp alışırsın inşallah başladığında verimli geçer.hakkımızda hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Isimsizzzs (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde ruk2433 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 311 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.