0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
kapalı
Hanimlar esim 4 gunde bir gece nobetine kalior .  Ve bn o gece hic bir sekilde uyuyamiyrm butun isiklari acjyrm televzyonu aciyrm surekli kalkip ayagi evi kolacan edyrm. Biliyrm ki bsii yok ama yatamiyrm hic bi sekilde. Bugunde bole oldu ve artik aglafm stres yapa yapa. Okudum ifledim namaz kiliyrm. Yani gunluk yaptgm rutin seyler ama gecmiyr bn bununla.nasil basa cikablrm onerilernz onemli bnm icin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

2 Cevaplar

+1 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım valla bende aynıyım benim eşimde 2 haftada 1 bi hafta gece çalışıyor çok zorlu oluyo bende salonla yattığım odanın ışığını açık bırakıyorum film açıyorum öyle uyuya kalıyorum sabaha karşı oda uyumam yine en erken 4ü buluyor maalesef 
(191 puan) tarafından
Bn 4 te yatsm ona da raziyrm 8 de gelior ozamana kdr yatmiyrm zaten bebegim uyanior gene yatmiyrm
(3,527 puan) tarafından
Ne güzel bebeğin de varmış bende hamileyim diyorum çocuk doğarsa uyurum ama bilemedim şimdik
(191 puan) tarafından
Vala keske ole olsa . Bebek var ama korku iste yatilmiyr. Allah sana hayrili sag salim dogum nasip etsin ins.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendinizi korkutmayin .daha çok içiniz ürperir. Oku üfle yatin . Eşim gece geç geliyor bnm de çalışma saatlerinden sebeb .her odayı kilitlerim okur üfler yatarım .bide ara gibi bı yer var oranın ışığı açık kalır o kadar .
(191 puan) tarafından
Maalesef olmiyr basa cikmaya calsiiyrm olmiyr esim resmen deli muamelesi yapiyr neler soledi bana odaha buyik hayal krikligi yartto bende
tarafından
Tabi yaptığı yanlis ama iş sende bitiyor. Halam çocukları yokken beni cagirrdi eniştem gececi iken .şimdi iki çocuğu olduğu halde biri 17oldu hâlâ senin gibi .kendini korkutrsan devamlı hastalık olur.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 284 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mertalican (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 400 göst.
2 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasrett (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 466 göst.
8 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekcglyn (67 puan) tarafından soruldu

381,747 soru

11,428,531 cevap

34,988 kullanıcı

...