0 oy
924 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Msj attım insan gibi güzellikle yanlış anlama bşy dicem ama kapıyı biraz yavaş kaparmısın Ömer cok korkuyo bizimde kapılar titriyo çok sert çarpınca dedim. Defalarca yanlış anlama söylediğim için dedim. Oda dedi burası müstakil değil 16 hane var hangi birini uyarcan dedi. Bende rahatsız eden herkesi uyarırım, kiracıyım diye herşeye göz yumamam benim paramı kimse vermiyo paramla oturuyorum ben dedim. Kimse kimseyi rahatsız edemez, ben işe giderken parmak ucumda yürüdüm kimseyi rahatsız etmemek için dedim, binanın sahibi değil kimse dedim. Sonra hemen yumuşamaya başladı ben çemkirince dogru cnm kiracı ev sahibi diye ayrım yapılmaz herkes dikkat etmeli demeye başladı bu sefer. Az önce yine öyle Bi çarptı ki öküüzzz kadın kapıyı yüreğim yarıldı resmen. Sizce girişe yazı yazıp koyayım mı ne yazayım utansınlar

16 Cevaplar

+3 oy
(2,241 puan) tarafından
mandira girisi yan taraftadir 
not; kapiyi sessizce kapatip yan tarafa gecebilirsiniz 

yaaaz:D:P
tarafından
:)))))) bu guzelmis
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah kız sinirliyken güldüm :D
(2,241 puan) tarafından
yaz ama havada kalmasin :)))))
-Reklam-
+1 oy
(1,657 puan) tarafından

Ahıra degıl evınıze gırıp cıktıgınızı unutmayın çarpınca daha saglam kapanmıs olmuyor o kırılasıca kapılarınız yaz :D

(25,224 puan) tarafından
Hahaha keşke yazsam öyle bşy
(1,657 puan) tarafından
Ahahahah :D ya esımle gecen 3 gunlugune kampa gıttık zonguldak fılyosa :D dönus yolunda wc ıcın benzınlıkte durduk wc yı sorduk gosterdıler bıraz eskı bı benzınlıktı bay bayan wc yan yanaydı.. erkekler tuvaletinin kapısında şöyle yazıyordu "koronadan dolayı buyuk wc yasaktır"  ahahahahahahhaah koptum ya küçük serbest buyuk yasak :D hayır ne alaka yani onu geç korona ne alaka onu da geç ne bılcen herkesın ıceree naptıgını tövbe yarabbı :D aklıma geldı krıze gırdım yıne :D
(25,224 puan) tarafından
Hahahayyy o neydi beee :D
(1,713 puan) tarafından
Yönetiçi yok mu cnm yöneticiye söyle
(25,224 puan) tarafından
Yönetici varsa hayrı yok söyledik ama işe yaramıyo :( benim yorumlarım niye böyle ortada çıkıyo ya
0 oy
(13 puan) tarafından
Üfff seninde komşularınla derdin bitmedi kız 
(25,224 puan) tarafından
Elimde kalacak o olucak o zaman biticek derdim bu kadar utanmaz arlanmaz insana görmedim bilerek yapıyo ikidebir 5 dk da bir çarpıyo
0 oy
tarafından
İnadina yapiyor sanki uyardikca
(25,224 puan) tarafından
Evt bilerek yapıyo 5 dk da bir
0 oy
tarafından
Yapacağını yapmışsın ya ona rağmen kapı çarpıyorsa ayıptır :/
(25,224 puan) tarafından
Güzel bşy yazsana bana
tarafından
*Bir kimse, komşusundan ne bekliyorsa, komşusuna da aynı şeyleri yapmalıdır.* Allah’a yemin ederim ki, bir kimse, kendisi için sevdiği şeyi, komşusu veya arkadaşı için sevmedikçe iman etmiş olmaz.
tarafından
(Allah ve Resulünün sizi sevmesi için, emanete riayet edin, doğru konuşun, komşunuzu üzmeyin ve ona iyi muamele edin.) [Taberani]

Kendisinin iyi mi, kötü mü olduğunu anlamak isteyen kimse, salih, halis olan komşularının kendisi hakkında ne dediklerini öğrensin! İyi kimsedir diyorlarsa, ind-i ilâhide iyi olduğunu anlasın!)
(25,224 puan) tarafından
Adamsın adaaammm whatsapta paylaşcam görsün
tarafından
:) hadi bakalım Allah kurtarsın kardeş
0 oy
tarafından
Cahil insanla tartışmaya deymez canım anlamaz çünkü sen sinir oldugunla kalırsın 
(25,224 puan) tarafından
Yeminle yüreğim yarıldı kız nasıl vurdu anlatamam
tarafından
Bilirim canım bir öküzde bizim üst katta var
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bizim üst kattakiler bı carpiyo bütün bina inliyor adamlara laf anlatamiyorsun eşim gitti çocuk uyanıyor diye biz evin incindeki gece yarısı yapılan seslerden sikayetciydik dış kapıyı kim çarptığını anlayamıyorum bizim kattan gibi geliyordu pusuya yattım resmen usttekiler yapıyor laf anlamyinca site yönetiminin grubundan yazdı eşim kapı kapı kapatmasını bilmeyen binayı inleten kimse gitsin mustakilde otursun dedi millet te zaten biri ciksada bu konuyu açsa diye bekliyormuş herkes konuşmaya başladı rezil olsunlar biraz insan gibi söylüyorsun anlamıyorlar anladıkları dilden konuşacaksın kuzu 
(25,224 puan) tarafından
Yıllardır onların gürültüsünü çektik çocuklara ettiği küfürü attıgı dayagı çığlık kıyamet dinledik ses etmedik artık benimde cocugum var yeter yani
(7,441 puan) tarafından
Aynen kuzum bizimde öyle 3 senedir sesimizi cikarmiyoruz bizimkiler bide karı koca öğretmen 3cocuga daha kapının carpilmamssini ogretemiyorlarsa yazık onlarda eğitim gören çocuklara ve çocukları da küçük değil en küçüğü 7-8 yasinda.o yuzdne hiç fırsat verme senin çocuğun önemli artık eminim ki Ömer uyurken  parmak ucunda yürüyorsun dur sen böyle yaparken çocuğun başkası tarafından uyandirilinca sinir oluyorsun
(25,224 puan) tarafından
Ya cocuk her seferinde korkup uyanıyo 1 saat uyuyan cocuk gündüzleri 15 dk sonra korkup ağlıyarak kalkıyo bidaha uyutuyorum bıktım ya bu kadından
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Insan olana laf 1 defa söylenir o yüzden yazı assan bile bisey değişeceğini sanmıyorum 

