0 oy
798 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,792 puan) tarafından

image

kızlar bugün beşik bakmak için dışarı çıktık ama çok pahalı geldi mağazalarda,bide benim istediğim model sonradan yatak baza olan modeldi onu da çocuğa oda yapıp sabit kurmanız lazım taşıyamazsınız ordan oraya dediler bende bi müddet yanımda yatak odasında yatırayım sonra ayırayım bebeğimi diyorum,eşimin işinden dolayı da 3 5 sene de bir şehir değiştirmek zorundayız o yüzden onu şimdi almayalım şimdi normal beşik alalım o modeli ilerleyen zamanlarda alırız dedik,beşik modellerinden de en içime sinen  bu oldu anne yanı olması hoşuma gitti. Bide biz Biraz doğaldan yanayız buda doğal boya paraben felan da içermiyor bilmiyorum içime sinen tek model bu,mağazada sorduk 1100 lira dedi internette 680 lira hem daha uygun geldi,bu modeli kullanan var mı memnun olan? Yada benim gibi almayı düşünen.

Başka önerileriniz varsa beşik hakkında tabiki açığım öneride bulunabilirsiniz çok sevinirim☺

Uzun oldu ya hakkınızı helal edin ❣

15 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben park besik aldım canım ama bu da güzel diye duymustum
(2,792 puan) tarafından
Teşekkürler canım
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bundan arkadaş almıştı hatta görümcem de kullandı 1 yaşına kadar yatıyor maksimum ne kadar derin olursa olsun tırmanmak kolay. Büyüyen beşik aldım yatak odasına koysam asla sığmaz mağazada çok küçük görünüyor eve geldik bizim yatak gibi duvarı kapladı. 
(2,792 puan) tarafından
Anladım canım ya sağol teşekkürlerr
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ablam Aldi csnkm memnun deyil cünkü inşaAllah büyüdüm durmaz .. normal yatsk en iyisi
(2,792 puan) tarafından
Normal yatak şimdi alamıyoruz işte canım ya beşik almamız lazım :/
0 oy
(198 puan) tarafından

Ben direk açılabilen büyüyen yatak aldım eğer oda kuracaksan direk öyle bişi yapabilirsin canım evlenene kadar kullansın :D

