0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kutlayan varmi veya gereksiz bulup kutlamayan 

24 Cevaplar

+3 oy
(164 puan) tarafından
1 yaş önemli ya ilk yaşı çocuk anlamasa da kutlanmalı 1993 yılına ait 1 yaş fotoğraflarım var görünce mutlu oluyorum yani kaldıki zamane çocukları anneler kendi merakları için olsa yine yapmalı bence
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kızıma hatıra olsun diye yaptım,cok-da güzel hatıra kalacak gereksiz bulan gereksizdir bana göre gerek gormedikleri için:) 

Bence anılar gerekli 
tarafından
Yo cnm herkesin zevki farklıdır:)
tarafından
İnsanlar seninle aynı fikirde olmadığı için gereksiz olamaz bebek icerde uyur eee doğum gününi kutluyoruz gereksiz tabi daha Bi şeyden haberi yok sabinin benim ailem benimkini kutlamamis ama 5 yasindan sonra hep kutladılar hatırlıyorum da kutlamadiklari için beni daha az seviyo veya gereksiz oluyo anlamina mi geliyo abartili süslemeli puslemeli doğum günü sadece ama sadece gösteriş annelerin birbiri ile yarışı
(12,264 puan) tarafından
Aynen öyle lüzumsuz buluyorum iyiki doğdun yaptık bize bakıyor su mesela dünyadan haberi yok esvi suslicem ikramlık hazilicam derken bebeğimle ilhilenemecem bide böyle yapsaydın şöyle yapsaydın diyen bilmişler de beynini yicek ne gerek var :)) demi ama
tarafından
Evet ben en fazla sırf albümüne koymak için eşimle Bi pasta alır veya yapar keseriz tamam oldu bitti ilerde aklı erince kendi arkadaşları ile kendi istediği şekilde kutlarız Allah izin verirse :)
tarafından
Dünyadan haberi fotoğrafları gördüğü zaman ve aklı erdiği zaman olacak :) ben ikramliklari ve süslemeleri bebek uyurken yaptım:) bilmişleride cagirmadim fakar güzel bir ani oldu:) bence gerek var yani herkes için gereklimi değil tabiki kiminin maddi gücü kiminin gereksiz bulması vs
+1 oy
(5,376 puan) tarafından

Biraz önce linçlendim ama:D ben saçma buluyom kutlamicam 10unda doğum günü sadece pasta alır kendimiz kutlarz işte süs püs vırt zırt sırf karıların kıskançlık yarışı çoğu böyle yani bnce hıhhh:D

(12,264 puan) tarafından
Aynen aynı kafadayim + veriyorum;))❤️
(5,376 puan) tarafından
Tşk canm :D♥️
+1 oy
(1,572 puan) tarafından
Hatırlamayacağı ilk yaşına masraf yapmak bana saçma geliyor açıkçası. Zaten eşimle şehir dışındayız üçümüzüz gerçi böyle olmasaydı da kutlamayacaktım. Şimdi evde kendim pasta yaparim doya doya minciklasın bi kac tane hediye alıp kendisine açtırma gibi bi sey var kafamda bakalim
0 oy
(13,723 puan) tarafından

Gereksiz bulmama rağmen kutladım :D

0 oy
(3,836 puan) tarafından
kutlayacağız inşallah aile arasında yalnizca
0 oy
tarafından
Kutlamak istiyorumda ekimin sonunda ama virüs var nasıl olcak bilmiyorum 
0 oy
(13,932 puan) tarafından
Ben kutlamadım. Sokağa çikma yasağına denk gelmişti o yüzden kutlamadık. Öyle olmasaydı ufaktan biseyler yapardik ama öyle parti gibi değil abartmadan bir pasta keserdik. Eşimin hala içinde kalmış  1.5 yaşına girince kutlayalım diyor.
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Düşünüyorum ama kararsizimda şu virusten dolayi bilmiyorum ya hevesimda var ama dur bakalim ya nasip

0 oy
tarafından
Kutlamadm ama inşallah 2 yaşını kutlarım Allah'ın izniyle
0 oy
(48,735 puan) tarafından
kendimi bildim bileli doğum günüm.kutlanir. kiziminda kutladik ve 10 gun sonra 2. doğum gününü kutlucaz benim icin onemlidir doğum günleri 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben esim, kızım, oglum kutladık buyuk bişey yapmadık
0 oy
(119,506 puan) tarafından
Henuz 1 yasina girmedik 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Hatıra bence  ben oyke dusnuom  anı çünkü  yaaa kutlanmali  ister kendi aradan kutla  ister ailerle  ama kutlanmalı cnm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Henüz aklı ermediği için kutlamadım gereksiz buldum .3-4yaşına gelince kutlamayı düşünüyorum
0 oy
(73 puan) tarafından

Virüsün en yoğun olduğu döneme denk geldi Nisan ayındaydı kızımın doğum günü malesef kutlayamadık :(

0 oy
(648 puan) tarafından

Kutladım tabiki süsler felan konsept yaptik ilerde bakıp mutlu olması için .<3 Benim için zevkti .Severim böyle detayları.

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Ben kutladım bugün sade kendi aramızda kayınvalidem aşağıda ama onları bile cagirmadik  pastamız da böyle yaptırdık;)

image

0 oy
tarafından
Ben abartılı şeyleri saçma buluyorum kendi aramızda küçük bi kutlama yaptık.  Süse püse para harcamak yerine  darüşşafaka ya bağış yapıp sertifikasını sakladım 18 yaşına kadar bunu yapacağım bence daha mutlu olur ilerde
tarafından
Ama kimseyi dinleme sen içinden geleni yap herkes çocuğu için en doğrusunu ve güzelini bilir :)
0 oy
tarafından
Yaptım iyiki de yapmışım 1.yılı sonuçta ilk doğum günü sırf ilerde o görsün mutlu olsun diye yapıyoruz paralar harcıyoruz 

O gereksiz bulan kişiler yapamadıkları için gereksiz buluyodur durumları el vermedikleri için yoksa her kadın ilk çocuğunun mutluluğunu düşünür benim fikrim bu

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 361 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 451 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 430 göst.
14 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Brf.... (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.