0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Cevap veren herkesten Allah razı olsun dayanamadım gittim bebeğimin mezarına nasıl rahatladım anlatamam ağladım ağladım içimi döktüm Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın Rabbim ne sizin nede başkalarının evladının ayağına taş değdirmesin

15 Cevaplar

0 oy
(816 puan) tarafından
Allahım şu eskilerin hurafeleri he zaman bitecek acaba git canım bişey olmaz 
tarafından
Aynn bnce de olmaz günah deseler vallahi gitmem ama günah değilmiş
-Reklam-
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Tamamen hurafe ole şey mi olur böle dini saptıran insanlardan nefret ediyorum basın sağolsun canim
tarafından
Evet hurafe çok haklısınız  Allah razı olsun
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Günah değil. Öyle bişey yok. Hurafe sadece. Zaten bu eskilerin hurafeleri insanı deli eder. Ama biraz daha toparlan. Öyle git derim ben
tarafından
Evet hurafe ama gerçekten dayanamıyorum gitmek istiyorum onunla konuşacaklarım var ve ona yakın olmak istiyorum
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Koca kari kaynana deki  bos muhabbetler etme nerede yaziyor oyle birsey 

tarafından
Bi akrabalarının başına öyle gelmiş ama bebeğinin olmamasının sebebini neden ona bağlıyorlar anlamıyorum ki
0 oy
(450 puan) tarafından
Canim soyle derler 40lik kadin gtmez mezari acik olur derler
tarafından
Bilmiyorum valla her internet sitesinde öyle yazıyoe gitmekte bi sakınca yok yazıyor sadece kuran okunmaz diyor o kdr bu söyledikleri şey çok saçma değil mi
(450 puan) tarafından
Valal kalbinde nsl geciyorsa oyle yap yada 40 bkle benm annmede oyle soyluuor cunku
tarafından
Of ya hiç bilmiyorum kafamı bulandırdılar ya içime kurt düşürdüler
(38 puan) tarafından
onu o anlamda söylemezler. Kadının kırkı çıkana kadar hastalıklara karşı savunmasız olur , kırk gün kanaması olabilir. Kendine daha çok dikkat etsin demektir. Hurafeye inanmayın bu kadar. Canı veren de alan da Allahtır. saçma şeyleri kafanızdan atın artık biraz mantıklı düşünün.
0 oy
(63 puan) tarafından
Öncelikle başın sağolsun rabim birdaha göstermesin kaynana gelince hey allahım ölüler öyle bir şey dese orda ne işi var yok öyle bir saçmalık sadece biz büyüğüz her şeyi biliriz egosundalar
tarafından
Aynn kaynanamın kardeşinin görümcesi öyleymiş bidaha bebeği olmamış
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Git hiç baey olmaz Allahın izniyle 

Bu hurafe cahillik yüzünden boşuna acı çekiyosun 

Git yavrun seni bekler
0 oy
tarafından
Basin sagolsun canim.
0 oy
(947 puan) tarafından
Kuzum eski postlarını okudum da başın sağolsun rabbim sabır versin . Ama ben öyle sacma bi sey duymadım lohusa mezara gitmez diye eger kanaman yoksa gidebilirsin diye biliyorum 
0 oy
(110 puan) tarafından
Ölüler düşmüş sual derdine hey gidim hey sana lf edecek.halleri mi kalır canım hem ne alakası var bununla .. saçmalık onca yıl okudum ettim okuttum öyle birşey ne hocalardan duydum ne başkasından  ... 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Öncelikle basin sağolsun. 

Canım bebek olur olmaz onu bilemem ama şöyle düşün adetliyken mezarlık ziyareti hoş değil girilmez yani bildiğim kadarıyla lohusayken de düşün ki adetlisin mezarlığa girmen uygun değil bence. 
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Öncelikle basın sagolsun cnm zaten 40ın cıkmasın az kalmıs az daha sabret derim ben sana. 
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Bizdede dogum yapanin mezari 40 gun acik olur derler
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben gittim kızımın herşeyini ben yaptım kucağıma da aldım öptüm kokladım yıkanırken yanında oldum  hergün mezarına gittim konuştum ağladım çünkü anca o zaman rahatlıyordum hiçbirşey de olmadı korkma ve şuan hamileyim hiç korkma için öyle rahatlayacalsa git konuş bebeğimle o senin canın ve kimse senin acını asla anlayamaz 
0 oy
(817 puan) tarafından
Canım başın sağolsun kulaktan duyma uydurma şeyler onlar Allah aşkına inanmayın ya. Çocuğu veren de Allah alan da Allah 3 - 5 ölü gördü dedikodu yaptı diye çocuğun mu olmayacak. sadece kadınlar lohusayken hassas olurlar lohusa psikolojisi diye birşey var fazla etkilenebilirsin depresyona girebilirsin hepsi bu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 328 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
38 cevap 1,152 göst.
0 oy
11 cevap 626 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 374 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,627 puan) tarafından soruldu