0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Kız kardeşimi telden engeledim numarasini sildim eşimin telindende sildim engeledim.

Erkek kardeşimle tartıştım eşi halam kızı  oluyor daha bu gün yan dayreme taşındılar  ona oğlundan gıcık alıyorum sakın bana gelmeyin dedim. Anneme beni arayıp sormayın dedim insanlardan nefret ediyor hale geldim eşimin gidecek yeri olsa onuda kovardim evden niye öyle oldum bilmiyorum hamilelikle alakasi varmi

14 Cevaplar

+1 oy
(4,040 puan) tarafından
İstersen zamanını biraz ibadetle doldur biraz hayatına uzaktan bak hiç basedemezsen psikologa git kendini bu kadar hirpalama
-Reklam-
+1 oy
(266 puan) tarafından

Ben aksine  daha iyimser olmuşum kimseyi kırmak istemiyorum sen böyle deyince annem aklıma geldi valla ben genç kızken annem hamileydi bana çok çektirdi balkona çıkmama bile izin vermiyordu doğum zamanı geldi işte annem 3 gün doğuramadi artık takati kalmamış ti hiç unutmam:'( ayaklarıma kapandı beni affet hakkını helal et nolur ben sana çok çektirdim ondan bu haldeyim dedi öyle ağladım ki gerçekten 11 12 sene geçmiş üstünden hala aklıma geldiğinde ağlıyorum:'( sana tavsiyem merhamet çok güzel birşey kimseyi kırma kendini karşında ki kişinin yerine koy tövbe et çocuğunu düşün güzel şeyler düşün inşallah iyi olursun kardeşim 2 aydır bende kalıyor gerçekten kırılacak tek bi kelime etmemişim ona kıyamam ki canım li cicimli konuşuyorum hep psikolog a görün istersen böyle herkesi kaybedersin ben öyle davransam herkese korkarım valla allah beni cezalandırır diye hamilesin bide 

0 oy
(345 puan) tarafından
Bi besmele çek kiz napiom ben de sonra  pisman olursun napti bu insanlr sana bu kadar
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tobeee baya büyük bir sebebi vardır yaptıklarının diye düşünüyorum yada pskologa git aileni kaybetmeden..
0 oy
tarafından
Tamam da neden? 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Niye sebebi ne?
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sen bi tedavi al cunku normal degil yaptiklarin
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Neden canım ne oldu ki
0 oy
tarafından
Böyle yaparsan yanliz kalirsin biraz sakin olmaya çalış kendinde hata ara sadece onlara yükleme 
0 oy
(78 puan) tarafından
Hamilelik yaramamış 
0 oy
(119,370 puan) tarafından
Bacim sebebsiz yeremi yaptin 
0 oy
tarafından
Bu kadar herşeyden herkesten soğumak niçin ve neden ?
0 oy
(202 puan) tarafından
Sebebsiz yereyse vakit kaybetmeden ailenle bu konuyu konuşman lazım hamilelikten gelen bisi olduğunu söylemeden lazım bence aileni kaybetme bi pskoloktan yardim etse kendini cok yipratma sakin olmaya çalış 
0 oy
tarafından
Hamilelikle alakası yok gecimsizlikle alakası var.Herkes mi kötü???

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 30 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 818 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu

380,437 soru

11,390,342 cevap