0 oy
569 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar az önce oğlum koltuktan yere düştü çok ağladı şuan dindirmek için sallıyorum acaba bi sıkıntı olur mu :'(:'(:'(

13 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Canim götürsen mi ki bi acile nolur nolmaz :( geçmiş olsun 
tarafından
Evde kimse yok ve biraz uzak
(581 puan) tarafından
Eşini yada götürcek birini ariyamazmisinki?  Cok mu agliyo
tarafından
Eşim askerde kaynanam falan da yok evde
(581 puan) tarafından
:( korkma annesi güçlü ol takip et bebeğini devamli. Arkadaşların dediği gibi sorunlar olursa direk gotür bekleme
-Reklam-
0 oy
(90 puan) tarafından
Kusma ve  uyku hali olursa hemen acile git ve sakın uyutma
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
neresini çarptı ? dikkat et gözlemle canım bebeğini inşallah birşey yoktur allahın izniyle iyidir :(
tarafından
Sürekli gözümün Önünde ama 1 dk arkamı döndüm düştü hiç yanlız bırakmıyorum
0 oy
tarafından
Çok mu yüksekti cnm koltuk varmı kızarma fln elinde yüzünde 
tarafından
Standart koltuk yüksekliği bi kızarıklık yok
tarafından
Netten baktım cnm olayın üzerinden 1 saat sonra eğer doktora imkanı yoksa bebeğe minik dokunuşlar yapın canı acıyıp tepki veriyor mu kızarıklık morluk kusma hali varsa beklemeyin diyor şimdi canı acımıştır korkma Allahın izniyle bişey olmaz daha sorbs bir vucut kontrol et bak tepkilerine
0 oy
(1,302 puan) tarafından
İnsallah bisey olmamistir korkma canim uyutma yanliz kusma falan olursa insallah olmaz tabi o zmn goturursun cani acimistir kiyamam ondan aglamistir 
tarafından
Kusma neden olursa
(1,302 puan) tarafından
Canim bende yasamistim ayni seyi panik yaptim hemen götürdüm doktor soylemisti kafasindan darbe aldiysa kusar dedi hemen getirirsin küçük oldugu icin tomografi falan cekmemisti baskada Allah korusun bi sikinti olursa kolunda bacaginda anlarsin zaten ama bisey olmamistir dusmenin sokuylada aglar bebekler korkma yani
0 oy
(150 puan) tarafından
Canim kafasi bi yere gekmediyse korkma
(150 puan) tarafından
Kac aylik cnm
tarafından
5.5 aylık canım
(150 puan) tarafından
Tam cnm korkma  5bucuk aylikmis kafasini bi yere carpmadiyda korkulcak bisey oldugunu sanmiuorum kafasinda sislik falan varmi bi bak cnm euer kusma falan olursa o zaman hastaneye git
tarafından
Kafasında şişlik yok kızarıklıkta yok
(150 puan) tarafından
Tamam cnm benim korkma ozaman benim yegenim 6 ayoikken merdivenden yuvarlandi bisey olmadi korkma
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Canim senin eşin yanında değil yanında olsa bir götürün derim. Ama kusması huysuzluğu falan yoksa telaşlanma. Benim kızım 1 buçuk metre yüksekliğinde yerden düştü. Hemen götürdük. Tomografi çektiler. Bişey yok dediler. Eğer kusması gözde şaşılık falan olmadığı sürece bişey olmaz dediler. Çok şükür olmadi. Allahkoruyor bebisleri. Sen bak ağrır bir yeri olur, hareket ettiğinde ağlıyor falansa öyle götürürsün
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Uyutma canım bir kaç saat.

Kusarsa filan hemen hastaneye götür 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Canm 1 saat falan uyutma takip et kusma falan olursa gotur şişlik varsa buz falan koy
tarafından
Bu kusma sürekli olan bişey mi
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Aslında keske sallamasan ve belli bir saat uyutmasan... Kusma ve uyuma hali olursa acile gitsen hani aslında keske direk bir gitsen icin rahat ederdi.. 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kaç aylık yüksek miydi koltuk nasıl düşmüş ay kıyamam ya sen yine de hastaneye götür bence
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Korkma kuzum inşallah olmaz bişey dikkat et sen yine de benim kızımda düştü geçenlerde canımdan can koptu 1 dakika bile sürmedi ya kenarada koymamıştım nasıl oldu ben bile anlamadım :'(

0 oy
tarafından
Canim benim bebegim iki gun once yataktan dustu 7 aylik kafasinda top gibi sislik vardi cok korktum doktora goturduk

Ilk once goz testi yapti isikli kalemle takip ettirdi kafasini pek oynatamiyordu

Sonra vucuduna dokundu fln agri yoktu

Tomografi cekildi yuz ustu dustu alni baya sisti 

Bisey cikmadi cok sukur tomografide

Kusma olursa sikintiliymis bide uykusuna dikkat edecen bayginlik geciriyormu felan diye

Rabbim yavrularimizi korusun

Sende bi goz testi yap kalemle saga sola goturt takip ediyormu bisey olmaz insallah korkma

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 176 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 244 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,648 cevap

34,884 kullanıcı