0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızçeler kuzular cinsiyeti bugün öğrendim .

Bir kızım olucak şükürler olsun ❤️:happy:

Erkekte olsaydı yine mutluluktan ağlayacaktım <3

Çok mutluyum anne olduğumu öğrendiğimden beri ... Allah'ım herkese nasip etsin. Aranızda hamile kalmak isteyip kalamayanlarida biliyorum özür dilerim siz bu acıyı çekerken burda sevincimize şahit olup belki üzülebilirsiniz acınızı anlıyorum benimde 3 yıl bebeğim olmadı.. Dilerim Allah'tan en kısa zamanda hamiş haberlerinizi alırız<3 Dualarım sizinle <3

Soruma gelicek olursak eşim en başından beri kızım olucak Allah'ın izniyle hissediyorum diyordu. Tek gittim hastaneye eşim aradı cinsiyeti sordu kız dimi dedi ben emin olma belki umduğun gibu değildir dedim. Çünkü eşimin ağzında bakla ıslanmaz :D evet desem biliyordum zaten diyip geçecek hemde ailesine haber vericek. Hamile kaldığımda da eşim varken testi yaptım hemen annesini arayıp söyledi. Hevesim kursağımda kaldı farklı söylemek isterdim. İlk gebeliğim saçma bulanlar olur belki blmiyorum ama evde parti gibi değilde sadece biz bize bir kutlama bir heyecan istiyorum telefonda arayıp söylemeyi değil. Beni anlayacağınzı umut ediyorum :happy:

Fikrim şu ki eşime bugün erkek emziği yada mavi patik almayı düşünüyorum. Sonradan ailemizi cgairdigmz zamanda kız oldugunu soylemeyi düşünüyorum. Erkek bekleyip kız olduğunu ogrensin istiyorum . Bu seferde erkek diyince hayal kırıklığı yaşar mı ? Kız çok istediği için ❤️

Acımasızca mı olur bilemedim? 

Sizce nasıl söylemeliyim cinsiyeti ? :happy:

8 Cevaplar

0 oy
(1,572 puan) tarafından

Bence direkt kız olarak sürpriz yap:d Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah <3

tarafından
Amin inşallah kuzumm teşekkür ederim ❤️☺️
-Reklam-
0 oy
(119,228 puan) tarafından
Funda entrik islere girisme kiz ☺️ direk soyle şok yasatma enisteye 12.katta 
tarafından
Hahahhhyytt şok etkisi yaratsin istiyorum kuzumm ❤️
0 oy
tarafından

Allah kucaginada almayı nasip etsin cnm bnmde eşim ve oğlum kız olmasını çok istiyodu o gün ilk defa tek gittim ve kız olacağını öğrendim esimede oglumada hep buruk bı tonla konuştum çok umutlanmasinlar diye hmn drdan dönerken cinsiyet balonu alıp gizlice içine pembe pullar yerleştirmiştim:Dkaynanama dedim akşam kek yap gel eltime dedim börek yap gel bende biseyler hazırladım akşam çıkardım balonu oğluma patlattirdim herkes mavi beklerken pembe görünce oğlum da eşim de ağlamaya başlamıştı güzel bı ani olarak kaldi<3

tarafından
Allah bağışlasın canm bnde şaşırdın istiyorum ama bu seferde bana kızar mi duygularimla oynadın diye ☺️ bilemedim :D
tarafından
Amin cnm sağol Sanmam kizicagini o sevinçle buna takılmaz bence sende hicbisey söyleme akşama kadar bekle de akşam ogrenirsin de bu akşam patlat bombayı:))
tarafından
Balon değilde başka ne şekilde söyleyebilirim ?
tarafından
O zaman dediğin gibi cinsiyet rengine göre patik yada emzik hediye kutusu şeklinde verebilirsin
tarafından
Aynen canım aklıma başka fikir gelmedi balondan başka :)))
0 oy
(614 puan) tarafından
Bence erkek diye şaka yapma canm. 

Snra erkeğe de cok sevinir ise üzülebilirsin aradada kalabilirsin kız erkek ayrımı degil de erkek bekliyorda olabilir 

Direk kızımız olacak de ve pembe patik al
tarafından
Eşim akşama bekliyor sürprizi kız desem hemen annesigili arayıp söyler sonra kutlama yapsam herkes diyecek zaten biliyoruz cinsiyeti diye heyecanlanmiyacaklar
(614 puan) tarafından
Ama canm yanlış anlama erkek dedikten snra kiz demek olmaz. Esin belki anlayışlı olur ama ailesi bekliyormuş ya 3 sene bilemedim benim tercihim asla erkek demezdim snra alışırlar  bu duruma falan arada kalırsın. Bemce direk syle yani
tarafından
Evet canım haklısın direk kız diyim hemen ailesini arar söyler ama yapacak bişey yok
(614 puan) tarafından
Soylesin canm bence virüste var ya bosver kimseyi çağrıma sen ve eşin kutlayn 3 yılın acisinida alın:D
tarafından
Mantıklı ama eşimde çok kutlama yapan bir tip değil :D oturur tv izler kesin :D
0 oy
tarafından
Bence kızının olacağını şöyle , eşine erkek sonra cinsiyeti açıklayınca kız olacağını soylemen olmaz ,

Ufak bir kutlama hazırla balonun içine pembe süsler koy balonu eşine patlat ...
tarafından
Balonu aile varken yapmayı düşündüm hem kameraya çekerler hatıra kalır diye düşünmüştüm
tarafından
Evet ama cinsiyet.konusunda eşini yanıltma benim fikrim
tarafından
Bende öyle düşünüyorum aslında kararsız kaldım. Kız çok istiyor erkek oluncada mutlu olur ama içi burkulur belki
tarafından
Tabiki sonuçta erkek bebegede sevinecek belki o zaman farklı bir hayal kuracak ama o an kız olduğunu öğrendiği zaman eşin neye uğradığına şaşıracak ,
0 oy
tarafından

Kiz gobegin ciktimi:D

tarafından
Çıktı kuzumm ❤️ ben burdayım diyor ☺️
tarafından
Ayyy Maşallah inşallah sağlıkla kucağına alırsın
tarafından
Aminn canım bnm inşallah ❤️
(22,070 puan) tarafından
Knka özelin kapalı daha yazamiom
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kiz bu seferde bütün arkadaşlarıma oglum oluyo felan derler. Büyük ihtimal şu cümle kurulur " erkek adamın erkek evladi olur" denilir... Bence doğruyu söyle. 
(44,603 puan) tarafından
Post eski canim
(1,501 puan) tarafından
Aneyy uykulu uykulu yazmistim fark etmemisim
0 oy
tarafından
Bence direk kız olduğunu söyle :))
(44,603 puan) tarafından
Kiz post eski:))
tarafından
Ayyy kim yorum yapmış da üste çıkmış kız :)))
(44,603 puan) tarafından
Sende bi ustundeki yoruma bak o yapmis ilk:))))
tarafından
Hahaha sıkıntı tönnee :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 329 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 651 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu