0 oy
596 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Bu covid hakkında yorum yapacak bir doktor yok muu ?neler dönüyor etrafta

14 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Ben 112deyim

Suan heryerde vakalar aldi basini gidiyor tvde verilen sayilarin asılsız. Test yetismiyor oyle herkese test yapilmiyor annemle babam baska sehirde yasiyor bugun konustum ikisi de hasta sesler gitmis burunlar akmaya baslamis grip gibi belirti vermeye baslamis test yaptirmaya gidin dedim yapilmiyormus saglik mudurlugu bi numara paylasmis arayip belirtileri soyleycm yarin ona gore gerek duyulursa test icin randevu verilecek. Annem kiz yurdunda temizlik personeli. Hastanelerde yatacak yer kalmadi simdi yurtlari tedavi yeri olarak kullaniyorlar cogu hastalar yurtlara yerlestirildi ve buyuk ihtimal annem ordan kapti evde babama gecti.kara kara dusunuyorum suan baska ildeyim baskalarinin tedavisi tasinmasi icin calisirken kendi annem babamin yanina bile gidemiyorum. Kucuk 2 cocugum var. Onumuz ekim ve hava degisiminden cok kisi kapacak bu virusu. 112 telefon karsilayan arkadaslarim telefonlara yetisemiyor arayan covid belirtisi var diyor. Hastanede kac arkadasim pozitif cikti ailesinden cocugundan esinden ayri kendini izolasyona aldilar be kadar zor bi durum.su an 10 kisiden 9 u kesin pozitif ama kimi hafif geciriyor kimi agir.ALLAH HERKESIN HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN EN KISA ZAMANDA EN AZ ZARARLA KURTULURUZ INSALLAH
tarafından
Bacim babamda korona olmus su an odasinda  ugramiyoz yanina kapiya iki saglik gorevlisi gelip dediler pozitif oldugunu banada 10 gun  evden cikma dediler yanlis duymadiysam karantina 10 gun mu 14 gun mu
tarafından
Cok gecmis olsun 14 gun cikmamak gerek aslinda ama kimse bu kadar evde tikali kalmayi istemeyip 3 4 gunden sonra kendini disariya attigi icin en azindan 14 degilsede 10 gunu bari tamamlayin demeye basladi gorevliler
(165 puan) tarafından
Off hiç kimse dinlemiyor kimse umursamıyor. Nasıl bu kadar rahatlar aklım almıyor. Ben hiçbiryere çıkmıyorum ama eşim çalışıyor mecbur birçok kişiyle muhatap oluyor çok korkuyorum. Bir de kaynanayla aynı apartmandayız o kadar rahatlar ki anlatamam ben görüşmüyorum hiç ama çocuklarım gidiyor eşim gidiyor yanlarına engel olamıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. :(
(168 puan) tarafından
Ben yolculuk yapmak zorundayım kizim prematüre dogdu daha 1 yaşında maske takamiyoruz hic bebek hastanız oldu mu bebeklere bulasmiyor diyorlar
tarafından
Tesekkur ederim
-Reklam-
+3 oy
(3,669 puan) tarafından
He doktor da işi yok bizi beklıyor burda acıklama yapmak ıcın kız doktor ne arasın burda
(1,572 puan) tarafından
O kadar haklısın ki........ şakasız ciddili...
+2 oy
(27,351 puan) tarafından

Evet simdi gelirler cok bilmis bilgisiz daktir görünümlü gariler :angel: dinin din din

(4,237 puan) tarafından
Cok yasa sen emi:)))))
(27,351 puan) tarafından
Amin cumlemizce canmm
+2 oy
(8,081 puan) tarafından

Doktor ne arar la bazarda:dizzy:

+1 oy
tarafından
Esim hastanede calisiyor hrgun bulundugu hastaneye en az 10  viruslu hasta ugruyomus 
+1 oy
tarafından
Aradigin doktorlar covidle mesgul tekrar deneyiniz..
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Ne bilmek istiyosun canim
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Dr. Un işi gücü yok bizimle ugraşsin :D

0 oy
tarafından
Bnde hastalandım ve adım gibi eminim covid olduğuma 1 hafta tek sürdü ama çok kötüydü.

