0 oy
761 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Kızlar Öncelikle söyleyeyim sıkma aparatı olmadığı için bıçakla kesip içlerini o şekilde doldurdum tatlları çok güzel oldu ama çok şişman  oldular daha mı az koymam gerekiyor da fırına koyarken bilmiyorum

image

13 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
Ellerine saglik bnve guzwl olmus 
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Daha ufak koymak gerekiyor fırında ekstra kabariyorlar zaten. Eline sağlık yine de güzel gözüküyorlar
0 oy
tarafından
Evet daha az koyman gerekirdi ben harcindan yarım tatlı kaşığı kadar koyuyorum yeterince kabarıyor zaten bende bi kere yapınca çok büyük oldu bıçakla 3e böldüm bos olan kısımlarını krema ile kapattım çikolata sosu uda bol dökünce tam oldu 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kız gayet güzel olmuş. İçi bol olmuştur. Sos varsa biraz daha dök çikolata :)) ben kaç kez denedim krema pompası hep patladı. Hep bıçakla kesip kaşıkla dolduruyorum. 
0 oy
(2,900 puan) tarafından
Fındık kadar koyman gerekiyor yoksa çok kabarıyor,afiyet olsun:)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Hamuru büyük dönmüşsün bence ondan olabilir ama eline sağlık güzel gözüküyor
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok küçük koymak gerekiyor ben de kaşıkla yapıyorum tatlı kaşığının yarısı kadar koyuyorum 
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Açılın bem geldım benden sorulur profiterol :))) cevızden bıraz daha küçük boyutta bırakırsan tam olur canım :) şişiyor çünkü :) ellerine sağlık canım 
tarafından
Kız tarifi nefis yemek tarifleri'nin videosundan baktım YouTube'dan orada tarihi veren kadın tatlı kaşığı ile yaptığı yaparken tarifi verirken de tatlı kaşığı dedi Ben ne bileyim Bunların böyle ekmek gibi olacağını bundan sonra çay kaşığı ile yaparım artık
(16,504 puan) tarafından
He aynen canım öyle yap. Bende sık yaparım hazır pastaneden mı aldınız dıolar :)) geçende paylaşmıştım :)
0 oy
tarafından

Canim cekti ;)     

tarafından
Benim de canım istiyordu kaç gündür canım Bugün oğlum Bir saat kadar uyudu O bir saatte hemen hızlıca yapayım dedim tatlı kaşığı ile değil çay kaşığı ile yapılması gerekiyormuş baksana koca koca ekmek gibi oldular
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben de şimdi yapıyorum da mikserim bozulmuş sen mikserle mi yaptın hamurunu
0 oy
tarafından

Asko onu öyle şişirmek marifet ister <3

tarafından
Kız fazla şişirdim galiba:)))
tarafından
Olsun daha güzel olur eline sağlık cnm:)
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bosver sisman olsunlar dolgun dolgun yenir ellerine saglik cok guzel gozukuyo
tarafından
Saol.kuzum teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Benvesen (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
0 oy
13 cevap 754 göst.
23 Aralık 2021 Moda kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 413 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu

380,449 soru

11,390,916 cevap

34,899 kullanıcı

...