Işte bunlar yüzünden haberlerde görüyoruz en ufak olay bile uzayıp gidiyor sonu kötü bitiyor ALLAH korusun hiç uyma başkasından bulsun 
(25,224 puan) tarafından
Yıllardır onların gürültüsünü çektik çocuklara ettiği küfürü attıgı dayagı çığlık kıyamet dinledik ses etmedik artık benimde cocugum var yeter yani
0 oy
tarafından
O kapilar varya o kapilar taaaaa yaz anlar :)
tarafından
:)))))
0 oy
tarafından
Ne kadar kibar konuşursan karşındaki o kadar üstüne geliyor. Çemkirmek gerek böylelerine. Herşeyin bi yasası var kızlar araştırın hakkınızı yedirmeyin. Ev sahibi bile olsalar imza toplayıp apartmandan artırabilirsiniz diye biliyorum. Kiracı olmanızın hiçbir önemi yok
(25,224 puan) tarafından
Gerçekten bu kadından bıktık yıllardır onları dinliyoruz her haltlarını
tarafından
Gürültüde şikayet ettiniz mi hiç polise?
(25,224 puan) tarafından
Yok polise etmedik hiç
tarafından
Arayın polisi biraz abartarak anlatın. Komşularınız belki durumun ciddiyetini kavrarlar.
0 oy
tarafından

Bizimde çıkdığımız yerde vardı ama kapı arızalıydı gece yarısı olsun gündüz olsun pat diye kapatıyolardı kapıyı madem kapın sorunlu yaptır be adam ben hiç bişey dememişdim ama benden sonra çok şey diyen olur diye tahmin ediyorum 

(25,224 puan) tarafından
Arızalı fln değil valla bildiğin çarpıyo hep
0 oy
(4,988 puan) tarafından

Giriste oturmanın kötü yani :ermm:

Bende aynı dertten muzdaribim

Ama ben kimseyle muhatap olmam apartman toplantısında eşim söyler binayı toplayin

(25,224 puan) tarafından
Giriş değil 2.kattayım yan komşu yapıyo
(4,988 puan) tarafından
Tamam canım bina toplantısı yapın kiracisin diye ikinci sınıf muamele yapamazlar esin girecek araya yoksa kişisel halletmek zor
(25,224 puan) tarafından
Yönetici Bi halta yaramıyor ki kaç kere söyledik toplantı olsun diye yok
(4,988 puan) tarafından
O zaman zor işte birlik olmazsa konu uzar gider
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bence üstüne düşme bi süre sen dedikce inada yapiyo gbi. Kimi insan kinci olur bna inada yapiyo gibi geldi. Laftan anlasa zaten bu zamana kadar  yapmazdi
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yaz valla bide yönetici yok mu şikayet et
(25,224 puan) tarafından
Kendine hayrı yok onun daha gecen gün söyledik
(3,617 puan) tarafından
Ozaman kocama  kocama  yaz kiz
0 oy
tarafından
Ayni sorun bende de var sabahlaru asada 2 3 kişi kahvaltı yapıyolar asiri ses geliyordu söyledim dedim cocugu 8 9 da geri uyutuyorum o uyuyca ben de uyuyorum abla dedim cok ses geliyor dedim. Tamam dedi. Kahvaltu fastli gitti bu kezde kapi carplari başladı hatta geçen gün kapıyı sık sık kapattıkları için benim kapım açılmış sesse kalkmazsam acik kalicakti kapim..

En son dün dedimm abla yanlış anlama gücüne gitmesin ama apartman icinde cok ses oluyoor kapıyı cok hizli kapatıyorsunuz hem kendi kapinza yazik hem benim kapim açılıyor hemde ben rahatsiz oluyorum diyip hatta gosterdim bak olmuyor dedim. Bende senin gibiyim kapiyi kulpundan tuttar oyle kapatirim fazla ses olmasin diyyee bu bir iki kere yaptilar baktım olmiyor yonteciye soyliycem. Oda olmadi aynısını bende onlara yapicaaaaamm
(25,224 puan) tarafından
Aynısını yapmayı bende bikaç gün denedim ama benim kapıma yazık bozulursa bşy olursa bana masraf olucak o yüzden artık yapmıyorum
tarafından
Doğru söylüyorsun ne diyim. Esim tanisalim daha nezih yerler var oralara gidelim diyo bende dusunmuyor degilim.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Valla apartman da yasamayi beceremeyen yasamasin bencede biz koydeyken alt komsu gelmis tv nin sesi cok qcik rahatsiz oluyoruz demis oysaki ben evde bile deglm cinler perilermi actiki tv yi acaba bide yeni tasinmis biz yokken bi gekse keske kapima bekliyorum gelsinde konuscam ona bi guzel

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 782 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,432 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 955 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,192 cevap

34,894 kullanıcı