Kiracımızın babası yaşlı ve 60 yaş üstü hastalığı var mıydı blmiyorm ve bu yüzden öldü hiç birşeyin açıklaması yok 
0 oy
(26 puan) tarafından
Kızlar az önce covid e inanmıyorum diye post gördüm bu sebeple artık herkes bıktı. Dedim blki bı doktor vardır içimizde :)
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Açılın Bn bankacıyım:D

0 oy
tarafından
Acilin açılınnnn ben doktor değilim:))) 
0 oy
tarafından

Burda ewde kicini koltuga dayamıs doktorculuk oynayanlar var olurmu:angel:

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Az önceki posta cevap verdim onu buraya aktarayım 
(7,441 puan) tarafından
Bu dış güçlerin bir biyolojik savaşı ama o ülke bu ülke değil bunu yapan bir güç sadece.artik dünya bu nüfusu kaldiramiyor ve bu durumda fayda sağlamayan nüfus u ortadan kaldırmaya çalışıyorlar oda yaşlılar kurumun yanında yaşta yanar hesabı oluyor diğerleri içinde.oyle birşey ki bu işin içinden ekonomisi iyi olan ülke çıkıyor iyi olamayan bizim gibi cebellesiyor yerin dibine giriyor herşey güzelmiş gibi gösteriliyor ama değil artık robotlastirma sistemine geçilmek isteniyor oyunun asıl amacı da bu baksaniza hemen uzaktan eğitimler en basiti bir hoca bütün herkese ders anlatıyor diğer öğretmenlere ne gerek var niye maaş verilsin mantigindalar.bir alışverişlerinizi bile internet üzerinden yapıyorduk ama daha fazla yapmaya başladık mağaza mağaza gezip yapmıyoruz artık ee oralarda kapansa yine para ceblerine kalacak dediğim gibi amaç hayatı robotlastirmak hani hep derlerdi ya ilerde bı hap gibi birşey olacak ve karnımızı onunla doyuracagiz evet işte o zamanalr yaklaşıyor bunu yapmaya çalışıyorlar az insan çok iş çok para faydasız kimseyi istemiyor bu guc.gelelim ülkemizde ki virüs e inanmayacak birşey yok bu bir gerçek yapay ortamda üretildi ama gerçek hale döndü bir sağlıkçı olarak söylüyorum bunları inanın artık lütfen inanın diyorsunuz aynı aileden kimsede olmuyor diye ama bağışıklığı güçlü olan kapmiyor kapsamda belirti vermiyor verse bile bunun bulaşma süresi bulaştırma süresi kuluçka süresi vs birsuru dönemi var o yüzden bir test yapmakla herşey doğru olmuyor ilk testte negatif çıkan ikin cide pozitif çıkabiliyor kronik hastalığı olanlar bunu kaldiramiyor ilaçlar daha da ağır geliyor eğer ateş yoksa sıtma ilacı kullanılmasına gerek yok yoğun bakımlar doldu taştı servisler desen öyle hala bunda. İnanmayacak birşey yok sizin gördüğünüz hergun acimlanan vaka sayısından en az 10 katı vaka var o dediğiniz prosedür gereği pozitif yazıyorlar olayı hikaye sırf vaka sayısı çok gorulmesin diye test yaptirmiyorlar herkese evind ekarantinaya al eğer ateşin solunum yetmezlligin yoksa deniliyor eğer test yapılsa direk sisteme düşecek zaten.bulundugum yer küçük bir il burda bile günde 5-6 tane covid li hasta oluyor düşün ki İstanbul buranın kaç katı ama TV de gördüğümüz rakam 30-40 ve Türkiye baz alınacak olursa günde ölen sayısı en az 500.aonra deniliyor ki doktor test yaptırmadı doktor eve gönderdi doktor ilgilenmedi bu doktora da bunu böyle yapmasını diyen de suç yazık günah degilmi çalışana gerçekten çalışacak hemşire doktor kalmadı ortada yarışı covidli kalanlar gidenlerin yerine de daha fazla çalışıyor ama gündem de alkislayin ek fazla para veiyoruz diye göz dolduruyorlar sadece nedense hiç görülmedi eskiden neyse şimdide o.lutfen inanın kendinize koruyun evet bir oyun ama oyun gerçek
(2,252 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum oyun mu ne oyunu bilmem ama bildiğim tek şey pozitif vakaların bile  saklandigi
(7,441 puan) tarafından
Saklanma sebebi de ekonomik çöküş yaz dönemi bütün tatil beldeleri açıldı yurt dışından turist geldi ceplerine para girdi o yuzdn bir anda serbestlestirdiler her yeri olan fakire oluyor başka bı açıklaması yok
(2,252 puan) tarafından
Her zamanki gibi zayıf olan ölür..

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 247 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
0 oy
34 cevap 1,003 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,161 soru