(2,792 puan) tarafından
Bende o modelden istiyorum ama biz 2 sene sonra tayinimiz çıkınca taşınıcaz onu taşıması sıkıntı olur diye,bide ben 1 yaşına kadar odasını ayırmayı düşünmüyorum ya oda yatak odamıza sığmaz :(
(198 puan) tarafından
Aynen canım ozaman zor olur ama buda büyük kalabilir  odana koyacaksan ve bir yaşına kadar kullanacaksan sanki küçük beşikler daha iyi olur gibi ama sen bilirsin ❤️
(2,792 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler ❣
0 oy
(51 puan) tarafından
Ben kullanıyorum cnm geniş şık ve güzel model fakat cok sallanmıyor hani salıncak ana dizi gibi. Agar sallanıyor bnm bebeğim sallanmaya almıştı orda sallayınca hızı yavas gelince uyumuyırdu ayagmda uyuyo tekrar beşiğe koyuyorum malesef 
(2,792 puan) tarafından
Bende çok sallansın istemiyorum ya Allahın izniyle bebeğimi çok sallanmaya alıştırmak istemiyorum zaten sallamadan uyusun istiyorum
(51 puan) tarafından
Ahhh hangi anneler öyle istemez ki ama her bebek farklı bana göre bebek doğsun durumuna göre beşik alırsın
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben suan kullaniyorum bunu geldiğinde ilk ahsap kokusu cok oldu yani baya bi gitmedi havalandirman lazim besigin oldgu yeri birde sallanirken biraz sert sallaman lazim onun disinda iyi bencd
(2,792 puan) tarafından
Havalandırırız o sıkıntı değil de işte bilemedim ya alsam mı
(21 puan) tarafından
Fiyat olarak uygun tabi de bence buyuyen beşikler daha iyi
0 oy
tarafından
Canım okumadım yazını kullanmadım bu beşiği benim büyüyen beşikten ama pişmanım sırf görüntüsü güzel diye aldım aklın varsa park beşik al sallanabilen çünkü şuan bebeğim 9.5 aylık tutunup kalkmayı öğrendi uyanınca sessizce uyanıp tutunup kalkıyo hep tesadüfen görüyorum artık annelik iç güdüsü mu nolito bilmiyorum Bi bakıyorum uyanmış dikiliyo ve basini aşağı doğru sarkitsa kafa üstü düşüncek park beşikte alt kademeye getirince derin oluyor tutunup kalkma gibi imkanı olmuyo 
(2,792 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürlerr
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Park yatak al kuzu. Daha kullanışlı daha rahat katlayıp kapatınca ufacık yer kaplıyor. Her yere götürebiliyorsun sallanma aparatı da var. Ayaklanmaya başlayınca bile alt kata indiriyorsun mis gibi. Bu beşiklerle taşın et zor olur onu tatile giderken  yanında götürürsün yani mis gibi 
(2,792 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler ❣
0 oy
tarafından
Ben aynı bunu aldım markası da aynı. Bebekonforun kendi sitesinden satıcıyla iletişime geçip indirim isteyebilirsiniz. Biz beşik+2 nevresim takımı+ emzirme yastığını toplam 700 gibi bir fiyata aldık 5 ay felan oldu sanırım. Daha kullanmaya başlamadım ama çok beğendim. Demonte gönderiyorlar kurulumunu siz yapıyorsunuz internette videosu var. Eksik kırık vs parça varsa yenisini gönderiyorlar ilgili bir mağaza. Bulut yastık hediye ettiler bize. Ama kargolayıp göndermeleri 3 hafta felan sürmüştü.
(2,792 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım,o dediklerinin hepsi ayrı ayrı aldım ben bu arada tekrar 2.ye gerek var mı bilmiyorum,almasaydım belki :))
0 oy
(2,765 puan) tarafından

Ben bundan aldım yan korumaliklarinin bi tarafını takmadim yatağın kenarına yerleştirdim anne yani olarak kullanıyorum benim zamanında içindeki uyku set falanda vardı hepsi 300 lira tuttu şimdi beşik 299 lira olmuş ben 199 liraya aldım 

image

(2,792 puan) tarafından
Hangi site canım ben bide buna bakayım
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm bende anne yani beşik aldım oğlum yedi aylık dün baktım ayağa kalkmış uyusa bile ikide bir bakıyorum düşmesin diye bende açılan yatak mobilya almayı düşünüyorum  daha kullanışlı evlenene kadar kullansin 
(2,792 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyordum ama biz her 3 sene de bir şehir değiştirmek zorundayız canım ordan oraya taşınırken bize sıkıntı olur mahvolur diye düşündüm ya bilmiyorum:/
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ben bundan aldım kullanıyorum ama şimdiki aklım olsa park yatak alırdım benimkinin ölçüsü 60 120 keşke boyu değilde eni geniş alsaydın çocuk rahat dönsün diye. Bide ne kadar korumalık olsa bile kafasını çarpacak diye korkuyorum ahşap sonuçta. Yine senin zevkin tabi. Ben keşke park yatak alsaydım dedim
(2,792 puan) tarafından
Kenarlarında minderleri var canım kafasını vurmaması için,bide malum belli ölçülerde oluyor ya bilmiyorum :/
0 oy
tarafından
Gorumcem kullanıyor gayet memnun hatta biraz daha buyugu galiba baya kullanicam bunu diyordu 5 yasina kadar falan diyordu yalan olmasinda.
(2,792 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 209 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 354 göst.
4 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 268 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...