0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
tarafından kapalı

Ben esimi ustu basi giyinik bi sekilde buraya attigim zaman kocam nevsehirde diye bi dunya linc yedim yok efendim bazi kadinlarin kocasi kiziyormus benim esimin burda ne isi varmis bir suru hakaret yedim ama daha bugun baska birisi kocasini atletli bi sekilde evi supururken cekmis alttaki yorumlar aynen su sekilde:

Oo masallah enisteye, nazar degecek kiz masallah subhanallah falan :ermm: hayirdir ya linciniz bi banami yariyo? Bu neyin kini nefreti. Kocamin kafede oturma sekline kafayi takmistiniz o atletli adama niye lafiniz gecmedi? Maksat linc edelim gokcene hakaret edelim amac bumu? Bi aciklamasini yapin anlayalim yani derdiniz ne? 

BU BIR TARTISMA POSTU DEGILDIR BURADAKI ONLARCA BELKI 100LERCE KADINA TEK BIR SORUMDUR. HEPSINE TEK TEK OZELDEN YAZAMAYACAGIMA GORE DURUMUN ACIKLAMASINI MERAK ETTIM

notu ile kapatıldı: Tartismaya açık

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

gökçen burda çeşit çeşit adam var sıkma canını bunun için :)  

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben buraya erkelerin eşlerin fotolarının eşlerle konusulan özel şeylerin atılmasını yanlış buluyorum. Sonuçta burası kadın üzerine kurulmus açılmış bir plartform  kadınlar arasında özel şeylerin konuşulduğu. 

Bence gerek yok boule şeylere 
0 oy
tarafından

Buradaki toplum aslında disardaki toplum...

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 747 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 291 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...