0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Nasıl bir şey  bu ya ne kadar kırıcı ne kadar  yorucu 

4 Cevaplar

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Neden bu hale geldiniz peki
(13 puan) tarafından
aynen öyle  bi de gurbetteym  herkes uzak tek sığınağım  tek tanıdığım  o o da konuşmuyor  patlayacam
(1,717 puan) tarafından
Bazen düşünüyorum keşke dünya tersine dönse onlar bizim yerimizde olsa ancak o zaman anlarlar onlar kadın olmanın ne kadar zor oldugunu. Esler her lafı sözü söyleyebiliyor yeri geliyor aldatıyorlar biz kadınlar cocuk var die bazı şeyleri sineye cekiyo ruz. Veya ailemiz destekci olmadığı için cekmek zorunda kalıyoruz. Heleki kalabalık ailede yasayan insan için daha zor. Kocasıyla insan her seyi gecti kavga bile edemez. Kavga etmeye kalksa kadın aile hemen susturmaya calısır. Ben beraber yasadım gercekten cok zor. Ne esime rahat sohbet muhabbet edebiliyorum nede kavga edebiliyordum.gece banyoya gidecem herkes uyusunda o zaman gideyim derdim. Bi bakardım saat 3 olmus yatana kadar. Allah yardımcısı olsun beraber yasayanların
(13 puan) tarafından
Bu anlattıklarının  hepsini tek hayatta yaşıyorum  ben  hala yaranamıyorum
(1,717 puan) tarafından
Canım bir oturuyorsa ne dinlenmeye ne gezmeye nede hasta olmaya hakkın var. Hasta olsan bile senden iş beklerler.esinle kavga edersin kocanı haklı görürler sen sus o sinirli derler. Hep onların istediği gibi yaşamak zorunda kalıyor insan. Aynı bildiğin hamak gibi calıs dur. Yaparsan hizmet edersen senden iyisi yok yapmazsan laf söz dedikodu. Cocuk var uyuyamadım dersin biz ne yaptık zamanında derler. En azından ayrı evin ols esinle küs olsan bile bir sekilde insan barısıyor. Cünkü evde sen ve esin oluyor. Rabbim tez zamanda kurtarsın seni
(13 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(129 puan) tarafından
aynen biz şuan öyleyiz ne naslsn ne bugün naptın hergun ayni işten gelir yemek yeriz dışarı çıkar gelir uyur sabah işe gider ayni gün içinde bi kere arar oglani sormak için ya da hiç aramaz işimiz biribirine düştüğü zman konusuruz benmde çok zoruma gidiyor ama bakiyorm onun hiç umrunda değil bende umursamıyormuş gibi davranıyorum
(13 puan) tarafından
keşke  bende onu yapabilsem
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Hemde nasıl canm bir kaç gündür bizde öyleyiz pazar günü evde durmazdi illa bir yerlere giderdi konuşmuyoruz ya evden çıkmadı o diğer odada ben diğer odada iki gündür de çalışıyor zaten sabah kahvaltısını yapıp çıkıyor gün içinde ne arar ne mesaj atar akşam da yemekdi caydi elinden de telefon düşmüyor zaten yatıyoruz böyle sıkıcı üzücü ilgisiz oluyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 802 göst.
10 Nisan 2020 Aile kategorisinde Ezo44 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 453 göst.
0 oy
16 cevap 630 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Violet (9 puan) tarafından soruldu