0 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar bugun esimim dogum gunuydu. 9 aylik hamileyim ve ona bi supriz icin kendim pasta yaptim. Neyse isten geldi ben de o kapiyi calarken mumlari yaktim hosluk olsun diye. Kapiyi acmamla bana demesi ne biliyo musunuz.  Iki saattir kapida kaldim nefes nefese . Bana bunu dedi elimde pasta var. Yani insan mutlu olacagi yere bu kelimeyi sarfetmesi zoruma gitti. Sonra tartistik onunla. Yani cidden lanet ettim. Allah gercskten belasini versin. Bugun bi kez daha pisman oldum keske bazi seylerin geri donusu olsa. Cidden kendimi kotu hissettim . Ben onun icin o kadar ugrastim pasta yaptim verdigi tepki zoruma gitti. insam bi tesekkur ederdi ne bilim ya. yaziklar olsun 

20 Cevaplar

+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Kız ne demiş ki ona kavga ettin bn sni suçlu buldum mum yakıyodum cnm de cilve yap iki kırışsan adam da yumuşardı bnce teşekkür etmesine fırsat vermemiş kavga etmişin bide pişmanım diyosun 

Valla evliliği çok basite indiriyorsunuz.
(1,043 puan) tarafından
Pasta elinde kör mu adam pastayı gördüğü halde söyleniyor hiçte haksız değil bence
(6,825 puan) tarafından
Post sahibi cvp versin sn dgl.
Sen git posta yorum yap bnm cvbıma dgl.
-Reklam-
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Bela okuma cnm döner dolaşır sevdiğinden çıkar 
(1 puan) tarafından
Daha ne kadar cikabir bilmiyorum cidden yaziklar olsun
(2,860 puan) tarafından
Kız sinirlenme tövbe et boşver cnm uzuldugune değmez eşinle otur konuş
0 oy
(15,528 puan) tarafından
Bela okuma o senin esin bundan sonra yapmazsın olur biter şahsen ben yapmıyorum erkekler anlamaz bele şeylerden kadınlar gibi değiller 
tarafından
Ben de yapmıyorum.  Yapınca beğenilmiyordu ki :)
0 oy
tarafından
Belki işte bir sorun yaşadı uzulme
0 oy
tarafından
Erkek milleti cnm ne yapsan boş yanı 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Acaba boşluğuna mi geldi canim normal bir insan böyle tepki vermez
(1 puan) tarafından
Zannetmiyorum gercekten sogudum  yani o kadar iticiydiki
0 oy
(179 puan) tarafından
Bacım bunların hepsi böyle boşver hiç bir şey e değmiyor lar
0 oy
tarafından
Bela okuma o senin eşin herşeyin TM hamilesin hormonlardan dolayı sinirlendim belki üzüldün ama belki eşin yorgun argindir ne bilim birşeye sinirlenmistir ondandir belki benim de başıma geldi anlıyorum seni cnm ama sakin ol bela okuma
0 oy
(27,306 puan) tarafından

