0 oy
979 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
tarafından kapalı

Ben esimi ustu basi giyinik bi sekilde buraya attigim zaman kocam nevsehirde diye bi dunya linc yedim yok efendim bazi kadinlarin kocasi kiziyormus benim esimin burda ne isi varmis bir suru hakaret yedim ama daha bugun baska birisi kocasini atletli bi sekilde evi supururken cekmis alttaki yorumlar aynen su sekilde:

Oo masallah enisteye, nazar degecek kiz masallah subhanallah falan :ermm: hayirdir ya linciniz bi banami yariyo? Bu neyin kini nefreti. Kocamin kafede oturma sekline kafayi takmistiniz o atletli adama niye lafiniz gecmedi? Maksat linc edelim gokcene hakaret edelim amac bumu? Bi aciklamasini yapin anlayalim yani derdiniz ne? 

BU BIR TARTISMA POSTU DEGILDIR BURADAKI ONLARCA BELKI 100LERCE KADINA TEK BIR SORUMDUR. HEPSINE TEK TEK OZELDEN YAZAMAYACAGIMA GORE DURUMUN ACIKLAMASINI MERAK ETTIM

notu ile kapatıldı: Tartismaya açık

23 Cevaplar

+3 oy
(2,550 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O atılan postu görmedim.  Ama söyle de  birşey var senin 2 postundan birinde muhakkak ya kocanı görüyoruz ya da virüs ile ilgili sürekli tahmin de bulunan o doktoru.baska da birşey paylaşmıyorsun zaten  Ee gökcen biz de sıkıldık artık senin bu tür postlarindan . Bize de yazık 
-Reklam-
+1 oy
(22,072 puan) tarafından
:D goķcen hayırdır kiz dün attigim postumu diyon heeee ne zaman linç ettim seni azda olsa konuştuk ettik  ozelden smdi niye postumu öne sürüyorsun millet senin bi postuna degil her postunu lincliyolar bu birazda senin elinde verirsin cevaplarını susturursun. Isteyen kocasında atar ebesinide atar kimse kimseye engel olamaz
(1,358 puan) tarafından
Aynen isteyen istedigini atar adini vermedim ki ben senin bizi linc edenlere bu tavrim
(22,072 puan) tarafından
Amann eden etsin kiz boşver ozaman kimse kocasıyla beraber resimde atmasın madem öyle iyice sacmalandi hersey
+1 oy
(8,082 puan) tarafından
Herkesin farklı görüşü olabilir buna hep saygı duydum duyarım da. Ama ne yazıkki insanlar bunu algılayamiyor.
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
İyi akşamlar canım 

Merak edip önceki postuna baktım da hakikaten çok abartmışlar .Bazen insanlar ne yazacağını şaşırıyor.Adamın resmi uzak üstelik oturuşuna bile takmışlar belli belirsiz olmasına rağmen .Gerçekten seni çok haklı buldum

Allah eşini sana ve evladına bağışlasın.
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Herkes istediğini paylaşmakta özgür . O eşini paylaşmış şu kendini paylaşmış neden böyle yapmış vs kime ne...
0 oy
tarafından
Hangi post o görmedim ben 
(1,358 puan) tarafından
Adini bilmiyorum kocanin burda ne isi var dedim snr kaldirmis
tarafından
Senin yaptığında çok gereksiz onunkide  burda kadınlar var ne gerek var kocani atiyorsun.
Birde atletli ayri bir itici kötü
0 oy
tarafından

Evet bu konuda haklısın ...

0 oy
(15,527 puan) tarafından
Hangi post görmedim görsem aynı tepki ona da olur hele ki.atlet ile atmış ise 
(1,358 puan) tarafından
Snr kaldirdi iste
(15,527 puan) tarafından
Görmedim hiç
0 oy
tarafından
Seni ve kocan kiskaniyolar... :))
(1,358 puan) tarafından
Yok ya kiskanma degil amac linc etmek
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Onu geçde senin kovit testi ne oldu
(468 puan) tarafından
Negatif çıkmıştı:)
0 oy
tarafından
Haklısın konu sen olunca herkes linç etmehe çalışıyo doğru desen bile herkes laf sokma çabasında 
0 oy
(367 puan) tarafından
Cnm burada linç  grubu var ne söylesen  ters yorum yapanlarda var. Burada değişik insanlar var. Takma bu kadar.
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben denk gelmedim öyle bişeye ama atan her kim olursa saçma zaten kanlı kilodunu atan pedini atan hangi mantıksa kocasını atan da bana öyle geliyor.üzerine Doğru düzgün sohbet edilecek konu varken gereksiz bazı şeyler tabi bu benim düşüncem sizin de postunuzu görsem bakar geçerdim. Başka konu mu kalmadı yahu. 
0 oy
(365 puan) tarafından
Her ikisinide görmedim :)
0 oy
tarafından

Evet senin postunu hatırladım yorum yapmadım diğer arkadaşon adını bilmiyorum ama onun paylaşımınada yorum yapmadım bana göre gereksiz kimsenin kalbini kırmak bana göre değil sende fazla takılma bence burdaki kırıcı olanlara falan malum burda herşey konuşulabiliyo es geç şunuda anlamıyorum özellikle sana yapıyolar bunu nedense 

(1,358 puan) tarafından
Bende anlamiyorum neden ben :D
0 oy
tarafından
Ben hiç görmedim
0 oy
(12,773 puan) tarafından

Bu sefer haklisin 

islerine geldigi kisiye istedikleri yorumu yapiyor bazilari hele bi grup ondeki ne derse arkadan da oyle devam ediyo
(1,358 puan) tarafından
Aynen oyle. Ve bu kisiler ceza almiyor uygulamadan
(12,773 puan) tarafından
Uyariliyor tekrar engelleniyor nerden biliyorsun almadigini?
(1,358 puan) tarafından
Azo hep ayni kisi satasiyor cunku bana kb postumu neden kapattiin :( tartisma degil ki soru yani bu
0 oy
tarafından
Evt adamların isi yok ama o akletkibafaminda hiç işi yok güya evi temizlemeye yardım ediyor die herkezin adamı yapmaz ya oda gizli çekim bence yanlış bence ne olursa olsun kadınların içinde işi yok haklısın cnm
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Adaletin bu mu dünyaaaaa hahahahahha 
0 oy
tarafından
Kuzu insan ayrımcılığı yapıyolar ya anlamadın mi 

Sen rahatsın istediğin herşeyi yapıyorsun seni kıskanıyorlar hemen linç ediyolar başka açıklaması olamaz:)olay bu yani 
(1,358 puan) tarafından
Dimi gicik oluyorum bende bu duruma
tarafından
Canım o kendi sorunu bunu sorgulamak bize düşmez

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 744 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 125 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,844 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 283 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı

...