0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Ya walla bıktım 3 gündür bnde ağrım vardı güya yardıma geldi yardım etmiyor etmediği yetmezmiş gibi arka odaya geçiyor kapıyı kapatıyor saatlerce telefonla konuşuyor ya saatlerce geldi telefonla konuşmak uğruna balkon kapısını da bozdu açamıyorum çamaşır seremiyorum oda yetmiyor ne yese etse tezgahın üstüne koyuyor sabah bir kalkıyorum su içmek için 10 bardak insan birini yıkar onla içer eşime nasıl diyeyim ya walla biktim

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dersen sen kötü olursun canım seni kötü ederler. Kim kimin halinden anlar
(66 puan) tarafından
Ya usandım artık gitsin ben tek daha rahattım ya şimdi mecbur yine ben yapıyorum saatlerce odada kalıp telefonla konuşmak nedir ya gitsin Allah'ım kndi isteğiyle ya yarında arkadaşını çağırmış ona yemek yapmak zorundayım oda hastaneye gidecem gelecem o yorgunlukla 34 haftalık hamileyim
(161 puan) tarafından
Kac yasinda Ay inanmiyorum senden izinsiz çağırmış.
Sana sormadan çağırmış ne hazirlican haberim yoktu dersin yada benim evim pis misafir kabul edemem dışarıda buluşun de bu halimle de kalkıp bisi yapamıyorum de
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Işimiz bitti ağrım geçti de gönder bence kırmadan 
(66 puan) tarafından
Gitmiyor evde sıkılıyormus tabi orda saatlerce sevgilisi ile konuşamıyor abisi varya gitsin diye dua ediyorum ya yardımı yok ki üstüne pisletiyor
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Deki evine gidebilirsin sende perisan oldun yoruldun ben iyiim fln 

(66 puan) tarafından
Kız burda rahatım diyor annesi aradığında yardım ediyorum diyor halbuki sevgilisi ile saatlerce konuşuyor yarında arkadaşını çağırmış
(160 puan) tarafından
Cnm madem öyle iş olduğunda çağır yardım etsin
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben iyiyim sıkıldiysan eve git de 
(66 puan) tarafından
Keşke sıkılsada gitse artık ya
(5,913 puan) tarafından
Kndin soyle annesini ara soyle skldiysa gelsin de ben iyiyim islerimi kndim yapabiliorum.artik de gonderim.mi de
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sende uyar canım iş buyur aklını başına alsın kaç yasinda ki
0 oy
tarafından
Yardımda etsin sevgilisi ilede konussun, sanki ev onun sende hizmetcisisin :) 
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Kac yaşında ki
0 oy
(365 puan) tarafından
Ayy öyle düşüncesiz insanlar varya bende öyleydim görümcem geldi akşama kadar pencere yaptı bütün evi ben yapmıştım öldüm resmen dahada istemedim kimseyi 
0 oy
tarafından
2-3 mutfaktan yada başka odalardan bir şey iste iş yapmayı sevmiyorsa gider 
0 oy
(913 puan) tarafından
Gitmiyorsa sen de kızım bi el at da yardım.et diycen. Buraları toparla halim yok diycen yaniii
0 oy
(548 puan) tarafından
Ay görümce deme bana..afakanlar basıyo beni..görmeyeyim ömrümce 
0 oy
tarafından
Sende bir yolunu bul gönder 
0 oy
(346 puan) tarafından
Bu virustee nasil kabul ediyosun disardan birini... bir kac is yaptir gider sende yaptrmazsan rahatinA onun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 518 göst.
10 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Huzgundolu87 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 652 göst.
0 oy
6 cevap 138 göst.
0 oy
12 cevap 295 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Lina cili (43 puan) tarafından soruldu

379,712 soru