O pastayi suratina çarpsaydin ya hak etmis valla

(115 puan) tarafından
Neden öyle söylüyorsunuz yapıcı olmak varken yıkıcı olmayın belki eşinin bi derdi vardı o an işte canı sıkılmış olabilir. Yuva kurmak kolay değil bu tür şeyler için eşler birbirini kırmamalı.
(27,306 puan) tarafından
Deger bilmeyene deger vermek akil isi degil
(115 puan) tarafından
Ama işin aslını bilmiyoruz ki biz belkide çok iyi biridir eşi ama o an öyle olmuştur. Ama her zaman huyu böyleyse hiç değer bilmiyorsa ne dicem bilemiyorum
(88 puan) tarafından
Boyle demeniz hic hos degil bence yeni ewli we hamile. Belki adam dsardan bseye kızdıda oyle tepki werdi arkadsta hamile hormonlari tawan suan bekledigi ilgiyi goremyince tarstmstir demek ki. Lutfen yapici olalm. Eminim ki o siz olsaydnz pastayi adamin yuzune wururdunz dmi
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Canım hamilesin ya belki sana birşey oldu diye korkmuştur kapıyı geç açınca
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım bela okuncak bişey yok sen hamilesin yorulmussun emek vermişsin anlıyorum ama erkeklerden ayyy canım cicim yumus yumus tepkiyi hemen beklememek lazım biraz izin verseydin de adam kendine gelseydi sonra hareketine göre belanı okurdun.
0 oy
tarafından
Kuzum sakin ol şuan yaptığın herşey sana ve bebeğine zarar emin ol boşluğuna gelmiştir, işten gelmiş sonuçta belki çok yorgundu bilemezsin ki gün içinde ne yaşamış. Bide sana gelince sendede var bi hata o da kapıyı açar açmaz uflemesini beklemen. Zaten son ayına girmişsin biliyorsun bu lanet virüs nasıl yayıldı bekleseydin girsin duşunu alsın otursun öyle yapsaydın yani, inan benim eşim geliyor oturtmuyorum bile biyerde çamaşır makinasinin önünde çıkarıyor kıyafetlerini direk banyoya bende 7 aylık hamileyim Allah korusun yani can taşıyoruz 
(1 puan) tarafından
Ay canim yorgun ve ya keyifsiz oldugunu bolsem anlayisla karsilarim. bunun ki sirf bekledigi icin kapida. Iki dk oda alt taradi 4 tabe mum yaktim
tarafından
Pişman oldu mu bari eşin bugün nasıldı sana karşı
(1 puan) tarafından
Benle  sohbet etmey falan calisiyo da cidden gozumde kalmadi yani sinir oldum ostesemde iyi davranamiyorum
tarafından
Trip at zaten biraz anlasın kırıldığını
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben evlilik yıldönümü nde okdr muhteşem hazırlık yaptim neler yaptım hazırlandım sonrasında bakmadan dönüp odaya giti ve bnm çarşıya gidebilmek için annem gilde kalmam gerekiyordu biz köyde oturuyoruz neymiş sen annen gilde kaldın dedi beni bıraktın dedi bn alışveriş yapabilmek için gitmiştim o şekilde kavga etik ve beni dövdü o akşam kucağımda 1 yaşında kızımda vardisonra pişman oldu ama nafile
(2,834 puan) tarafından
Seni kucağında kızın varken mı dövdü,o an ki tramvayı düşünemiyorum kizin ve sende ki,çok üzüldüm
(1 puan) tarafından
Cidden allah belasimi versin boylelerime adam siyemiyorum her turlu kotulugu de hak ediyorlar allahindan bulsun
0 oy
(518 puan) tarafından
Seneye yapma,artık hiç ama hiç yapma...tecrübe ile sabittir, maalesef...
(1 puan) tarafından
Senindemi ayni sey basina geldi
(518 puan) tarafından
Ona benzer evet
0 oy
(115 puan) tarafından
Canım lanet etme bela okuma ne olursa olsun o senin eşin ve evladının babası. İyi düşün mutlu olmuştur ama sana belli edememiştir belki iş yerinde biri canını sıkmıştır eve gelirken bi şey olmuş sinirlenmiştir falan. Tövbe et lanet çok kötü bir şey Allah korusun eşine ettiğin bela evladından çıkabilir. İnşaAllah düzelir aranız. 
(1 puan) tarafından
Allah korusun evladimdan cikmasin hic bsy ama oda yaotigi hareketle kendinden soguttu. Boyle boyle bitiyo heralde evliliklerm hc bsyden kemnun olmayan bi tip ya aman valla evlendgme de pismanim
(115 puan) tarafından
Ne diyim canım Rabbim yardımcın olsun inşaAllah düzelir evladınız olacak sonuçta. Hayırlısı olsun
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Erkeklere yaranilmaz canım bende gecen hediye aldım ne gerek vardı dedi bende pişman oldum bidaha da zor görür
(1 puan) tarafından
Yani boyke bsy dicene op sarik seni dusunmus. Valla internette oyle gzl ciftler goruyoeum ki imreniyorum . Somrada soguyorum boylesinden
0 oy
tarafından
Bende evliliğimin ilk yılında ilk doğum gününü kutlamistim bende 8 aylık hamileydim üstelik eşim kapıdan dışarı cikmama izin vermezdi kardeşlerime telefondan herşeyi hallettik onlar çarşıdan aldılar hediyesi guller pastası mumları balonlar tabi kaynana kayınbaba beraberiz yatak odami hazırlamıştım ... Yani ters tepki vermedi ama beklediğim gibi de olmadı sadece bı sarikdi hemen pastayı kes yiyip uyuyalım dedi halbuki ben neler hayal etmiştim bı daha yapmam dedim ama ben akillanmiyotum herhalde iki defa daha yaptım ama kalabalık bı doğum günü sürprizi yaptım 
(1 puan) tarafından
Biz kadinlar maliz ama bunlara iyilik yaramiyo canim. Kendini heba ettiginle kalirsin gercekten degmiyor bunlara
tarafından
Biz kendimizi degersizlestiriyoruz ya valla ... O benimkini bı defa bile.kutlamis değil ama ben her seferimd ekutladim
0 oy
(4 puan) tarafından
Hemen üzülme cnm insanin cani sıkkin olabilir baska birseye sinirlenmistir insanin gözü hicbirsey goŕmez kendi kendini üzdügünle kalirsin insanlik hali  alttan al gecer zaten
(1 puan) tarafından
Ay canim oyle bi durum yok gayette keyifliydi . Iyiydi yani. Iki dk kalida beklesi diye boyle tepki verilmez
0 oy
tarafından
Ne kadar sevgisiz hayattan tat almayan biri ya pastayı görünce bari çenesini tutsaymış 
(1 puan) tarafından
Sorma be insan tebessum eder dimim o agzini egdi bikdigin cidden yazik diyorum ya allah hidayet versin. boyle insanl hayati paylasmak bile zor

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,967 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 626 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 508 göst.
15 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 806 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

377,272 soru

11,290,072 cevap

34,703 kullanıcı

...