0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kullanıyorsanız memnun musunuz 

Bitkisel şampuan mı kullanıyosunuz

:angel:

14 Cevaplar

0 oy
(1,073 puan) tarafından
Bende surda bekliyim merak etmistim zaten canım 
tarafından
Bekle bekle :)
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Isırganli sampuan kullaniyorum canim 
tarafından
Nasıl memnun musun bitkisel mi markası ne rica etsem :)
(4,666 puan) tarafından
Avondan aliyorum canim memnunum
tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Farmasinin sarımsaklı şampuanı arkadaşın saçını çıkarmış memnun yani ama ben ersag kullanıyorum bende memnunum bitkisel kimyasal yok hiçbir urununde
tarafından
Farmaside mi kimyasal yok ne kadar kullanmış
tarafından
Farmasi deki sarımsaklı şampuan saç çıkarmış  kendiside satıyor öyle dedi.ama ben Ersağ kullanıyorum Ersağ dogal
tarafından
(173 puan) tarafından
Peki hızlı uzamasina yardimci oluyor mu
tarafından
Önünden yeni saçlar çıkmış işte kısa kısa bilmiyorum bki o kadr
0 oy
(591 puan) tarafından
Ben bı ara kullanmıştım canım ama markasını hatırlamıyorum saçlarım guclu olmustu ve cabuk uzuyodu artık kuzenimde kullandı kaşlarımı bile cıkardı demişti 
tarafından
(173 puan) tarafından
Ya bi öğrensen kuzeninden benimde kizimin saclari cok seyrek ve uzamiyor
(591 puan) tarafından
Ben kendim kullandım canım kuzenim benim sampuanımdan kullanmıştı
0 oy
tarafından
Bioxsin siyah sarimsak kullaniyorum cnm
tarafından
Ne kadar zamanda fayda gördün peki
0 oy
tarafından
Benim saç derimi kaldırıyordu yani kepek gibi değil de beyaz kabuk gibi döküntü yaptı annem de almıştı o da sevmedi yarım paketten fazla var aylardır duruyor eşim de sevmemiş 
tarafından
Hmm anladım saçların yağlı mıydı senin
tarafından
Yağlı değil kuru da değil normal
0 oy
(317 puan) tarafından
Saçım bi aralar çok dökülüyordu kullandım 
tarafından
Hangi markayı kullandın peki
0 oy
(53 puan) tarafından
Kollanıyorum çok güzel
tarafından
Hangi marka öğrenebilir miyim
(53 puan) tarafından
Bioblas canım sarımsaklı
0 oy
(1,772 puan) tarafından
İnanmazdım kardeşim almış farmasinin sarimsaklisini benim de şampuan bitmişti üşendim almaya bir kutu bitene kadar kullandım bildiğin saç çıkardı ve dökülmem bitti diyebilirim günde 1 2 tel anca dökülüyor 
tarafından
0 oy
(188 puan) tarafından
Ben kullaniyorum sarmisak kekik karişımı biraz azalma oldu dökulmede ben avondan almistim kremi ve yagida var yagini kullanmiyorum 
tarafından
0 oy
(591 puan) tarafından

image

bundandı canım 
tarafından
Teşekkür ederim :) hemen işe yaradı mı sende saçların önceden nasıl dı yağlı mıydı yoksa normal mi
(591 puan) tarafından
Soyle soylım canım benim saçlarımın yapısı yaglı oyuzdne cok cabuk uzar sacımı kendim bile kessem hemne uzuyo ama bu sampuan dahada etkili oldu bide benim hosuma gıdıyodu valla guzeldı bı dene istersen belki sende memnun kalırsın
0 oy
tarafından
Valla cevaplarımı okuyan beni zengin bişey zanneder ama ben gerizekalı gibi etkisini görmek için çok pahalı şeylere aşırı para verdim 1 aylık maaşım şampuana vermiştim neymiş efendim saçı uzatiyomus yumusatiyomus cogaltiyomus yeni saçlar cikartiyomus hepsi Faso fiso yalan dolan ne kırışıklık kremleri ne beyazlatıcı kremler ne saç dökülmesine karşı şampuanlar kremler ne yüzdeki siyah nokta ve aknelere karşı losyonlar maskeler hepsine belki milyarlarca para harcadım en pahalısı en etkilisi olacak zannediyodum şu ana kadar para harcayıp da kullandığım ürünlerin bir tanesi bile etki etmedi mayan neyse o cildin genetiğin neyse o hiç bir krem şampuan losyon bunu değiştirmiyor. Tek çözüm daha çok para basıcan estetik olcan saç ektirecen güzellik salonlarına ayda milyarlar odiceksin falan filan. Boşa uğraşma derim kendinle barışmayi dene daha başarılı bı sonuc alırsın :)
tarafından
Kız kendimle barışmayı denersem kel kalkcam bi gün :)))
Dediğin doğru da işte insan çözüm yolu arıyo aslında para tuzakları çoğu işe yaramazsa artık cildiyeye gidicem napim
tarafından
Cildiyeye  de gittim sac için bana dedi ki sana bir ilaç vericem. Yan etkilerini saydı içinde intihara teşebbüs bile var düşün dedim o nasıl ilaç kalsın öyle dedim kel de gezerim ben dedim. Sonra sinirlendim birgün saçımı kazıdım herkes fazla çıkar diyodu oda yalan boşu boşuna kel gezdim aylarca sonra erkek saçı gibi gezdik 1 2 yıl :D
tarafından
Allah yardımcın olsun strest yapıyosan sürekli dökülür
0 oy
tarafından
Bioblas sarımsak özlü kullandım senelerce işe yarıyor elbette.  Fiyatı uçtu burda 380 ml 20 25 lira yaptılar bende başka kullanıyorum 3 aydır 
tarafından
Öbür kullandığında işe yarıyo heralde
tarafından
Yok valla dökülüyor çok olmasada:))  head shoulders kullanıyorum indirimden 600 ml 16 liraya alıyorum. .  Idare ediyoruz şimdilik
tarafından
Hmm anladım :)
0 oy
(198 puan) tarafından
Eşime aldım dökülmeyi önledi biraz eskisi gibi dokulmuyor
tarafından
Hangi marka peki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 189 göst.
27 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cennet kokulum (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 235 göst.
0 oy
8 cevap 191 göst.
0 oy
48 cevap 896 göst.

377,089 soru

11,284,701 cevap

34,689 kullanıcı

...