0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından

2.5 aylık bebeğim var.surekli evdeyim Ne gelen var ne giden. O kadar çok özledim ki birileri ile oturup çay içmeyi sohbet etmeyi. Korkudan bı yere çıkamıyorum.cevremdeki herkes covid temaslı olduğundan karantinada . Zaten Ankara'da yasiyoruz. Şuan çok yoğun burda. Eşim de eczane çalışanı. Sürekli covidden bahsediyoruz anneme bile gidemiyorum..  çok bunaldım. Sizde mi böylesiniz tek ben mi takıyorum herkes disarda :(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende ankaradayım aynı durumdayım ama çare yok ki başka :ermm:

(26 puan) tarafından
Senin bebeğin ne kadarlık oldu ?
tarafından
altı aylık cnm ben doğum yaptım iki gün sonra virüs çıktı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ankaradayiz ve tam dediğin gibiyiz balkondan ve evden ibaret bizim hayatımız 
(26 puan) tarafından
Balkonum da bana benziyor . Karşı binaya bakıyor. Keşke yola baksaydi. Çocuğumu alıp balkona cikiyorum ama işte karşı duvardan başka bişey yok.bide alt kat zaten
tarafından
He oda zor canım benim ki açık alan olduğu için oğlumla araba sayıyoruz
(1,713 puan) tarafından
Yola yakın olsaydı öyle demediniz vallah İnan araba sesine durulmuyor. Nefret ediyorum. Evin içinde gürültüden durulmuyor heleki o motosiklet sesi
tarafından
Ben tam ana yoldayım çok sorun yapmiorum
0 oy
tarafından
Bende öyleyim yapacak birşey yok.  Eşim sürekli konusunu acar dururdu duymazdan geldim oda vazgeçti artık bahsetmiyor.  Dua eder dururum başka birşey gelmez elden
(26 puan) tarafından
Tek değilmişim. Herkesi dışarda görünce diyorum tek benim galiba. Millet catur cutur geziyor ya :(
tarafından
Hiç mi çıkmıyorsunuz parka vs. Biz öyle yapıyoruz haftada 1. küçük kızım var zapt edemiyoruz sürekli
(26 puan) tarafından
Yok canım 2.5 aylık benimki daha korkuyorum
0 oy
(140 puan) tarafından
Bende aynıyım canım hamileyim doğru düzgün bir dışarı çıktığım yok.
(26 puan) tarafından
Bnde 7 aylık hamileydim covid çıktığında o gün bu gündür evdeyiz çok nadir kayinvalidem e giderim
(140 puan) tarafından
Aynen canım dogrudur inşallah geçsin dicem ama çok zor dahada çoğalıyor bu illet
(26 puan) tarafından
Yok kuzum geçmez
(140 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım ne diyelim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bende ayniyim koca yaz evde gecti herkes tatillerde denizlerde gezdi eşimin koýunden baska biyere gitmedim gitmekte istemezdim su durumda ama insan yanina bazen bi arkadas ariyo otursakta cay icip sohbet etsek diye
(26 puan) tarafından
İşte aynı konumdayim
Tatil falan degil yanıma arkadaş arıyorum. :( Kız kardeşim de yok keşke olsaydi
(4,237 puan) tarafından
Benim var ama gelmiyor bile arkadaslari yetiyor ona hergun baska arkadasindalar zaten arkadasim dedigim cogu kisiyide sildim artik hamile deglken herkes gelir yer icerdi sunu yap yiyelm bunu pisir geliyoz ben hamile kaldim 4 aydir bir Allahin kuluda demedi gel bi kahvalti hazrladik sende ye diye bazen yanlizlik sahte insanlardan daha iyi
(26 puan) tarafından
Çok.haklisin canım. Zamanında abimin bebeğini ben buyutmustum o zamanlar bekardim
  Çocuğa hep ben baktım onlar gezdiler sürekli. Şimdi bir kere bile yardıma gelmediler. Çok zoruma gidiyor
(4,237 puan) tarafından
Unutuluyor malesef yapilanlar hep
0 oy
tarafından
Annemle görüşemiyorum kovid bölümü görevlisi :// 80 günlük bebekle nereye gideyim kimleri kabul edeyim
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Maalesef ki eve mahkum bir biz varız herkes dışarıda geziyor cnm virüs çoğalmasında napsın 
0 oy
(29 puan) tarafından
Benim yaşadığım şehirde kimsem yok senden daha kötü durumdayim bi kapimi çalan komsum bile yok 1 yıldır dört duvar görüyorum baska bisey yok bide 30 haftalik hamileyim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnde ankaradayim canim ayni bende senin gibiyim evdeyim 
0 oy
tarafından
Bende ankaradayim esim de hasta danismani şehir Hastanesinde

Acilde bide ve covit testi icin de yönlendirme yapıyo her gun gelir gelmez duş alsada korkuyoruz 3 aylik bebegim var 

Maalesef ankarada virus aldi başını gidiyor 
(26 puan) tarafından
Ayy canimm Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin canim inşallah
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bende evdeyim ama geleni gideni engellemeye calısırken heder oldum. Bitmiyorlar. 
(26 puan) tarafından
Bebek görmeye mi geliyorlar yoksa
(1,094 puan) tarafından
Hayor normal kolu komsu bile kesmedi ayagını defalardır uyarıyorum hastalık var diye ama cok bilinçsiz ler daha simdiden bebek olunca nasıl engellerim onun sıkıntısını yasıyorum
0 oy
(774 puan) tarafından
Çok haklısın canım bende hep evdeyim virüs çok korkutuyor Allah korusun bide hamişim onun için hiç çıkmıyorum evden :) 
0 oy
tarafından
Bebegini al insanlardan uzak yerlerde dolaş biraz
0 oy
(92 puan) tarafından
Bende Ankaradayım ve bende aynı durumdayım sokağa çıkma yasağının olduğu bi gece doğum yaptım aylardır ne bakkal ne market yüzü gördüğüm yok ablam annem kayinvalidem gelsin evde yanımda olsunlar desem hepsi başka şehirde yasiyo koskoca ankarada eşim ve bebegimle tekim gerçekten artık bitsin gitsin şu virüs ya yoksa evde dura dura kafayı yicem gerçekten 
(26 puan) tarafından
Maalesef öyle canım.bide bebekli olunca çok bunaliyoruz. İnsan farklı yüzler görmek istiyor. Covid çıktığında bende 7 aylık hamileydim. Hiç çıkmadım dışarı
Şimdi bebeğim 2.5 aylık hala evdeyim.gidecek kimsem de yoj
(92 puan) tarafından
Neresinde oturuyosun ankaranin
(26 puan) tarafından
Keçiören

İlgili bir soru bulunamadı

380,376 soru

11,389,026 cevap

34,894 kullanıcı

...